Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 6 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 21. marts ir jauns mēness, šī ir 29. mēness diena.
  • Mēness Zivīs
  • Mēness diena sākās otrdien, 2023. gada 21. martā, plkst. 6:50
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 21. martā, plkst. 20:27
  • Mēness lēkts 06:50
  • Mēness riets pulksten 18:20

Auns

Šodien iespējamas patīkamas, daudzsološas paziņas. Iespējams, ka šajā dienā satiktais cilvēks tevi apburs vēl ilgi. Ja tā notiek, galvenais ir neļaut attiecībām ritēt savu gaitu, bet nekavējoties pārņemt iniciatīvu savās rokās.

Vērsis

Laba diena sportošanai un spa, saunas, baseina apmeklējumiem. Tas palīdzēs uzlādēt baterijas nākamajām dienām. Mēģiniet šodien atrast laiku, lai pievērstu sev uzmanību, un, ja nevarat atrauties no biznesa, vismaz pastaigājieties pirms gulētiešanas.

Lieliska diena ceļojumiem un biznesa braucieniem. Šodien viss notiks tā, kā plānojāt. Un arī otrdien veiksmīgi veiksies lieli pirkumi, darījumi ar nekustamo īpašumu un ilgtermiņa investīcijas.

Vēzis

Šodien ir vērts būt radošam biznesā un domāt, kā optimizēt darba plūsmu. Varbūt jūs veltāt daudz vairāk laika dažu problēmu risināšanai, nekā vajadzētu, apsēstoties ar sīkumiem. Mēģiniet pārskatīt savu attieksmi pret nesvarīgiem jautājumiem, meklējiet nestandarta risinājumus.

Lauva

Labs laiks, lai izveidotu labas attiecības ar vadību. Mēģiniet parādīt savu labāko pusi, meklējiet radošus risinājumus, parādiet nestandarta pieeju. Ticiet man, tas noteikti tiks novērtēts.

Jaunava

Ir vērts pievērst uzmanību otrajai pusei. Atrodi laiku, lai to pavadītu kopā ar savu partneri – dodies uz restorānu, dodies pastaigā vai vienkārši paliec vienatnē. Tas stiprinās jūsu attiecības un uzlabos garastāvokli visai nākamajai nedēļai.

Svari

Šodien veiksmīgi izdosies garie braucieni. Iegūsi noderīgus kontaktus un spēsi nodibināt ciešas biznesa saites. Neaizmirstiet ieslēgt šarmu pilnā sparā, lai radītu vislabāko iespaidu.

Skorpions

Šodien tev vajadzēs piesaukt visu savu neatlaidību, lai palīdzētu tikt galā ar darba jautājumiem. Pat ja nākas saskarties ar ikdienišķām, garlaicīgām lietām, centies tās novest līdz galam, pretējā gadījumā attiecības ar vadību var saasināties.

Strēlnieks

Šodien tev var šķist, ka attiecības ar partneri ir nonākušas strupceļā. Bet nesteidzieties nogriezt plecu un sāciet kāršu demonstrāciju Latīņamerikas TV šovu stilā. Atpūtieties no šīm domām un dariet citas lietas (vēlams prom no dzīvesbiedra). Tieši šajā brīdī lēmums “par to padomāt rīt” ir vienīgais pareizais.

Mežāzis

Šodien tev veiksies viss, kas prasa neatlaidību, skrupulozi un koncentrēšanos. Nepalaidiet garām brīdi un nodarbojieties ar šādiem gadījumiem, tuvākajā laikā nav gaidāms labākais brīdis.

Ūdensvīrs

Šodien varat saņemt interesantu piedāvājumu no vadības vai biznesa partneriem. Pat ja projekts jums šķiet apšaubāms, nesteidzieties atteikties. Labāk padomājiet, kā to īstenot, un noteikti atradīsiet risinājumu.

Zivis

Šodien kādam, ko pazīstat, var būt nepieciešama jūsu palīdzība. Neignorējiet lūgumus, sniedziet palīdzību un mēģiniet darīt visu, kas ir atkarīgs no jums. Šī persona drīz var jums ļoti noderēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jaunais Geely un Volvo krosovers: atklāts dizains Previous post Jaunais Geely un Volvo krosovers: atklāts dizains
Viņš nolauza Latvijas karogu un uzmeta to uz sliedēm: Liepājā policija aizturēja vīrieti Next post Viņš nolauza Latvijas karogu un uzmeta to uz sliedēm: Liepājā policija aizturēja vīrieti