[PODCAST] Horoskops 2023. gada 28. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 28. maijā augošais mēness ir 10. mēness diena.
  • Mēness Jaunavas zīmē
  • Mēness diena sākās svētdien, 2023. gada 28. maijā, pulksten 12:21
  • Beidzas pirmdien, 2023. gada 29. maijā, plkst. 13:38
  • Mēness lēkts 12:21
  • Mēness riets 02:12

Auns

Nedēļas pēdējā nedēļas nogalē nevajadzētu plānot nekādas svarīgas lietas. Piespiedu darbs, sarunas un tikšanās joprojām nenesīs vērā ņemamus rezultātus, tāpēc labāk šo dienu atstāt sev un labi atpūsties. Arī personīgajās attiecībās nevajadzētu nodarboties ar finansiāliem vai organizatoriskiem jautājumiem – uz tā pamata iespējami konflikti. Kur labāk vienkārši pavadīt laiku kopā vai sarīkot nelielu ballīti ar draugiem.

Vērsis

Nedēļas beigās vari izšķirties par būtiskām pārmaiņām savā dzīvē, īpaši, ja tās saistītas ar romantiskām attiecībām. Diena ir piemērota, lai beidzot pārceltos kopā ar partneri, bildinātu vai apprecētos. Arī grūtniecības plānošana veiksies labi. Kopumā Vēršiem ir labs garastāvoklis un pilnīgs sirdsmiers.

Dvīņi

Nedēļas beigās zīmes pārstāvji īpaši vēlēsies izklaidēties un iepriecināt sevi ar priekiem. Tas ir pareizais impulss. Labāk velti laiku atpūtai un izklaidēm. Šajā periodā uzbūvētie plāni un projekti var nebūt dzīvotspējīgi, jo nebūs iespējams novērtēt reālo situāciju.

Vēzis

Brīvo dienu labāk veltīt pašaprūpei. Joga, pilates vai fitness palīdzēs atjaunot grūtajā nedēļā zaudēto enerģiju. Daudz prieka var sagādāt arī spa procedūras – jāpiesakās uz masāžu vai jādodas uz pirti. Taču atslodzes dienu vari sarīkot arī mājās, piemēram, mērcēties karstā burbuļvannā.

Lauva

Nedēļas pēdējā dienā Ļvovas stāvoklis iespēju robežās atgriežas normālā stāvoklī – parādās vairāk možuma, un garastāvoklis kļūst īpaši labs. Parādās arī iedvesma, gribas it visā paust radošumu. Īpaši labi būs daļu šīs enerģijas novirzīt romantiska vakara organizēšanai partnerei. Noderēs arī labdarība.

Jaunava

Jebkura dzimuma jaunavām šo dienu noderēs pavadīt sieviešu sabiedrībā. Šāda pulcēšanās uzlabos garastāvokli un palīdzēs ātri atrisināt visu klātesošo problēmas. Kopumā diena solās būt mierīga un patīkama. Harmonija ģimenē palīdzēs viegli tikt galā ar jebkādiem sadzīves jautājumiem.

Svari

Pēdējās brīvdienās zīmes pārstāvjiem nebūs vēlmes strādāt vai risināt kādus nopietnus jautājumus. Vēlaties izklaidi, piedzīvojumus un daudzveidīgu atpūtu. Tas nav slikts veids, kā pavadīt dienu, taču ir svarīgi paturēt prātā saistības un solījumus. Pastāv arī pārtēriņa risks.

Skorpions

Skorpionu pārmērīga autoritāte un agresija šajā dienā var izraisīt strīdus. Dienu labāk pavadīt vienatnē ar sevi un pilnībā to veltīt atpūtai. Ja tas nav iespējams, ir vērts mēģināt vismaz labāk sekot vārdiem un uzvedībai, lai nevienu neaizvainotu.

Strēlnieks

Arī svētdienu nav vērts pavadīt mājās – tieši šajā laikā Strēlnieki būs īpaši burvīgi, tāpēc iziešana ārā palīdzēs veidot jaunas saiknes un nostiprinās popularitāti. Jums nav jāraizējas par naudu, pat lieli izdevumi šajā dienā būs nepamanāmi budžetam.

Mežāzis

Svētdien nekādā gadījumā nevajadzētu domāt par darbu un vēl jo vairāk to darīt. Šādi darbi joprojām nenesīs augļus, tāpēc labāk ir pavadīt laiku pelnītai atpūtai. Tomēr ir svarīgi būt uzmanīgiem ar pārtiku un dzērieniem – pārmērība var kaitēt veselībai.

Ūdensvīrs

Svētdien var gaidīt ciemiņus, pat ja šāda tikšanās sākotnēji nebija plānota. Šāds pārsteigums var nedaudz saniknot Ūdensvīru, kurš gribēja darīt pavisam citas lietas. Nevajadzētu sekot negatīvo emociju vadībai – labāk atpūsties un iet straumei līdzi, izbaudot saziņu.

Zivis

Nedēļas beigās Zivis īpaši priecāsies būt savās mājās. Varat to padarīt vēl ērtāku – piemēram, veikt kādu tīrīšanu vai iegādāties interesantus dekorus. Un vakarā būtu jauki uzaicināt viesus. Tuvi un mīļi cilvēki varēs sniegt atbalstu un uzmundrināt.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: