Horoskops 2023. gada 8. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 8. maijs ir dilstošs mēness, šī ir 18. mēness diena.
  • Mēness Strēlnieka zīmē
  • Mēness diena sākās svētdien, 2023. gada 7. maijā, pulksten 23:18
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 9. maijā, plkst. 00:41
  • Mēness riets 05:26

Auns

Laba diena garīgam darbam. Idejas, ko Auns pauž skaļi, kolēģi var kritizēt. Bet par tiem nevajadzētu šaubīties. Turpiniet strādāt pie plāna. Iespējama kopīga darīšana ar radiem.

Vērsis

Lai paspētu paveikt visu šodien plānoto, ierobežo kontaktus ar cilvēkiem. Nevajadzētu ilgi tērzēt pa telefonu un novērst uzmanību, apspriežot neinteresantas detaļas. Vakarā noder pasīvā atpūta. Sports, trokšņainas kompānijas atņems pēdējos spēkus.

Dvīņi

Dvīņi lieliski pavadīs laiku, ja plāno aktīvas izklaides. Sacensības, sacensības, grupu treniņi sporta zālē jūs uzmundrinās un tonizēs. Atpūta lielā kompānijā sagādās daudz smieklu, priecīgus mirkļus. Jauni projekti, dārgi pirkumi var izrādīties neveiksmīgi.

Vēzis

Vēži var saskarties ar apkārtējo neizpratni un aizkaitinājumu. Esiet izvēlīgs savos kontaktos. Pirmdienu pavadīsi izdevīgi, ja analizēsi pieļautās kļūdas. Šķiet, ka ir pienācis laiks iemācīties domāt piezemētāk un mazāk ļauties sapņiem.

Lauva

2023. gada 8. maijā Lauvas viegli nostiprinās savu autoritāti darba kolektīvā. Palīdziet kolēģiem, sniedziet profesionālus padomus. Esiet līdzjūtīgs pret padoto kļūdām. Esiet piesardzīgs ar naudu: biežie nelieli izdevumi bieži rada lielu robu ģimenes budžetā.

Jaunava

Darbība un enerģija palīdzēs biznesā. Jaunava šodien jūtas lieliski. Jūs varat risināt sarežģītas problēmas. Pēc vakariņām būtu jauki pastaigāties svaigā gaisā. Izvairieties no tenkām un neiesaistieties intrigās. Neesiet sabiedrībā pat kā klausītājs vai liecinieks.

Svari

Pirms ķeraties pie lietas, padomājiet, vai jums ir pietiekami daudz resursu un kādu rezultātu vēlaties iegūt. Ja izredzes ir apšaubāmas, dariet kaut ko vienkāršāku. Saskarsmē ar cilvēkiem izrādi atturību un neizšļaksti emocijas, pretējā gadījumā var rasties konflikts. Paaugstināts emocionālais fons palīdzēs gūt panākumus radošā projektā.

Skorpions

Skorpioni satiks cilvēku, kurš drīzumā palīdzēs viņu karjerā. Sadarbojoties ar cilvēkiem, esiet diplomātisks. Var izrādīties, ka pat daži ienaidnieki ir jūsu pusē. Draudzīgums, mierīgums ir jūsu panākumu atslēga šodien.

Strēlnieks

Neuzķerieties uz sīkumiem un pievērsiet lielāku uzmanību detaļām. Viņi nespēlēs lomu. Strēlniekam jākoncentrējas uz savu prasmju attīstīšanu, prasmju slīpēšanu. Labs garastāvoklis un pašpārliecinātība palīdzēs atrast saziņu ar dvēseles radinieku. Plānojiet interesantu kopīgu atpūtu.

Mežāzis

Nekavējoties šķērsojiet mazus šķēršļus. Nekrāj problēmas, pretējā gadījumā tās nokritīs kā sniega bumba. Laba diena ģimenes saišu stiprināšanai, tikšanās pie liela galda. Saņemsi no tuviniekiem labu padomu, atbalstu, kas tev tik ļoti nepieciešams.

Ūdensvīrs

Horoskops iesaka Ūdensvīram pirmdienu pavadīt aktīvi. Prieks atnesīs atpūtu brīvā dabā, spēlēšanos ar bērniem vai mājdzīvniekiem svaigā gaisā. Jūs varat nodarboties ar sportu, stādīt savus iecienītākos ziedus. Ar viedokļa izteikumiem, kritiku esi uzmanīgs. Jūsu vārdi ir pārāk tuvu sirdij.

Zivis

Kādā no publiskām vietām var notikt interesanta iepazīšanās. Esi atvērts komunikācijai, biežāk paskaties apkārt. Iespējams, daži patīkami pārsteigumi – laimīgas sakritības, negaidīts pirkums par lietu, par kuru sapņojāt, lielisks piedāvājums.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: