Horoskops 2023. gada 8. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  1. gada 8. maijs ir Mēness dilstošais Mēness, kas ir 18. Mēness diena.
    Mēness Strēlniekā
    Mēness diena iesākās 2023. gada 7. maijā, svētdien, pulksten 23:18.
    Beidzas otrdien, 2023. gada 9. maijā pulksten 00:41.
    Mēness iestāšanās 05:26

Auns

Laba diena intelektuālajam darbam. Idejas, ko Auns izteiks skaļi, kolēģi var kritizēt. Taču neapšaubiet tās. Turpini izstrādāt plānu. Iespējami vispārēji darījumi ar radiniekiem.

Vērsis

Lai šodien paspētu paveikt lietas laikā, ierobežo kontaktus ar cilvēkiem. Tev nevajadzētu pārāk daudz laika pavadīt pie telefona un novērst uzmanību ar neinteresantām detaļām. Vakarā labvēlīga būs pasīva atpūta. Sportam un rosīgai kompānijai vajadzētu patērēt visu tavu enerģiju.

Dvīņi

Dvīņi lieliski pavadīs laiku, ja ieplānos aktīvas izklaides. Sacensības, sacensības, grupu treniņi sporta zālē uzmundrinās un uzlabos tonusu. Brīvā atpūta lielā kompānijā sagādās daudz smieklu un priecīgu mirkļu. Jauni projekti un dārgi pirkumi varētu būt neveiksmīgi.

Vēzis

Vēži var saskarties ar apkārtējo cilvēku neizpratni un aizkaitinājumu. Esi izvēlīgs savos kontaktos. Pirmdienu pavadīsi savā labā, ja analizēsi pieļautās kļūdas. Šķiet, ir laiks iemācīties domāt piezemētāk un mazāk ļauties sapņošanai.

Lauva

Lauva 2023. gada 8. maijā viegli veidosi autoritāti savā darba kolektīvā. Sniedz palīdzību kolēģiem, sniedz profesionālus padomus. Esi saprotošs pret padoto kļūdām. Esi piesardzīgs ar naudu: bieža sīkumaina tērēšana bieži vien rada lielu robu ģimenes budžetā.

Jaunava

Būt aktīvam un enerģiskam palīdzēs uzņēmējdarbībā. Jaunavas labsajūta šodien ir lieliska. Ir iespējams tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem. Laba ideja būtu pēcpusdienas pastaiga svaigā gaisā. Izvairies no tenkām un neiesaisties intrigu pīšanas. Nepiedalies sabiedrībā, pat ja esi tikai klausītājs vai liecinieks.

Svari

Pirms ķeries pie kāda uzdevuma, apdomā, vai tev ir pietiekami daudz resursu un kādu rezultātu vēlies sasniegt. Ja izredzes ir apšaubāmas, izvēlies kaut ko vienkāršāku. Esi atturīgs un neļauj vaļu savām emocijām, citādi var rasties konflikts. Paaugstināts emocionālais fons palīdzēs gūt panākumus radošā projektā.

Skorpions

Skorpioni satiks kādu, kas drīzumā palīdzēs viņu karjeras jomā. Izrādiet diplomātiju strīdos ar cilvēkiem. Var pat izrādīties, ka daži ienaidnieki ir tavā pusē. Draudzīgums, mierīgums šodien ir tava veiksmes atslēga.

Strēlnieks

Neieslīgsti sīkumos un pievērs lielāku uzmanību detaļām. Tām nebūs nozīmes. Strēlniekiem vajadzētu koncentrēties uz savu prasmju attīstīšanu, savu iemaņu pilnveidošanu. Labs noskaņojums un ticība sev palīdzēs rast komunikāciju ar otro pusīti. Plāno interesantu kopīgu brīvā laika pavadīšanu.

Mežāzis

Tūlīt pārvarē nelielus šķēršļus. Nesakrāj problēmas, citādi vēlāk tās kļūs par sniega bumbu. Šī ir laba diena ģimenes saišu stiprināšanai, tikšanās reizēm pie lielā galda. No tuviniekiem saņemsi labu padomu un atbalstu.

Ūdensvīrs

Horoskops iesaka Ūdensvīriem pirmdienu pavadīt aktīvi. Atpūta dabā, rotaļas ar bērniem vai mājdzīvniekiem svaigā gaisā sagādās prieku. Iespējams nodarboties ar sportu, stādīt iemīļotās puķes. Esi piesardzīgs ar viedokļiem un kritiku. Tavi vārdi tiek uztverti pārāk personiski.

Zivis

Interesanta iepazīšanās varētu notikt kādā no sabiedriskām vietām. Esi atvērts komunikācijai, biežāk apskati apkārtni. Iespējami daži patīkami pārsteigumi – laimīgas sakritības, negaidīts kādas lietas iegāde, par kuru esi sapņojis, ienesīgs piedāvājums.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: