Horoskops 2023. gada 24. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

Auns

Trešdien Aunam var būt komandējums vai vienkārši darba jautājumu risinājums, kas vēlāk pozitīvi ietekmēs karjeru. Šajā dienā viss nāk viegli – gan profesionālie brīži, gan vaļasprieki, gan personiskās attiecības. Vakaram būtu jauki ieplānot kādu izbraukumu vai vienkārši tikšanos ar draugiem – šāda atpūta palīdzēs sajust dzīvesprieku un justies stiprākam. Enerģija un labs garastāvoklis palielinās, bet dienas vidū var parādīties dažas šaubas par savām izvēlēm un smagas domas. Svarīgi ir nevis sekot viņu piemēram, bet darīt kaut ko praktiskāku – šāda pieeja palīdzēs uzturēt attiecības ar apkārtējiem un gūt panākumus.

Vērsis

Sociālie kontakti raiti ieplūst citā formātā – būs daudz telefonsarunu, sarakstes un citas attālinātas saziņas. Iespējami daži satricinājumi un pat nervozas situācijas. Dažus no šiem brīžiem var izraisīt tas, ka zīmes pārstāvju lietās vēlas iejaukties radinieki un draugi. Tomēr galu galā Vērsis atradīs sevī spēku, lai pabeigtu dienu pēc iespējas labāk un paliktu mīnusā.

Dvīņi

Diena izvērtās nedaudz nervoza. Jums nevajadzētu to tērēt mājsaimniecības darbiem, īpaši lieliem, piemēram, remontam vai nekustamā īpašuma iegādei. Iespējamas arī nesaskaņas ar sievietēm – īpaši no viņu pašu ģimenes. Kopumā starp personīgo dzīvi un darbu ir daudz krustpunktu, un tas ir tas, kas satrauc.

Vēzis

Bet vide sagatavoja Vēžus dažām grūtībām. Būtībā tie ir saistīti ar viņu pašu noskaņojumu un stāvokli. Zīmes pārstāvjiem jāsaglabā emocijas un gudri jāizvēlas vārdi. Noskaņojums šajā dienā būs nedaudz dumpīgs un agresīvs, kas var izraisīt strīdus un problēmas attiecībās ar vadību.

Lauva

Līdz trešdienai Lauvas kļūs vēl enerģiskākas un produktīvākas. Būs spēks virzīt savas idejas un projektus – turklāt ļoti veiksmīgi. Šajā dienā apkārtējie ir burtiski inficēti ar jebkādām uguns zīmes pārstāvju idejām un ir gatavi sniegt visdažādāko atbalstu. Arī attiecības ģimenē kļūs siltākas un draudzīgākas.

Jaunava

Nedēļas vidū Jaunavas turpina spīdēt. Viņu sirsnīgais raksturs un draudzīgais noskaņojums piesaista pieredzējušāku un turīgāku partneru uzmanību. Šajā dienā var atrast sponsoru vai patronu interesantiem projektiem, kā arī piemērotu cilvēku romantiskām attiecībām. Turklāt vide ir labvēlīga, lai parakstītu papīrus un slēgtu darījumus.

Svari

Bet trešdien saziņu labāk atlikt. Gaisa zīmes pārstāvji kļūs īpaši nelīdzsvaroti – jebkurš sīkums var satraukt un izraisīt patiesas dusmas. Sakarā ar to palielinās konfliktu risks, tāpēc labāk ir samazināt krustojumus ar svarīgiem cilvēkiem.

Skorpions

Baltā svītra turpinās – zīmes pārstāvjus visur vajā veiksme. Trešdiena ir lieliska diena, lai mestos riskantākos piedzīvojumos, īstenotu drosmīgus projektus un izdevīgi ieguldītu naudu. Jebkurš bizness izdodas vislabākajā veidā, galvenais ir būt aktīvam.

Strēlnieks

Zīmes pārstāvju pacilāts noskaņojums šajā dienā var likt pārvērtēt savas spējas. Nevajadzētu uzņemties liekus pienākumus, un labāk noskaidrojiet visus ar darbu saistītos jautājumus, lai pārliecinātos, ka kolēģi visu saprot pareizi.

Mežāzis

Taču trešdien var rasties kādas nesaskaņas ar ģimeni. Zemes zīmes pārstāvjiem var būt nepareizs impulss – vēlme dot tuviniekiem kādu solījumu, lai viņi kādu laiku paliktu vieni. To darīt nav vērts, jo šādas saistības vēlāk var būt grūti izpildīt.

Ūdensvīrs

Zīmes pārstāvju spējas nedaudz samazinās, taču no šīs tendences nav jābaidās. Pat ja ir kādas problēmas, kolēģi un paziņas noteikti palīdzēs atrast efektīvu risinājumu. Tajā pašā laikā Ūdensvīra autoritāte un cieņa pret viņiem tikai augs.

Zivis

Līdz nedēļas vidum zīmes pārstāvji var justies ne vislabākajā veidā. Ja ir iespēja palikt mājās un ne ar vienu komunicēt, labāk to darīt. Pretējā gadījumā ir svarīgi saglabāt savu lepnumu, pretējā gadījumā iespējami konflikti gan darbā, gan personiskajās attiecībās.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: