Horoskops 2023. gada 29. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 29. maijā augošais mēness ir 11. mēness diena.
  • Mēness Jaunavas un Svaru zīmē
  • Mēness diena sākās pirmdien, 2023. gada 29. maijā, plkst. 13:38
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 30. maijā, plkst. 14:56
  • Mēness lēkts 13:38
  • Mēness riets 02:18

Auns

Pārliecinošs Auns šajā dienā riskē pārvērst jebkuru situāciju konfrontācijā un konfliktā. Darba vidē šī pieeja ir saistīta ar konfliktiem ar priekšniekiem, padotajiem un partneriem. Tomēr zīmes pārstāvji var virzīt enerģiju mierīgā virzienā, parādot sevi kā labus vadītājus.

Vērsis

Pirmā darba nedēļas diena Vērsim var būt nedaudz drudžaina. Neskatoties uz to, tieši pirmdien zīmes pārstāvji rāda loģikas brīnumus un demonstrē vēl nebijušas organizatoriskās spējas. Ar pienācīgu koncentrēšanos ar to pietiks, lai izkļūtu no situācijas uzvarošs.

Dvīņi

Pirmdien var parādīties veci darbi un solījumi. Taču, piesaistījuši apkārtējās vides atbalstu, Dvīņi spēs ar tiem tikt galā un sajust, kā no dvēseles nokritis akmens. Kopumā diena ir labvēlīga, lai visā sakārtotu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Vēzis

Vēžiem nedēļa var sākties ne uz tās labākās nots – ir aizkaitināmība un jebkurš sīkums var nopietni nokaitināt. Tā rezultātā iespējami strīdi un konflikti. Galvenais šajā dienā neveikt krasas darbības, kuras vēlāk var nožēlot.

Lauva

Pirmdien Lauvas kļūst īpaši dāsnas un dāsnas. Apkārtējie augstu novērtē šo vietu, tāpēc zīmes pārstāvju popularitāte pieaug. Turklāt paziņas var padalīties ar svarīgu informāciju, kurai turpmāk būs izšķiroša nozīme dzīvē.

Jaunava

Nedēļa Jaunavai sākas ar ļoti veiksmīgu dienu. Zīmes pārstāvji jūtas lieliski un jūt visu apkārtējo atbalstu un draudzīgo attieksmi. Patīkamu sajūtu piepildīta, noderēs ar tām padalīties – lai kādam palīdzētu vai nodarbotos ar labdarību.

Svari

Pirmajā darba dienā Svaru noskaņojums nemaz nebūs dzemdību pilns. Vēlaties izklaidēties un vairāk laika veltīt atpūtai un baudām. Tas nav slikti, bet galvenais ir neaizmirst par dotajiem solījumiem un uzņemtajām saistībām. Līgumu un termiņu pārkāpšana var radīt negatīvas sekas.

Skorpions

Pirmdien Skorpioni būs īpaši jūtīgi un vērsti uz sevi. Svarīgi, lai šādas noskaņas nepārvērstos atklātā egoismā. Zīmes pārstāvjiem labāk ir rast sevī spēku domāt par citu jūtām, pretējā gadījumā periods var beigties ar pārpratumiem un konfliktiem.

Strēlnieks

Diena Strēlniekiem var šķist tukša un bezjēdzīga. Daudz traci, runas par neko un bezjēdzīgas darbības. Tomēr no tā nevajadzētu gaidīt nekādu negatīvu – kopējais fons ir diezgan neitrāls.

Mežāzis

Mežāža nedēļa sākas ar labvēlīgu un veiksmīgu dienu. Nostiprinās finansiālā situācija, un radošā enerģija palīdz atrast jaunus ceļus ierastajā darbā. Laba diena, lai nodarbotos ar mākslu vai baudītu skaisto.

Ūdensvīrs

Diena diezgan neitrāla un nav noslogota ar zvaigžņu un planētu ietekmi. Tas nebūt nenozīmē, ka veiksme novēršas no Ūdensvīra – tieši otrādi, pirmdien zīmes pārstāvji var brīvi darīt, ko vien vēlas. Tomēr nevajadzētu paļauties uz augstāku spēku atbalstu – rezultāts būs tieši tāds, kādu cilvēks ar saviem pūliņiem ir pelnījis.

Zivis

Pirmdiena Zivīm ir diezgan laiska un pasīva diena. Tomēr enerģijas trūkuma periods norit ļoti mierīgi. Nevajag darīt kaut ko tādu, kas prasītu paaugstinātu spriedzi, var vienkārši atpūsties.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: