Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 52 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 26. maijā augošais mēness ir 8. mēness diena.
  • Mēness Lauvā
  • Mēness diena sākās piektdien, 2023. gada 26. maijā, plkst. 9:45
  • Beidzas sestdien, 2023. gada 27. maijā, plkst. 11:04
  • Mēness lēkts 09:45
  • Mēness riets 01:53

Auns

Kopējā pozitīvā attieksme saglabājas, taču komandā var būt nelieli aizvainojumi un nelielas nesaskaņas. Tevi nevajadzētu vadīt pēc jūtām – šajā dienā daudzi Auni riskē kļūt pārāk agresīvi un skarbi, sākot provocēt skandālus un konfliktus. Daži zīmes pārstāvji var arī izjust spēcīgu pievilcību pret cilvēku, kas viņiem nemaz neder. Tomēr ar pienācīgu atturību diena var iet labi un pat nest negaidītus finansiālus ieguvumus.

Vērsis

Nedēļas beigās Vērsis kļūst īpaši asprātīgs. Intuīcija saasinās, parādās spēja burtiski redzēt cauri cilvēkiem. To var izdevīgi izmantot darbā – piektdiena ir labvēlīga sarunām un darījumiem. Tomēr nav nepieciešams steigties. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas svarīgi ieklausīties savās sajūtās – tuvumā var būt cilvēki ar ne tiem tīrākajiem nodomiem.

Dvīņi

Pēdējā darba diena kļūst par ideālu laiku jebkuriem pirkumiem, arī lieliem un atbildīgiem. Nauda var nākt no negaidītiem avotiem, kā rezultātā zīmes pārstāvji jūtas īpaši bagāti un ir gatavi pēc iespējas vairāk tērēt sev un spontānām vēlmēm. Jebkuri darījumi arī veiksies labi. Lieliski, ja šajā dienā ir iespēja uzrunāt sabiedrību – šāds gājiens nesīs popularitāti un slavu.

Vēzis

Nedēļas beigās zīmes pārstāvja mājā un ģimenē var pārcelties strīdi. Vēži var būt zināmā mērā pretrunīgi, vēloties pilnīgu personisko brīvību, bet pieprasot pakļautību no mājām. Tomēr sarunas ar draugiem vai socializēšanās jaunā lokā palīdzēs pamanīt problēmu un izveidot kompetentāku uzvedības līniju.

Lauva

Savādi, bet visskaidrāk izpaudīsies Ļvovas radošās un līdera īpašības nedēļas pēdējā dienā. Šāds spēka pieplūdums palīdzēs atrisināt visas nedēļas laikā sakrājušās problēmas. Droši vari riskēt un pieņemt pat visnegaidītākos lēmumus – piektdien viss izdosies pēc iespējas labāk.

Jaunava

Devsa intelekts šajā dienā sasniedz maksimumu – uzlabojas atmiņa, paātrinās domāšanas procesi, un, pateicoties tam, jebkurš darbs nokļūst uz pleca. Visi sarežģītākie un atbildīgākie darbi šajā dienā tiks izpildīti lieliski. Turklāt par labu nāks arī komunikācija – piektdien iegūtie sociālie sakari zīmes pārstāvjus turpmāk padarīs vēl veiksmīgākus.

Svari

Piektdiena Svariem nesīs ievērojamus finansiālus panākumus. Šajā dienā zīmes pārstāvji savas idejas var pasniegt labvēlīgākā gaismā un saņemt finansējumu jebkuros projektos. Arī noderīgo paziņu datubāze aktīvi aug. Nu, labāk ir pavadīt vakaru pirms nedēļas nogales kādā interesantā vietā, nevis savas mājas sienās.

Skorpions

Ir svarīgi piektdienas vakaru veltīt tuviem cilvēkiem, un jūs varat ne tikai atpūsties kopā, bet arī atrisināt jebkurus svarīgus jautājumus vai veidot kopīgus plānus. Tāpat ir vērts uzturēt kontaktus ar gados vecākiem tuviniekiem – šajā periodā viņiem īpaši svarīga ir Skorpionu uzmanība.

Strēlnieks

Līdz nedēļas beigām Strēlnieki beidzot nostiprinās savas jaunās pozīcijas darbā un izpelnīsies visu darbinieku cieņu. Vakarā var nosvinēt panākumus, pulcējoties kopā ar mīļajiem. Iespējamas negaidītas dāvanas un finanšu ieņēmumi.

Mežāzis

Piektdien zīmes pārstāvji var saņemt negaidītu personīgā budžeta papildināšanu. Jebkuri gadījumi, arī juridiski, arī tiks lemti par labu Mežāžiem. Romantiskas un draudzīgas attiecības kļūs harmoniskākas.

Ūdensvīrs

Piektdien Ūdensvīra dzīvē īpaši uzkrītošu lomu spēlēs romantiskas attiecības. Gaidāmas spilgtas emocijas, kā arī daudz smieklu un jautrības. Turklāt šādā dienā ir labi caur radošumu izpaust savas sakāpinātās sajūtas.

Zivis

Līdz piektdienai lietas beidzot uzlabosies. Nogurušās Zivis saņems kompensāciju par visu piedzīvoto stresu. Šajā dienā veiksme sagaida finansiālos, romantiskos un ģimenes jautājumos. Jūtieties brīvi uzņemties jebkuru biznesu, jo tas noteikti būs uz pleca.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Piektdienas pēcpusdienā Latvijā pastiprināsies vējš
Next post Vau! Rīgā laupītāji ietriecas policistos