Horoskops 2023. gada 6. aprīlim katrai zodiaka zīmei

Loading

 1. gada 6. aprīlī ir Mēness sabrukums, kas ir 16. Mēness diena.
  Mēness Svaru zīmē
  Mēness diena sākas 2023. gada 5. aprīlī, trešdien, pulksten 18:21.
  beigsies ceturtdien, 2023. gada 6. aprīlī pulksten 19:42.
  Mēness riets pulksten 19:42
  Mēness iestāšanās pulksten 06:06

Auns

Labvēlīgs periods jaunu zināšanu iegūšanai. Veltiet laiku sevis pilnveidošanai, iegādājieties jaunu grāmatu vai noskatieties zinātnisku filmu. Neuzspied sevi mācīties caur “es negribu”, izvēlies jomu, kas tevi interesē.

Vērsis

Tava laipnība aizēnos visus trūkumus, kas tev šodien būs. Novirziet savus dāsnos impulsus, lai palīdzētu tiem, kam tas patiešām nepieciešams: bezpajumtniekiem vai bāreņiem. Diena ir labvēlīga jaunu draudzību dibināšanai.

Dvīņi

Garastāvokļa svārstības neļaus tev pieņemt pareizo lēmumu no pirmā mēģinājuma, un pastāv risks, ka vari nonākt bīstamā emocionālā pagriezienā. Meklē palīdzību pie draugiem vai kāda tuva cilvēka, lai gūtu pārliecību. Tev tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir vajadzīgs skatījums no malas.

Vēzis

Laba diena visa veida radošumam. Neliedz sev prieku sākt salikt mozaīku, gleznu vai dzejoli. Vakarā atrodi laiku, lai parūpētos par mājokļa komfortu: nomaini aizkarus, atsvaidzini interjeru.

Lauva

Tev nevajag visu mest uz saviem smalkajiem pleciem. Saprātīgi plānojiet savu laiku un neaizmirstiet atpūsties. Darbā varētu būt pārmaiņas un pārsteigumi. Diena var būt drudžaina, solījumi var netikt pildīti.

Jaunava

Vēlās vakariņas un saldumi var neatspoguļoties labi tavā izskatā. Veltiet laiku veselīgam dzīvesveidam, pierakstieties uz fitnesu, iegādājieties vairāk dārzeņu, lasiet literatūru par pareizu uzturu.

Svari

Seni paziņas pieprasīs tavu uzmanību. No taviem nodomiem ir atkarīgs, vai pieņemsi savā draugu lokā viesi no pagātnes. Atceries iemeslu, kura dēļ komunikācija pārtrūka. Iespējams, būtu labāk to izbeigt uz visiem laikiem.

Skorpions

Atstāj malā savu ikdienišķo rutīnu, šodien ir laba diena, lai vingrotu. Ja tev negribas doties uz sporta zāli, vingro mājās un kārtīgi izpūties. Vingrošana sniegs tev nepieciešamo enerģiju un uzlabos tavu garastāvokli.

Strēlnieks

Šodien diena ir pilna pretrunu. Darbs nedos gaidītos rezultātus, taču tas vairos tavu popularitāti kolektīvā. Mājās iespējami sadzīves traucējumi, nelieli strīdi un negaidīti viesi. Vakarā vēlēsies būt vienatnē, tāpēc neplāno doties uz pārpildītu vietu.

Mežāzis

Ārējie apstākļi var izjaukt labi izstrādātu plānu. Nu ne visi mērķi ir sasniedzami. Iespējams, nākotnē tev izdosies piepildīt savu vēlmi, taču šobrīd labāk pāriet uz kaut ko citu. Meklē prieku sīkumos un ikdienas rutīnā.

Ūdensvīrs

Laika veltīšana nesteidzīgām aktivitātēm vai rotaļām ar bērniem var palīdzēt atjaunot tavu veselo saprātu. Plāno iepirkšanos, paturot prātā viesus, kas drīzumā ieradīsies no tālienes. Iespējams, ka viņi pie tevis pavadīs vairāk nekā vienu dienu, tāpēc no rūpēm neizbēgt. Sagatavojieties pieņemšanai iepriekš, lai pēdējā brīdī nebūtu jāsatraucas.

Zivis

Pārbaudi ienākošo informāciju, pastāv iespēja kontaktēties ar krāpniekiem un dažādiem maldināšanas mēģinājumiem. Šodien uzticies tikai uzticamiem cilvēkiem un, ja par kaut ko šaubies, lūdz padomu tuviniekiem. Diena nav piemērota lieliem pirkumiem.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: