Horoskops 5. maijam 2023 gadam

Loading

Horoskops 5. maijam

♈️ Auns
Šo dienu veltiet materiālo problēmu risināšanai un naudas pelnīšanai. Pievērs uzmanību savam izskatam, dodies iepirkties, apgriezies. Iespējams, ka notiks kāda dzīvi mainoša tikšanās – tev ir jābūt pie prāta galiem.
💇‍♀️ ir pienācis laiks pārvērtībām.
🎁 Iespējami jauki un noderīgi pirkumi.
🙋 tikšanās

♉️ Vērsis
Sāc plānot savu atvaļinājuma budžetu, iespējami finansiāli ienākumi, un tos ir vērts nolikt “kubā”. Jaunu paziņu dibināšana tev nāks par labu. Piezvani savai ģimenei, aizņemtībā esi par viņiem pilnīgi aizmirsis.
💵 uzlabojiet savu finansiālo stāvokli
🖐 Nodibini jaunus kontaktus
☎️ laiku, lai sev atgādinātu 

♊️ Dvīņi
Šis ir piemērots laiks, lai organizētu tikšanās ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Veiksmīgas būs lietišķās sarunas un publiskās uzstāšanās. Vakarā dodies iepirkties, lai tu justos labi!
🙋♀️ tikšanās
✅ labs laiks sevi pierādīt
🎁 iespējami patīkami un noderīgi pirkumi 

♋️ Vēzis
Šobrīd neplāno nopietnas tikšanās un nepieņem svarīgus lēmumus. Uzmanies, ko un kur ēd – pastāv saindēšanās risks. Labāk pagatavo gardas vakariņas savā virtuvē mīļotā cilvēka sabiedrībā – tas stiprinās jūsu attiecības. 
😓 neuzņemies neko nozīmīgu.
😷 rūpējies par savu veselību
❤️ veltiet vienu dienu mīlestībai un attiecībām 

♌️ Lauva
Šodien tev būs jāpanāk kompromiss, jāmācās sarunāties, jābūt sabiedriski un draudzīgi noskaņotam. Pastāv iespēja saņemt labu biznesa piedāvājumu. Vakaram ieplāno ģimenes izbraucienu brīvā dabā.
🤐 Esi piesardzīgs, komunicējot
📩 interesantu ziņu vai priekšlikumu
👨‍👩‍👧‍👦 ieteicamas ģimenes brīvdienas 

♍️ Jaunava
Tavu enerģijas uzplūdus vislabāk ir lietderīgi izmantot. Nodarbojies ar radošu vai intelektuālu darbu. Diena sola daudz pārsteigumu: iespējams, tiks atrastas pazaudētas lietas vai atgriezīsies nokavēti sakari. Laba ideja ir sakārtot savu garderobi un atbrīvoties no nevajadzīgām lietām.
🤖 palielināt savu efektivitāti
🔄 negaidīts notikumu pavērsiens
⬆️ ir pienācis laiks veikt pārmaiņas uz labo pusi.

♎️ Svari
Šī tev būs neprognozējama diena, nav jēgas kaut ko prognozēt. Ja izrādīsi pacietību, tev izdosies pielāgoties jaunajai videi. Nesarunājies ar tuviniekiem, iespējams, patiesība šodien būs viņu pusē.
🔄 negaidīts notikumu pavērsiens
🤔 esi pacietīgs un saprātīgs
👂 ieklausies citu viedoklī 

♏️ Skorpions
Tavu darbīgumu šodien novērtēs visi apkārtējie, taču dienas laikā atceries atpūsties. Atvēli laiku mīļotajam cilvēkam, uzmanība pret detaļām tev šodien palīdzēs personīgajā dzīvē.
🤖 Uzlabosi savas darba spējas.
❤️ veltiet dienu mīlestībai un attiecībām.
❗️ nepieciešams pievērst uzmanību 

♐️ Strēlnieks
Ierobežojiet komunikāciju ar nelabvēļiem – kāds šodien gribēs apzināti jūs kaitināt vai mulsināt. Izvairies no naudas aizdošanas, īpaši draugiem. Dāvā savam partnerim laiku vienatnē, tas tiks novērtēts.
😤 kāds radīs nepatikšanas
💰 esi uzmanīgs ar naudu
❤️ mīlestībā esi pacietīgs un apdomīgs.

♑️ Ozirgs
Parūpējies par mājsaimniecības darbiem, kas tika atlikti līdz labākiem laikiem. Vakarā vari atpūsties un baudīt sava darba augļus mīļotā cilvēka sabiedrībā. Taču nedzeriet pārāk daudz, pastāv veselības problēmu risks. 
🧹 Diena mājas darbiem 
❤️ Veltiet vienu dienu mīlestībai un attiecībām
🍷 neaizraujies ar alkoholu 

♒️ Ūdensvīrs
Esi gatavs, ka arī citiem būs savs viedoklis. Neuzspied savu viedokli citiem. Neparastās situācijās rīkojies, vadoties pēc intuīcijas, taču saglabāj mieru.
☺️ esi taktisks.
👤 Izmantojiet savu intuīciju. 
📺 vakarā par mieru

♓️ Zivis
Pievērs uzmanību lietām, ko esi palaiduši garām, tās var novest tevi līdz termiņam. Centies neveikt nekādus finanšu darījumus tiešsaistē. Vakaru veltīsi darbam vai mācībām – tici man, tu drīz vien gūsi atdevi par savu smago darbu.
👀 nepalaid garām svarīgas lietas
💰 esi uzmanīgs ar savu naudu.
👩🏼‍💻 veltiet kādu vakaru uzņēmējdarbībai

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: