Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 22 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 27. martā augošais mēness ir 7. mēness diena.
  • Mēness Dvīņu zīmē
  • Mēness diena sākās pirmdien, 2023. gada 27. martā, pulksten 8:02
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 28. martā, plkst. 08:36
  • Mēness lēkts 08:02
  • Mēness riets pulksten 01:49

Auns

Tuvākajās dienās Aunam būs aktīvi jāaizstāv savas pozīcijas, un atkāpties nav iespējams. Aiciniet palīgā visu dabisko spītību un neļaujiet cilvēkiem un apstākļiem nobīdīt jūsu intereses otrajā plānā. Pašreiz nav nepieciešams upurēt sevi citu labā.

Vērsis

Šonedēļ Vērsim veiksies publiskā uzstāšanās, kā arī varēsi kļūt par vērtīgas informācijas avotu un kādam sniegt noderīgus padomus. Bet uztvere atstās daudz ko vēlēties, un tāpēc nākamās dienas nav piemērotas mācībām un jaunas informācijas iegūšanai, jums būs grūti to apgūt.

Dvīņi

Esi gatavs tam, ka tuvākajās dienās bieži nāksies rīkoties pretēji saviem plāniem – apstākļi reizēm mainīsies kā kaleidoskopā. Lai izvairītos no stresa un paliktu virs ūdens, tas palīdzēs jums nomierināties un pielāgoties. Centies pēc iespējas mobilizēt šīs īpašības!

Vēzis

Šajā periodā Vēžiem var šķist, ka visa pasaule ir pret viņiem – ar citiem būs grūtāk nekā parasti panākt sapratni, var saasināties seni konflikti. Bet nesteidzieties cīņā, labāk ir savest kopā un pagaidīt. Un situāciju var sakārtot vēlāk, kad kaislības mazliet norimst.

lauva

Labvēlīgs laiks karjeras izaugsmei un sasniegumiem biznesā. Lai gūtu panākumus, jums nav “jālaužas cauri sienām ar pieri” un “jāiet pāri galvām”. Gluži otrādi, jo draudzīgāks tu esi pret citiem, jo lielāka iespēja, ka viss izdosies tev par labu.

Jaunava

Jaunavai ir pienācis periods, kad nav jābaidās no pārmaiņām. Jūtieties brīvi eksperimentēt, pieņemt lēmumus, meklēt nestandarta pieeju tam, ko darāt. Zvaigznes dod priekšroku tiem, kas vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi.

Svari

Svariem jātiek galā ar vecām saistībām un nepabeigtiem darbiem. Turpmāk nebūs laika no tām novērsties, jo ir pienācis lielu iespēju periods. Tev tiek dota iespēja pacelties pa karjeras kāpnēm un nostiprināt savu finansiālo stāvokli, labāk mest spēkus veiksmes ķeršanai aiz astes.

Skorpions

Šonedēļ Skorpions spēs atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku. Droši varat uzsākt sarežģītas sarunas, uzņemties problemātiskākos klientus vai risināt personiskus jautājumus. Saziņai labvēlīgāks periods nekā jebkad agrāk!

Strēlnieks

Šonedēļ Strēlniekiem visveiksmīgāk veiksies personīgajā sfērā, tostarp mājsaimniecības darbos. Ja iespējams, paņemiet atvaļinājumu vai izmantojiet uzkrāto brīvo laiku – tuvākajās dienās tik un tā nav gaidāms profesionāls izrāviens.

Mežāzis

Šonedēļ Mežāzim ir jāmobilizē viss savs miers un punktualitāte. Būs jāatrisina daudzi nelieli, bet steidzami uzdevumi. Un, lai tiktu laikā, labāk rīkoties pēc iepriekš izplānota plāna.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem profesionālajā jomā ir iespēja pierādīt sevi no labākās puses. Nepalaidiet garām iespēju atstāt vislabāko iespaidu uz saviem priekšniekiem, partneriem vai klientiem. Parādiet savu kompetenci un spēju risināt sarežģītas problēmas, jums veiksies, un viņi to noteikti novērtēs!

Zivis

Šonedēļ Zivīm veiksies mācībās. Ieskaites, eksāmeni, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, diploma vai disertācijas aizstāvēšana… Viss izdosies lieliski. Un, ja jūs tikai plānojat sākt iegūt jaunas zināšanas, šis ir labākais laiks, lai sāktu mācīties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Latgalē dzīvību zaudējis gājējs Previous post Latgalē dzīvību zaudējis gājējs
Snapdragon 8 Gen 2 mikroshēma, 50 MP kamera un līdz 512 GB RAM: iekšējā informācija atklāj ASUS ROG Phone 7 spēļu viedtālruņa specifikācijas Next post Snapdragon 8 Gen 2 mikroshēma, 50 MP kamera un līdz 512 GB RAM: iekšējā informācija atklāj ASUS ROG Phone 7 spēļu viedtālruņa specifikācijas