Horoskops 2023. gada 23. maijam visām zodiaka zīmēm

Loading

Horoskopa zvaigznes iesaka neuzticēties nesteidzīgajai notikumu gaitai – ticiet man, šis lēnums ir mānīgs, un jebkurā brīdī situācija var krasi mainīties. Jūtas var pārpludināt negaidīti, sagrābjot tevi ar galvu un aiznesot visneparedzamākajā virzienā. Turklāt izmaiņas var izrādīties liktenīgas, taču nemēģiniet iepriekš aprēķināt to iznākumu – tas tik un tā neizdosies. Citiem vārdiem sakot, ja jums patīk paredzamība un nevēlaties nekādas pārmaiņas, labāk šajā dienā iziet no mājas retāk. Un, ja jau esi aizbraucis, tad uzticies savai intuīcijai un liktenim.

Auns

Biznesā Aunam var nākties spert soli atpakaļ, lai virzītos uz priekšu. Pat ja no viņa darbību puses tās izskatās pēc atkāpšanās, dažreiz labāk ir uz laiku atkāpties, nekā gadiem ilgi klauvēt pie slēgtām durvīm. Horoskopa zvaigznes sola, ka pozīciju nodošanai nebūs nekāda sakara ar bēgšanu, drīzāk ar īslaicīgu atelpu karā, kura iznākums nav skaidrs. Aunam būs daudz vairāk iespēju dot pretuzbrukumu un tikt uz priekšu. Šajā dienā labāk kārtīgi atpūsties, gūstot pozitīvas emocijas saziņā ar tuviem draugiem.

Vērsis

Vērsis gaida informācijas sabrukumu: viņam ir iespēja saskarties ar pretrunīgu informāciju kādā jautājumā. Varbūt viņam uzreiz tiks doti vairāki pretrunīgi uzdevumi, vai arī ievads šajos uzdevumos būs mulsinošs. Jebkurā gadījumā Vērsim ceļā būs jāizdomā, ko darīt. Ja viņam tas izdosies, viņš citu acīs nopelnīs papildu punktus.

Dvīņi

Dvīņi var saņemt ļoti vilinošu piedāvājumu, taču viņiem nevajadzētu uzreiz tam piekrist. Horoskopa zvaigznes saka, ka loms nav izslēgts: Dvīņus var savaldzināt ar acīmredzami neiespējamiem apstākļiem, aprakstot paradīzi, kur patiesībā aug tikai dadzis. Citiem vārdiem sakot, viņiem vajadzētu būt neuzticīgākiem un uzmanīgākiem nekā parasti, pilnībā ievērojot sakāmvārdu “Viss, kas mirdz, nav zelts”.

Vēzis

Dienas laikā Vēža plāni var krasi mainīties. Varbūt tas notiks no viņa neatkarīgu iemeslu dēļ, vai varbūt viņš pats būs vainīgs pie tā. Tā vai citādi situācija viņam prasīs pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un domāt, atrodoties ceļā. Ja Vēzim tas izdosies, viņš visas pārmaiņas varēs vērst sev par labu. Galvenais ir nekrist stuporā no pārsteiguma, kad plānoti, gandrīz atrisināti gadījumi pēkšņi sāk neizdoties.

Lauva

Visu dienu Lauva spēj justies kā miegaina muša. Un dariet lietas ar tādu pašu efektivitāti. Diena mēdz viņu nosvērt uz apātiju un nevēlēšanos veikt pat visvienkāršākos darbus. Tomēr Lauvai vajadzētu pieņemt situāciju tādu, kāda tā ir: viņa ķermenim un smadzenēm ir nepieciešams pārtraukums, tam nevajadzētu pretoties. Nedaudz atlaidies sev, Lauva to vairāk nekā kompensē ar darba entuziasmu turpmākajās dienās.

Jaunava

Jebkurā gadījumā Jaunava var riskēt, ja tāda nepieciešamība ir radusies. Galu galā dažreiz risks ir cēls iemesls. Tiesa, horoskopa zvaigznes Jaunavu brīdina, ka riskam jābūt pārdomātam un jēgpilnam. Veiksme būs labvēlīga tiem, kuri to pārāk neizmanto un spēj nodrošināties. Vārdu sakot, ceri uz Fortūnu, bet pats nekļūdies. Vadoties pēc šīs formulas, Jaunava var paļauties uz uzvaru.

Svari

Diena Svariem sniedz lielu potenciālu. Pateicoties viņu enerģijai, sabiedriskumam un caurlaidības spējām, viņiem ir visas iespējas gūt panākumus gandrīz jebkurā jomā. Galvenais ir nekautrēties un nemēģināt uzņemties visas lietas uzreiz, lai gan situācija viņus uz to noslieks. Svaru veiksmes noslēpums ir vienkāršs: tas slēpjas viņu spējā no desmitiem gadījumu izvēlēties visdaudzsološāko un, nepievēršot uzmanību pārējam, novest to līdz galam.

Skorpions

Skorpioni, kuri ir pakļauti riskam un veselīgiem piedzīvojumiem, var triumfēt – šī ir viņu diena. Protams, jebkurš riskants solis ir jāaprēķina, taču neviena teorija tik un tā neņems vērā visus faktorus, un kādreiz ir jārīkojas. Tomēr horoskopa zvaigznes piedāvā riskēt tiem Skorpioniem, kuri par to jau ir izlēmuši, un ir tikai laika jautājums, lai sāktu darboties viņu vietā. Pārējiem diena vienkārši būs nedaudz neparedzama.

Strēlnieks

Strēlnieka lietās pienāk pagrieziena punkts. Pavisam drīz viņam pavērsies jauni apvāršņi un jauni ceļi. Taču pārmaiņas viņa dzīvē notiks tikai tad, ja pats Strēlnieks uz tām tieksies, būs gatavs riskēt un negrasās sēdēt dīkā. Šajā gadījumā viņš var domāt par tādiem globāliem soļiem kā jauna darba vieta vai dzīvesvietas maiņa. Nebaidieties eksperimentēt, jo laiks iet, un dzīve nestāv uz vietas.

Mežāzis

Mežāzim pēkšņi var tikt uzdāvināta laimīga iespēja, kuru viņš jau ilgi gaidījis. Pateicoties viņai, viņš var īstenot dažus no saviem plāniem. Tomēr horoskopa zvaigznes brīdina Mežāzi, ka laimīga iespēja nepiesaistīs viņa uzmanību un pieskandinās visus zvaniņus. Mežāzim rūpīgi jāieklausās apkārt notiekošajā, pretējā gadījumā viņš paies garām veiksmei, neko nemanot.

Ūdensvīrs

Visticamāk, ka pa dienu Ūdensvīram nāksies darīt lietas, kas viņam nemaz nav raksturīgas. Varbūt viņam vajadzēs uzņemties jaunu, neparastu darba jomu, vai arī vainojama iedomība un plānu pārkāpšana. Tā vai citādi, Ūdensvīram kādā brīdī būs jāatrisina jautājumi, kas ir ārpus viņa kompetences, un jāimprovizē, atrodoties ceļā. Šis atgadījums piešķirs Ūdensvīra dzīvei dažādību un viņam var šķist pat smieklīgs. Tomēr dvēselē šādi pārsteigumi radīs bīstamu spriedzi, kas solās ne vislabākajā veidā ietekmēt saziņu ar citiem. Esiet uzmanīgi ar to – tas var eksplodēt.

Zivis

Labvēlīga diena, lai Zivis veltītu savas domas par karjeru vai pat sāktu spert konkrētus soļus šajā virzienā. Ja viņiem ir plāns virzīties uz priekšu, ir jēga to pieņemt jau šodien. Ja plāna nav, Zivīm par to jādomā vēlā pēcpusdienā, mājās. Darba sienās viņiem ir jāseko notikumiem – var rasties negaidīta iespēja parādīt citiem, uz ko viņi ir spējīgi.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: