[PODCAST] Horoskops 2023. gada 27. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 27. maijā augošais mēness ir 9. mēness diena.
  • Mēness Lauvas un Jaunavas zīmē
  • Mēness diena sākās sestdien, 2023. gada 27. maijā, pulksten 11:04
  • Beidzas svētdien, 2023. gada 28. maijā, plkst. 12:21
  • Mēness lēkts 11:04
  • Mēness riets 02:04

Auns

Līdz nedēļas beigām Auni kļūst īpaši radoši un pievilcīgi. Vientuļie zīmes pārstāvji var satikt savu mīlestību tieši šajā dienā. Visticamāk, tikšanās notiks ar kultūru vai mākslu tieši saistītā vietā. Tas var būt gan teātris, gan kinoteātris, gan glezniecības vai modelēšanas meistarklase. Šāda iepazīšanās noteikti sagādās daudz patīkamu emociju un jautru mirkļu, taču nevajadzētu ar galvu nirt baseinā.

Vērsis

Pirmajā brīvajā dienā zīmes pārstāvji vēlēsies baudīt mākslu. Varat doties uz muzeju vai galeriju vai vienkārši noskatīties labu filmu kopā ar ģimeni. Komunikācija ar mīļajiem sestdien sagādās tikai prieku un padziļinātas jūtas. Vientuļajam Vērsim šajā dienā var notikt neaizmirstama tikšanās, kas novedīs pie ilgām un laimīgām attiecībām. Galvenais ir nevis idealizēt partneri sākumā, bet gan pieņemt viņu ar visiem trūkumiem.

Dvīņi

Sestdien kategoriski nav ieteicams iesaistīties darba uzdevumos – pat īss darbam veltīts laiks var dot negatīvu rezultātu. Iespējami finansiāli zaudējumi vai strīdi ar priekšniecību un partneriem. Labāk velti laiku ģimenei – tuvākajiem un mīļākajiem šajā dienā īpaši būs nepieciešams Dvīņu atbalsts. To darot laicīgi, jūs varat būtiski stiprināt attiecības.

Vēzis

Sestdien situācija sāk uzlaboties. Konflikti ar ģimeni un draugiem tiek izlīdzināti, un komunikācija kļūst produktīvāka. Var gaidīt, ka ģimenes locekļi vai draugi sniegs vērtīgus padomus vai pat darbus, lai palīdzētu ar darba lietām. Svarīgi ir atlicināt laiku mājas kopšanai – dzīvokļa komforts palīdzēs padarīt domas skaidrākas.

Lauva

Ja kādā ģimenē vai pārī jau ilgāku laiku bijušas kādas nesaskaņas un nesaprašanās, sestdiena ir labākā diena, lai tās atstātu aiz muguras. Kopumā ļoti ieteicams pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Labāk ir darīt kaut ko neaizmirstamu, piemēram, organizēt nelielu pastaigu vai doties uz vietu, kuru partneri jau sen sapņojuši apmeklēt. Tad attiecības kļūs vēl harmoniskākas.

Jaunava

Sestdien Jaunavām noteikti jāsanāk kopā ar ģimeni. Labāk, ja uzdevumi ir intelektuāli – piemēram, jūs varat visi kopā doties uz kvestu vai viktorīnu, vai arī varat vienkārši noorganizēt galda spēļu vakaru. Sestdien radītās atmiņas zīmes pārstāvjiem un viņu mīļajiem paliks uz ilgu laiku, kas ģimenes attiecības padarīs maigākas.

Svari

Nedēļas nogales sākas ar harmonisku stāvokli un uzlabotu pašsajūtu. Pat ja pirms tam Svari bija slimi vai cieta no kādiem nepatīkamiem simptomiem, tagad tie garantēti izzudīs. Jūs varat atļauties glāzi vīna, nebaidoties par aknu stāvokli.

Skorpions

Zīmes pārstāvju enerģētika rit pilnā sparā un labāk būtu atrast tai pareizo pielietojumu. Laba ideja būtu izbrauciens dabā vai sportošana un citas fiziskas aktivitātes. Pretējā gadījumā spēks var pārvērsties dusmās un izraisīt nepārdomātus lēmumus un vārdus.

Strēlnieks

Sestdien labāk dot priekšroku aktivitātēm brīvā dabā, jo zīmes pārstāvju enerģijas līmenis ievērojami paaugstināsies. Sports vai laiks dabā palīdzēs jums nopūst tvaiku, lai jūs nekautrētos pret saviem mīļajiem. Un, ja jūs padarāt šādas aktivitātes arī kolektīvas, jūs varat pilnībā nostiprināt attiecības.

Mežāzis

Sestdien zīmes pārstāvjiem vajadzētu uzvilkt savu labāko tērpu un iziet sabiedrībā. Paaugstināta mākslinieciskums un šarms piesaistīs visu klātesošo acis. Iespējama liktenīga tikšanās ar topošo mīļāko. Tomēr aizņemtos Mežāžus nedrīkst vadīt kaislības – pastāv risks krāpt savu partneri.

Ūdensvīrs

Sestdien zīmes pārstāvji var justies pamatīgi noguruši, lai arī nedēļas laikā pārdzīvojumi pārsvarā bijuši pozitīvi. Brīvdienās vajadzētu atlicināt laiku pastaigai un pastaigai. Bet nav vērts klāt sulīgu galdu – labāk sakopt ķermeni.

Zivis

Kopumā veiksmes sērija turpinās, taču pastāv daži riski, kas saistīti ar to, ka zīmes pārstāvjus var “nest”. Ir vērts nodarboties ar relaksācijas praksi, piemēram, meditāciju, lai mazinātu paaugstinātu agresiju. Nekādā gadījumā nevajadzētu iejaukties konfliktos un kautiņos.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: