Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 19 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 28. marts , augošais mēness ir 8. mēness diena.
  • Mēness Dvīņu zīmē 
  • Mēness diena sākās otrdien, 2023. gada 28. martā, pulksten 8:36
  • Beidzas trešdien, 2023. gada 29. martā, plkst. 9:26
  • Mēness lēkts 08:36
  • Mēness riets pulksten 03:03

Auns

Mēģiniet šodien pabūt vienatnē un veltiet dienu plānošanai, domāšanai par veidiem, kā sasniegt savus mērķus. Saziņa ar apkārtējiem otrdien nebūs produktīva, bet tikai novērsīs jūs no galvenā.

Vērsis

Šodien konfliktu risks ar likuma pārstāvjiem ir augsts, un labāk iztikt bez pārkāpumiem. Ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus un neiesaistieties apšaubāmās darbībās. Un arī uzmanieties no svešiniekiem, kas vēršas pie jums ar jebkuru lūgumu – visticamāk, aiz nekaitīga izskata slēpjas pavisam cits cilvēks.

Dvīņi

Izvairieties no trokšņainiem izklaides pasākumiem, īpaši, ja tie ir saistīti ar stipro dzērienu uzņemšanu. Alkohols sliktā veidā ietekmēs ne tikai jūs, bet arī apkārtējos, un konfliktu risks šādā stāvoklī ir ārkārtīgi augsts.

Vēzis

Laba diena randiņiem tiešsaistē. Uz nopietnu romantiku nevajadzētu rēķināties, taču komunikācija un viegla flirts sniegs daudz pozitīvu emociju. Un arī otrdien ģimenes kopā sanākšanas būs veiksmīgas, ja runāsi par vispārīgām tēmām, nepieskaroties asiem stūriem.

Lauva

Laba diena komunikācijai, jaunām paziņām, lietišķu un romantisku attiecību veidošanai. Ja plānojāt tikties ar mīļotā vecākiem vai draugiem, šodien jums ir visas iespējas atstāt uz viņiem vislabāko iespaidu.

Jaunava

Pie jūsu apvāršņa var parādīties cilvēks no pagātnes. Attīstiet attiecības vai atkal atvadieties, tas ir atkarīgs no jums. Uzticieties savai intuīcijai – pareizākais variants jums šķiet.

Svari

Veikt tuvākās vides “auditu”. Iespējams, ka viens no tiem, ar kuru jūs pastāvīgi komunicējat, ir nopietns, kas jūs velk līdz apakšai. Labāk ir pārtraukt kontaktus ar cilvēkiem, kas traucē jūsu attīstībai, un mēģināt kritizēt visus jūsu pasākumus.

Skorpions

Šis ir lielisks laiks, lai uzsāktu jaunas romantiskas attiecības vai atjaunotu veco saikni, un tiem, kam jau ir partneris, stiprināt savienību. Un arī diena piemērota saderināšanās paziņošanai, pieteikuma iesniegšanai dzimtsarakstu nodaļā un tikšanās ar topošajiem radiniekiem.

Strēlnieks

Laba diena dāvanu iegādei. Pat kādam tuvam iegādāts sīkums noderēs un iepriecinās kādu mīļu cilvēku. Un arī šodien ir vērts uzkrāt dāvanu, ja kāds no jūsu vides plāno brīvdienas pārskatāmā nākotnē.

Mežāzis

Esiet atturīgāks attiecībās ar vecākiem radiniekiem. Centieties būt līdzjūtīgs pret viņu sūdzībām par jūsu uzmanības trūkumu un izrādiet iecietību pret mēģinājumiem jūs mācīt. Ja jūs atbrīvojaties no kairinājuma, tas var izraisīt aizvainojumu un konfliktus.

Ūdensvīrs

Iztērējiet naudu mājas uzlabošanai. Galu galā māja ir jūsu cietoksnis, un tai jābūt ērtai. Nekaitēs šķirot šķembas pieliekamajā un skapjos, kā arī veikt ģenerāltīrīšanu.

Zivis

Neveiciet lielus pirkumus, īpaši, ja runa ir par biroja tehniku ​​vai sadzīves tehniku. Maz ticams, ka iegādātais produkts atbildīs jūsu prasībām un, visticamāk, nekalpos ilgi. Atliec iepirkšanos, lai netērētu naudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jūrmalā no maija siltuma tarifu plānots samazināt par nepilniem 23%
Next post Degvielas cenas 28.martā 2023 gada