Horoskops 4. aprīlim 2023, katrai zodiaka zīmei

Loading

 1. gada 4. aprīlī ir Mēness sabrukums, kas ir 14. Mēness diena.
  Mēness Jaunavas zīmē
  Mēness diena ir svētdiena, 2023. gada 2. aprīlis, pulksten 14:25.
  beigsies pirmdien, 2023. gada 3. aprīlī pulksten 15:44.
  Mēness riets pulksten 17:02
  Mēness riets plkst. 05:54

Auns

Aunam šodien ir liela iespēja iegūt daudzsološu paziņu vai atjaunot reiz zaudētas attiecības. Tu vari atļauties ienirt romantikā, tikai nezaudē galvu. Pēdējais padoms ir īpaši aktuāls precētām zīmes dāmām.

Vērsis

Laba diena karjeras virzībai, mājokļa jautājumu risināšanai un problēmām ar kaimiņiem. Tava daiļrunības dāvana šodien palīdzēs tev izvairīties no birokrātijas un ātri nokārtot lietas. Vakarā vari atbrīvoties no stresa, atpūsties kopā ar draugiem vai mīļoto cilvēku.

Dvīņi

Daudziem Dvīņiem šodien ir liela varbūtība saderināties, saņemt ziņu par grūtniecību un citiem svarīgiem notikumiem personīgajā dzīvē. Jebkuri centieni ģimenes jomā ir auglīgi, šajā dienā vari plānot mājokļa iegādi vai pārcelšanos.

Vēzis

Neaizdod naudu un atstāj savu kredītkarti mierā. Šis ir labs laiks, lai iemācītos taupīt naudu. Pārdomā, no kā vari nesāpīgi atteikties: no piektās rokassomiņas vai ikdienas braucieniem uz skaistumkopšanas salonu.

Lauva

Pastāv labas izredzes iegūt jaunu pielūdzēju. Visu dienu tevi vajās doma, ka viss notiek pārāk ātri. Ja nebaidies iegūt vieglprātības reputāciju, uzticies liktenim. Kāds romāns varētu būt vētrains, tomēr ne pārāk ilgs.

Jaunava

Iespējams, ka šodien tavi uzkrājumi zaudēs svaru, jo budžetā būs izveidojusies kāda bedre. Nežēlojies par iztērēto, finanses lēnām, bet pārliecinoši uzplaukst. Intīmas sarunas ar draugiem var palīdzēt novērst domas no ikdienišķajām lietām. Sapulcini viņus pie sevis, gadījums nav obligāts.

Svari

Šis ir piemērots laiks, lai veidotu ilgtermiņa plānus: par vasaras atvaļinājumu, pārcelšanos uz citu pilsētu, darba maiņu. Tikai nesteidzies, jebkuras pārmaiņas ir jāpārdomā, jāatbalsta, kur vien iespējams.

Skorpions

Centies tikt galā ar visām lietām pats, šodien nevajadzētu paļauties uz atbalstu no malas. Kā atlīdzību par ieguldīto darbu dienas otrajā pusē vari saņemt daudz slinkuma. Tavā personīgajā dzīvē šodien valda stagnācija un garlaicība.

Strēlnieks

Iespējami īsi ceļojumi, lietišķas tikšanās, vizītes valsts iestādēs un visdažādākās rutīnas. Rūpējies par savu naudu un neņem kredītus bez absolūtas nepieciešamības, šis nav labākais laiks izšķērdībai. Nepārēdies pie svētku galda vai viesos, sekas nebūs labas tavai figūrai.

Mežāzis

Dienas pirmajā pusē kaitinās nevēlami telefona zvani un bezjēdzīgas sarunas ar nejaušiem cilvēkiem. Ignorē apkārt valdošo informatīvo troksni un kņadu un noskaņojies uz svarīgām lietām. Abstrahējies vai burtiski aizbāzni ausis, ja negribi klausīties tenkas un tukšas baumas.

Ūdensvīrs

Ilgstoša un garlaicīga saruna ar garlaicīgu sarunu biedru izsitīs tevi no līdzsvara. Lai izvairītos no laika un emociju izšķērdēšanas, domājot par to, pārorientējies uz kaut ko pozitīvu. Nebaidies izrādīties rupjš, pārtrauc nevajadzīgas diskusijas. Vakarpusē uzdāvini sev nelielu svētku pasākumu vai vienkārši dodies uz kafejnīcu.

Zivis

Veiksmīgas būs lietišķās tikšanās un firmas pasākumi. Tu šodien atradīsies notikumu centrā, un, ja nebūsi apjucis, tev izdosies nodibināt noderīgas pazīšanās. Mājīgā mājas vide palīdzēs atbrīvoties no stresa, vakarā to iekārto un ļaujies kakao krūzei.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: