Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 31 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 22. aprīlis augošs mēness, šī ir 3. mēness diena.
  • Mēness Dvīņu zīmē
  • Mēness diena sākās sestdien, 2023. gada 22. aprīlī plkst. 05:43
  • Beidzas svētdien, 2023. gada 23. aprīlī plkst. 06:02
  • Mēness lēkts 05:43
  • Mēness riets pulksten 23:22

Auns

Lielisks brīdis romantiskiem randiņiem, salidojumiem ar draugiem un radu apciemojumiem. Un arī šajā dienā veiksme pavadīs dzīvesvietas maiņas vēlētājus. Ja šodien meklējat piemērotas iespējas, jūs noteikti atradīsit to, ko gribējāt.

Vērsis

Ir pienācis laiks izlemt, kur doties tālāk. Velti šo dienu, lai domātu par nākotnes plāniem, izsvērtu visus par un pret. Un, ja kādā jautājumā jums ir nepieciešams padoms no personas, kas ir kompetentāka par jums, nevilcinieties sazināties ar viņu. Viņš spēs sniegt patiešām praktiskus padomus un paglābs no kļūdām.

Dvīņi

Šodien attiecībās ar partneri vai kādu no draugiem var būt spriedze. Nesteidzieties nocirst plecu, kāds mēģina jūs iejaukt, nepakļaujieties provokācijām! Labākais variants ir mierīgi visu pārrunāt pie tējas tases un noskaidrot pārpratumu.

Vēzis

Sestdienu veltiet savam iecienītākajam laika pavadīšanai, atmetot visas citas lietas, un izbaudiet iespēju darīt to, kas jums patīk. Un arī diena piemērota kulinārijas eksperimentiem – ja patīk gatavot, iepriecini sevi un savus mīļos ar kādu neparastu ēdienu, daudz komplimentu no mājiniekiem garantēti!

Lauva

Tava apziņa un intuīcija šodien ir maksimāli aktīva. Šis ir lielisks brīdis jēgpilnu lēmumu pieņemšanai, iespēja, ka kļūdīsies, ir gandrīz nulle. Bet tikai tad, ja negrasāties visus savus ietaupījumus ieguldīt kāda cita “spožajā” projektā vai izmēģināt veiksmi azartspēlēs!

Jaunava

Šodien pār tevi burtiski kritīs informācijas plūdi, saņemsi daudz jaunumu. Saistībā ar mainītajiem apstākļiem nāksies pielāgoties situācijai un pārskatīt daļu no tuvāko dienu plāniem. Mēģiniet to uztvert mierīgi, uztveriet kā pašsaprotamu, ka ne vienmēr viss notiek pēc plānotā grafika.

Svari

Nedēļas nogalē par sevi var atgādināt cilvēks, kuram neapdomīgi solīji palīdzību. Jums būs jātur dotais vārds un jāpavada diena, risinot citu cilvēku problēmas, un tas nebūs tik vienkārši, kā jums sākumā šķita. Mēģiniet mācīties no šīs mācības un turpmāk esiet apdomīgāks.

Skorpions

Ja gatavojaties veikt mājsaimniecības darbus, sadaliet pienākumus starp visiem ģimenes locekļiem un nemēģiniet visu darīt viens. Iespējams, sastapsities ar neapmierinātību ar mīļajiem, taču nekaitināties. Pareizi, bet diezgan uzstājīgi paskaidrojiet viņiem, ka ikvienam, kas tur dzīvo, ir pienākums uzturēt kārtību mājā.

Strēlnieks

Pavadiet laiku kopā ar ģimeni – organizējiet kopīgas izklaides vai dodieties piknikā, ja laikapstākļi atļauj. Vienkārši nelietojiet pārmērīgi alkoholu, stiprie dzērieni nesniegs jums vēlamo relaksācijas un miera sajūtu, bet padarīs jūs aizkaitināmu un ātri rūdītu. Un šajā stāvoklī jūs noteikti darīsit lietas!

Mežāzis

Pirms pieņemat lēmumu, padomājiet, vai ar savu rīcību nepārkāpsiet kāda sava radinieka intereses. Ja jūs ignorējat mīļotā viedokli, tas radīs neapmierinātību, aizvainojumu un ilgstošus konfliktus.

Ūdensvīrs

Atliec kāršu izrēķināšanos, ar kuru vien vēlies to noskaidrot, uz citu gadījumu. Jūs joprojām nevarēsit panākt sapratni un pieņemt vienu lēmumu, bet tikai sabojāt savu nedēļas nogali. Varbūt pēc pāris dienām situācija normalizēsies pati no sevis.

Zivis

Pavadiet nedēļas nogali atpūšoties un izklaidējoties. Jūsu resursi nav neierobežoti, un jums ir jāatvelk elpa. Saziņa ar draugiem un izbraucieni pie dabas labvēlīgi ietekmēs arī tavu pašsajūtu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atklāts pavisam cits Nissan Pathfinder: bez jebkādām norādēm uz iepriekšējo rāmi
Next post Latvijai tiek piegādāts desmitais jaunais elektrovilciens