Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 55 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 25. maijs, augošs mēness, šī ir 7. mēness diena.
  • Mēness Lauvā
  • Mēness diena sākās ceturtdien, 2023. gada 25. maijā, plkst. 08:26
  • Beidzas piektdien, 2023. gada 26. maijā, plkst. 9:45
  • Mēness lēkts 08:26
  • Mēness riets 01:38

Auns

Zīmes pārstāvju noskaņojums turpina uzlaboties. Papildus iepriekš iegūtajai apņēmībai un spējai tikt galā ar jebkuru problēmu tiek pievienota arī īpaši spēcīga griba un radošā iztēle. Pēdējais, starp citu, ir jāizmanto īpaši aktīvi – nodarbojieties ar kādu mākslu paši, vai apmeklējiet kaut ko, piemēram, teātri vai muzeju. Vienīgais briesmu avots ir iespēja pārvērtēt savus spēkus un spējas, rezultātā netiekot galā ar pienākumiem. Nesteidzieties slēgt līgumus un partnerības. Labāk ir paņemt pārtraukumu un ieklausīties savā intuīcijā.

Vērsis

Ceturtdien gaidāmi svarīgi jaunumi – visticamāk no radiem vai tuvākiem draugiem. Pēc tām sekos daudzas diskusijas, kas prasīs likt lietā veselo saprātu, taču būtiski uzmundrinās zīmes pārstāvjus. Atrašanās ģimenes lokā var būt ne tikai patīkama, bet arī noderīga. Vecāka gadagājuma sievietes var sniegt padomu, kas ievērojami uzlabos dzīvi, ja to ievēros. Un labāk vakaru veltīt iepirkšanās veikšanai – visi pirkumi šajā dienā būs pēc iespējas ienesīgāki un sagādās daudz prieka.

Dvīņi

Līdz nedēļas vidum Dvīņi beidzot nonāk garīgā un emocionālā pacēluma stāvoklī. Ceturtdien ir labi iziet pie cilvēkiem – jaunas paziņas un seni kontakti nesīs daudz interesantu priekšlikumu. Bet nopietnas diskusijas vai pat līgumu slēgšana, labāk tās pārcelt pie sava mājokļa sienām – tā tās būs visveiksmīgākās.

Vēzis

Līdz nedēļas vidum attiecības ar darba kolektīvu var kļūt saspringtākas. Vēža perfekcionisms rada uzpūstas prasības, kuras ne visi var izpildīt. Ir vērts izrādīt lielāku maigumu, kā arī atturēties no nopietnu lēmumu pieņemšanas – nākotnē tie var sagādāt nepatikšanas. Arī finansiāli riskēt nav ieteicams, pastāv naudas zaudēšanas draudi.

Lauva

Līdz nedēļas vidum Lauvas var izjust izklaidību, kas var izraisīt analfabētu apiešanos ar naudu un kaitinošām sīkām kļūdām darbā. Ceturtdien nevajadzētu vērsties pēc palīdzības pie cilvēkiem – diez vai viņi spēs dot kādu vērtīgu pienesumu zīmes pārstāvju lietās.

Jaunava

Ceturtdiena nes sev līdzi arī finansiālu veiksmi – šajā dienā daudzas Jaunavas saņems naudas dāvanas vai citus negaidītus čekus. Vēl viens pozitīvisma avots būs ģimene vai romantisks partneris. Jebkuri seni konflikti šajā dienā atrisināsies viegli, un attiecības abiem kļūs stiprākas un interesantākas.

Svari

Jau ceturtdien Svaru jūtīgums uzņem pavisam citu virzienu. Šajā dienā zīmes pārstāvji spēj īpaši jūtīgi reaģēt uz mākslas darbiem un pat radīt tos savām rokām. Radošums palīdz visos centienos. Palielinās arī empātija, kas atvieglo iepriekšējā dienā radušos konfliktu risināšanu.

Skorpions

Ceturtdien Skorpionu neatlaidībai nav robežu, kas ļauj veiksmīgi turpināt nedaudz agrāk iesāktos projektus. Nostiprinās arī attiecības darba kolektīvā, un kolēģi var atvērties otrā pusē un kļūt par īstiem draugiem.

Strēlnieks

Ceturtdien Strēlniekam būs vēlme un iespēja it visā uzņemties līdera lomu. Tieši viņiem būs jārisina kolektīvā radušās domstarpības, jāatrisina darba jautājumi un pareizi jāsadala budžets, arī pa pāriem. Ar lielu varbūtību zīmes pārstāvjiem veiksies īpaši labi.

Mežāzis

Pēc neilga konflikta perioda Mežāžus pārņems neparasts jūtīgums. Jūs vēlēsities palīdzēt nabadzīgajiem un nelabvēlīgajiem, un citu jūtas tiks izdzīvotas kā jūsējās. Laba diena sarunām un pārliecināšanai.

Ūdensvīrs

Karjeras panākumi turpināsies arī pēc nedēļas vidus, tomēr zīmes pārstāvji var justies nevietā. Pastiprināsies nemiers, parādīsies jauni uztraukuma iemesli. Labākais veids, kā nomierināties, ir pāriet uz ikdienu un mājas darbiem, piemēram, sākt tīrīšanu.

Zivis

Ceturtdien finanšu lietas prasa īpašu piesardzību. Var ienākt jauni piedāvājumi, kurus nevajadzētu uzreiz uztvert ticībā – pretējā gadījumā pastāv risks zaudēt naudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 5 noderīgi padomi, kas palīdzēs pagatavot medus kūku, pat ja jums vispār nav pieredzes
Next post Mirušai sudrabkaijai Rojā konstatēta putnu grupa