Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 12 Sekunde(-s)
 1. gada 3. aprīlī ir Mēness sabrukums, kas ir 13. Mēness diena.
  Mēness Jaunavas zīmē
  Mēness diena ir svētdiena, 2023. gada 2. aprīlis, pulksten 14:25.
  beigsies pirmdien, 2023. gada 3. aprīlī pulksten 15:44.
  Mēness riets pulksten 15:44
  Mēness riets plkst. 05:47

Auns

Svarīga ziņa dienas sākumā liks tev mainīt savus plānus. Taču nesteidzies no visa atteikties, labāk atliksi tikai visnopietnākos, citādi līdz vakaram nonāksi zem neatrisinātu sadzīves problēmu kaudzes.

Vērsis

Ģimenes lokā nav izslēgtas nelielas nesaskaņas, kas saistītas ar naudu. Ja esi nolēmis veikt kādu nozīmīgu pirkumu, saskaņo to ar dzīvesbiedru. Nedāvini dārgas dāvanas un labdarības pasākumus atliksi uz vēlāku laiku. Saglabājiet ģimenes uzkrājumus sev un tērējiet tikai tam, kas jums nepieciešams.

Dvīņi

Iekšēju pretrunu un neskaidru priekšnojautu diena. Ļaujiet situācijai iet vaļā un dariet kaut ko patīkamu, lai novērstu savu uzmanību. Garīgās mokas neko labu nedos, taupi savus resursus patiešām svarīgām lietām.

Vēzis

Vieglprātīga attieksme pret savu personīgo dzīvi var novest pie neskaidras situācijas. Ja nevēlaties sakopt jau radušos putru, mainiet savu uzvedību. Vai arī turpini riskēt, bet vēlāk nebrīnies par rezultātiem.

Lauva

Diena attaisno savu reputāciju, ka ir sarežģīta. Šodien viss “čīkstēs”, arī tavs garastāvoklis nav no labākajiem. Uztver visu filozofiski, ne visas kaprīzes piepildās. Grūtus darbus labāk atlikt uz labvēlīgāku laiku.

Jaunava

Centies šodien pabeigt darbus, ko esi apsolījis paveikt iepriekšējā dienā. Tas nebūs viegli, jo iejauksies negaidīti apstākļi, taču no tavas rīcības rezultāta daudz kas būs atkarīgs. Saņemies savu darbu.

Svari

Šodien tev negribēsies vilkt ierasto striķi ne darbā, ne mājās. Tas nekas, vēlāk varēsi visu panākt, parūpējies par savu veselību: kārtīgi izgulies, dodies pie ārsta, ja kaut kas tevi uztrauc.

Skorpions

Šī ir lieliska diena izbraucieniem pie dabas un garām pastaigām. Par darbu un citām neveiksmēm labāk neklātienē neklātienē neklātienē neklātienē neklātienē neklātienē neklātienē neklātienē. Daži no viņiem varētu tev nodarīt sliktu pakalpojumu.

Strēlnieks

Neskaidras aizdomas par to, ka tevi krāpj, šodien kļūs vēl spēcīgākas. Neuzņemies paranoju, izdzen no galvas negatīvās domas un paveic ko noderīgu sev un sabiedrībai. Tu tik un tā nevari ietekmēt visus notikumus aiz muguras. Atpūties.

Mežāzis

Sajūtas šodien atstāj daudz ko vēlamu, rūpējies par savu veselību un ģērbies atbilstoši laikapstākļiem. Dažādos gadījumos var rasties stresa situācijas, taču dienas beigās viss nostāsies savās vietās un tu spēsi atpūsties. Galvenais ir nepārpūlēties.

Ūdensvīrs

Iespējams laulības piedāvājums no kāda ilggadēja pielūdzēja. Tas ir labs iegansts, lai gūtu skaidrību savās attiecībās. Aktīva un labvēlīga diena, šodien viss ir laimīgs, jebkuri plāni piepildās, izmanto mirkli, veic kādu pirkumu, ko esi jau sen plānojis.

Zivis

Liela varbūtība, ka sāksies biroja romāns. Šīs attiecības tev neko labu nesola, jo izrādīsies vējains un tukšs cilvēks, kas nākotnē var tev smagi kaitēt. Netērē savu laiku ar viņu vai viņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post BMW gatavojas jaunā “piecnieka” atklāšanai: i5 sedana oficiālās “spiegu” fotogrāfijas
Next post Daugavpilī ūdenslīmenis cēlies par 0,1 metru, bet jaunas teritorijas neapplūst