Horoskops 2023. gada 22. maijam visām zīmēm

Loading

Ko pareģo zvaigznes, visas zīmes meklē 2023. gada 22. maija horoskopā.

Auns

Auni labi darīs, ja savās jaunajās lietās piebremzēs vai atpūšas no tām uz vienu vai divām dienām. Šis ir piemērots laiks, lai vairāk laika pavadītu mājās, mājoklī vai mīļotajos. Vēlams dot priekšroku klusām aktivitātēm, kas iepriekš ieplānotas tām atvēlētajā teritorijā, nevis nevajadzīgai satraukumam. Iespējams, ar mājsaimniecību nāksies apspriest ēdienkarti, patīkamus atjauninājumus vai materiālos ieguldījumus.

Vērsis

Vērsis var paļauties uz vienmērīgu notikumu gaitu, un, ja viņi pamostas agri, tad uz laimīgu pārtraukumu. Atmosfēra ap lielāko daļu Vēršu būs harmoniska un paredzama, kas viņus nomierinās. Šī diena piemērota saziņai ar radiem, ar uzticamiem kaimiņiem un kolēģiem. Iespējams, paziņojums. Nepalaidiet garām labu brīdi, lai apspriestu jaunumus un plānus, prezentētu savas idejas vai pieprasījumus.

Dvīņi

Šajā dienā Dvīņiem vēlams mazliet nopietnāk pieiet savām finanšu lietām un uzturam, kā arī ģimenes vajadzībām. Ir pienācis laiks plānotajai iepirkšanās veikšanai, kurā ir vērts iepriekš noskaidrot mērķus un noteikt prioritātes. Pamatizdevumus saprātīgāk ir aprēķināt, pamatojoties uz stabiliem pamata ienākumiem, bet papildu – no slēptām jaunām iespējām (iekrājumi, blakus ienākumi).

Vēzis

Vēži dabiski pāriet uz savām vajadzībām vai uz to cilvēku vajadzībām, kuri ir viņiem simpātiski un tuvi. Daudziem Vēžiem prātā būs patīkami plāni, kas saistīti ar skaistumu, komfortu, estētiku, radošumu vai atpūtu. Viņi var vēlēties sevi palutināt, baudīt mīlestību, mākslu vai socializēšanos ar draugiem. Neskatoties uz paplašinātajiem plāniem, ir cerība, ka visas vēlmes piepildīsies.

Lauva

Zvaigznes iesaka Lauvām sašaurināt savu kontaktu loku, bet pilnībā neatņemt sev saziņu un saziņu. Papildus mājiniekiem, tuviem draugiem, radiem vai tautiešiem šajā dienā var būt nepieciešams uzturēt kontaktus ar vadību, patroniem, sponsoriem vai uzticības personām. Jums var būt nepieciešams ieplānot ģimenes pikniku vai korporatīvo izbraukumu.

Jaunava

Jaunavām nevajadzētu būt vienai, viņām ir svarīgi justies kā komandas biedriem. Tā var būt ģimene, tautiešu grupa vai privāts interešu klubs. Ir vērts pieņemt ielūgumu uz pusoficiālu tikšanos: tas palīdzēs lauzt klusuma vai neuzticības ledu, pierast pie svešas vides (aklimatizēties, atrast draugus), veidot ietekmīgus sakarus vai praktizēt svešvalodu.

Svari

Svariem vajadzētu izrādīt mērķtiecību un atbildību, noteikt prioritātes un ievērot plānu. Tas palīdzēs ne tikai tikt galā ar obligātām lietām, bet arī saņemt bonusu, piemēram, nokārtot kādu materiālu jautājumu pa ceļam, atrast banku, sponsoru, aizdevēju vai līdzaizņēmēju. Darba kārtībā var būt ģimenes vajadzības vai mājoklis. Veselības problēmu gadījumā labāk turpināt ārstēšanas plānu.

Skorpions

Zvaigznes stāsta Skorpioniem, ka šodien liktenis dod viņiem labu iespēju, un viņi iesaka to nepalaist garām. Pirmkārt, tas attiecas uz saziņas un dialoga situācijām. Der atcerēties, ka rīts sola plašākas iespējas – tieši šajā laikā labāk nodibināt kontaktus ar ietekmīgām personām, ārvalstu partneriem, juridisko, finanšu un citu institūciju pārstāvjiem, iesniegt pieteikumus un noformēt dokumentus.

Strēlnieks

Strēlnieks var kļūt iejūtīgāks pret ģimenes lietām, personisko attiecību delikātajām detaļām, jautājumiem par aizdevumu, kredītu vai mantojumu. Iespējama sentimentalitāte. Dienas emocijas var tās iemest pagātnē un atdzīvināt viņu slepenās bailes. Apstākļi palīdzēs viņiem dziļāk izjust savu pienākumu pret saviem mīļajiem un ieteikt, ko vēl bez tiešajiem pienākumiem varētu darīt viņu labā.

Mežāzis

Mežāžu panākumi ir lielāki, ja viņi jūt apkārtējo emocionālo vidi un kāda cita noskaņojumu. Tas viņiem palīdzēs noturēt sev tuvumā īstos cilvēkus, izvēloties pareizo toni saziņā ar viņiem. Viņi spēs veidot abpusēji izdevīgas attiecības vai saites, kas balstītas uz personīgām patikām, nepārkāpjot robežu. Diena piemērota personīgiem dialogiem, konsultācijām, mājas sapulcēm, apmācībām, līgumu slēgšanai.

Ūdensvīrs

Priekšplānā Ūdensvīriem var būt mājvieta vai cita ikdiena, kas viņiem sniedz kaut ko vērtīgu: veselību, ienākumus, sakārtotu dzīvi. Labs vai slikts garastāvoklis bieži vien būs atkarīgs no sīkumiem, kā arī no psiholoģiska faktora, piemēram, mājsaimniecību vai kolēģu šī brīža noskaņojuma. Jums var nākties apspriest jaunu plānu detaļas ar mīļajiem vai padotajiem.

Zivis

Šī diena ļauj Zivīm sekot saviem ilgtermiņa plāniem, tos paplašinot vai papildinot. Daudzām Zivīm apstākļi dos mājienu, ka ir pienācis laiks mīkstināt uzņemto taupību, pievienot kontaktus vai papildināt zināšanas, atļauties mērķtiecīgu pirkumu, pieticīgu prieku vai citu saziņas līdzekli. Diena veicina organizētību, piemērota plānošanai, pārbaudei, darbam ar dokumentiem un tekstiem

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: