Horoskops 3. maijam 2023 gadam

Loading

♈️ Auns
Zvaigznes tev iesaka netērēt naudu dārgām lietām, kas tev nav nepieciešamas. Centies būt taupīgs, nauda drīz vien noderēs. Esi uzmanīgs pret apkārtējiem: kāds cenšas tevi izmantot savtīgos nolūkos.
💰 Esi uzmanīgs ar savu naudu.
👂 Turiet ausis pie zemes.
👨‍👩‍👧‍👦 ģimenes vakars

♉️ Vērsis
Aizņemta diena. Radīsies lietas, kas prasīs tavu uzmanību. Un tās būs jārisina. Daži spontāni notikumi var izsist tevi no līdzsvara, taču centies “izslēgt” savas emocijas. Tikai tā tu spēsi ātri atrisināt lietas. 
😬 sarežģīta diena
🔄 negaidīts notikumu pavērsiens
🤦‍♀️ miers, tikai miers 

♊️ Dvīņi
Tava aktivitāte un darba spējas šodien būs augstā līmenī, tāpēc netērē laiku veltīgi. Ja gadīsies, ka kāds tev lūgs palīdzību, nesaki nē. 
😀 Auglīga diena
😔 kādam ir vajadzīgs tavs atbalsts
🍷 līdz vakaram tu vari izdzert dažus dzērienus un atpūsties 

♋️ Vēzis
Šajā dienā par sevi liks manīt tavi konkurenti (skaudīgi cilvēki). Prātīgu padomu sagaidi no draugiem un centies to izmantot. Vakarā vari tikties ar veciem paziņām un atpūsties.
😤 Kāds radīs nepatikšanas
🆘 grūtību brīžos meklē palīdzību pie draugiem un ģimenes locekļiem.
🎡 Vakars, lai labi pavadītu laiku

♌️ Lauva
Zvaigznes vēsta, ka šajā dienā iespējama rūgta iepazīšanās ar krāpniekiem. Neuzticies akli svešiniekiem. Un esi piesardzīgs ar finanšu darījumiem.
😬 nav viegla diena
💩 Neuzticies nevienam, tevi var apkrāpt.
💰 esi uzmanīgs ar naudu

♍️ Jaunava
Koncentrējies uz mājas darbiem. Un neesi slinks. Mīlas attiecībās varētu būt grūtības, tāpēc vēlreiz centies ievērot komandu ķēdi. Vakarā labāk pārdomā un analizē savas iespējas produktīvi pavadīt brīvdienas nākamajā nedēļas nogalē. 
🙅 slinkums ir kontrindicēts.
💔 Grūtības personiskajās attiecībās
🤔 pārdomu vakars

♎️ Svari
Mēģinot sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi, radīsies risks zaudēt dažas iespējas. Mēģini koncentrēties uz kaut ko vai kādu atsevišķi. Iespējami negaidīti izdevumi. Vakarā nodarbojies ar nākamās nedēļas nogales plāna veidošanu.
😬 Sakārto savas prioritātes
😱 negaidīti izdevumi.
🤔 Pārdomu vakars

♏️ Skorpions
Tev vajadzētu noskaņoties, lai pabeigtu svarīgus darījumus. Šī ir laba diena iepirkumiem un lieliem tēriņiem. Vakarā piezvani vecāka gadagājuma radiniekiem, viņiem var būt nepieciešams tavs padoms.
❌ Neatliek lietas uz vēlāku laiku.
🎁 Iespējami patīkami un noderīgi pirkumi
☎️ ir laiks sev atgādināt

♐️ Strēlnieks
Koncentrējies uz galvenajiem jautājumiem. Lietas risināsies labi, taču centies nebūt noslēpumains ar cilvēkiem, kurus labi nepazīsti. Vakarā atrodi zelta vidusceļu starp darījumiem un atpūtu. Joprojām vakaru vajadzētu pavadīt kopā ar ģimeni.
🤭 Palikt muti aizvērtu.
😬 Pareizi nosaki prioritātes.
👨‍👩‍👧‍👦 ieteicamas ģimenes brīvdienas

♑️ āzis
Tu vari saskarties ar grūtiem un nepārvaramiem izaicinājumiem. Tava ticība sev būs nelokāma, un tu visu atrisināsi. Un, ja palīdzēs arī tuvinieki, lietas atrisināsies vēl ātrāk. 
😬 Izaicinoša diena.
🆘 Sarežģītā brīdī palūdz palīdzību draugiem un ģimenei.
📺 vakaru, lai atpūstos

♒️ Ūdensvīrs
Liktenis šajā dienā sola veiksmi tiem, kuri nebaidās riskēt. Nebaidies pieņemt svarīgus lēmumus, tu esi uz pareizā ceļa. Vakarā vari svinēt savas uzvaras.
😀 Labvēlīga diena
💣 Ieteicama iniciatīva un attapība
🍷 vakarā vari izdzert dažus dzērienus un atpūsties

♓️ Zivis
Mājas darbi šajā dienā tev nesniegs nekādu baudu. Centies visu nedarīt piespiedu kārtā. Palūdz mājiniekiem iesaistīties arī šajos mājas darbos. Vakarā sagaidi ziņu no ģimenes vai draugiem.
🧹 Mājsaimniecības darbi
🏋️‍♂️ neuzņemies visu uz sevi.
📩 ziņas

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: