Lasīšanas Laiks:19 Minute(-s), 39 Sekunde(-s)

Visa nedēļa no 2023. gada 22. līdz 28. maijam būs piepildīta ar augošā mēness enerģiju. Šis ir ārkārtīgi labvēlīgs laiks, kura laikā visu planētas cilvēku psiholoģiskais stāvoklis nedaudz izlīdzinās un lietas nedaudz iet uz augšu. Taču nav vērts plānot krasas pārmaiņas un aktīvu rīcību – nedēļa drīzāk tiks veltīta enerģijas uzkrāšanai, ko tuvākajā laikā varēs izmantot lielām lietām.

Auns nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Nedēļas sākums solās būt kluss. Šajā dienā Aunam nevajadzētu gaidīt lielus pārsteigumus vai nopietnas nepatikšanas. Jebkuras nodarbības noritēs raiti un dos tieši tādu rezultātu, kādu cilvēks sākotnēji gaida. Arī no veselības puses nekādas izmaiņas nav paredzētas – enerģijas līmenis būs stabils un vienmērīgs, un noskaņojums diezgan neitrāls.

otrdiena

Tomēr pirmie nemieri sāksies otrdien. Zīmes pārstāvji ieiet diezgan interesantā periodā, kas nesīs daudz labu iespēju. Bez problēmām neiztiks, tāpēc ir svarīgi sagatavoties garīgi un fiziski. Tomēr nedēļas otrā diena joprojām būs samērā vienmērīga. Ieteicams to veltīt atpūtai un uzlādēt baterijas pirms notikumiem bagātāka nedēļas vidus.

trešdiena

Trešdien Aunam var būt komandējums vai vienkārši darba jautājumu risinājums, kas vēlāk pozitīvi ietekmēs karjeru. Šajā dienā viss nāk viegli – gan profesionālie brīži, gan vaļasprieki, gan personiskās attiecības. Vakaram būtu jauki ieplānot kādu izbraukumu vai vienkārši tikšanos ar draugiem – šāda atpūta palīdzēs sajust dzīvesprieku un justies stiprākam. Enerģija un labs garastāvoklis palielinās, bet dienas vidū var parādīties dažas šaubas par savām izvēlēm un smagas domas. Svarīgi ir nevis sekot viņu piemēram, bet darīt kaut ko praktiskāku – šāda pieeja palīdzēs uzturēt attiecības ar apkārtējiem un gūt panākumus.

ceturtdiena

Zīmes pārstāvju noskaņojums turpina uzlaboties. Papildus iepriekš iegūtajai apņēmībai un spējai tikt galā ar jebkuru problēmu tiek pievienota arī īpaši spēcīga griba un radošā iztēle. Pēdējais, starp citu, ir jāizmanto īpaši aktīvi – nodarbojieties ar kādu mākslu paši, vai apmeklējiet kaut ko, piemēram, teātri vai muzeju. Vienīgais briesmu avots ir iespēja pārvērtēt savus spēkus un spējas, rezultātā netiekot galā ar pienākumiem. Nesteidzieties slēgt līgumus un partnerības. Labāk ir paņemt pārtraukumu un ieklausīties savā intuīcijā.

piektdiena

Kopējā pozitīvā attieksme saglabājas, taču komandā var būt nelieli aizvainojumi un nelielas nesaskaņas. Tevi nevajadzētu vadīt pēc jūtām – šajā dienā daudzi Auni riskē kļūt pārāk agresīvi un skarbi, sākot provocēt skandālus un konfliktus. Daži zīmes pārstāvji var arī izjust spēcīgu pievilcību pret cilvēku, kas viņiem nemaz neder. Tomēr ar pienācīgu atturību diena var iet labi un pat nest negaidītus finansiālus ieguvumus.

sestdiena

Līdz nedēļas beigām Auni kļūst īpaši radoši un pievilcīgi. Vientuļie zīmes pārstāvji var satikt savu mīlestību tieši šajā dienā. Visticamāk, tikšanās notiks ar kultūru vai mākslu tieši saistītā vietā. Tas var būt gan teātris, gan kinoteātris, gan glezniecības vai modelēšanas meistarklase. Šāda iepazīšanās noteikti sagādās daudz patīkamu emociju un jautru mirkļu, taču nevajadzētu ar galvu nirt baseinā.

svētdiena

Nedēļas pēdējā nedēļas nogalē nevajadzētu plānot nekādas svarīgas lietas. Piespiedu darbs, sarunas un tikšanās joprojām nenesīs vērā ņemamus rezultātus, tāpēc labāk šo dienu atstāt sev un labi atpūsties. Arī personīgajās attiecībās nevajadzētu nodarboties ar finansiāliem vai organizatoriskiem jautājumiem – uz tā pamata iespējami konflikti. Kur labāk vienkārši pavadīt laiku kopā vai sarīkot nelielu ballīti ar draugiem.

Vērša nedēļas horoskops 22.-28.05.2023

pirmdiena

Vērsis nedēļu iesāc optimistiskā un lietišķā noskaņojumā. Jebkuru profesionālo un sadzīves jautājumu risināšana pirmdien būs viegla, tāpēc labāk enerģiju novirzīt darbam un organizēšanai mājās. Laba diena ģenerāltīrīšanai vai pārkārtošanai. Bet pagaidām labāk atteikties no iziešanas – iespējamas intrigas un strīdi, kas būtiski sabojās noskaņojumu. Pavadīt laiku kopā ar mīļajiem ir laba ideja, taču nepieņemiet tādus lielus lēmumus kā laulības ierosināšana vai piekrišana.

otrdiena

Bet otrdien komunikācija, gluži pretēji, kļūst par stūrakmeni. Vērsis jūtas daudz pārliecinātāki, ir neatvairāma vēlme palīdzēt cilvēkiem. Visas tikšanās, sarunas un runas tiek veiksmīgi noturētas. Arī komunikācija ar bērniem var sniegt daudz prieka un jaunu pieredzi. Jebkura komunikācija, kuras rezultāts ir īpaši svarīgs, labāk tiek pārnests uz jūsu teritoriju – tātad rezultāti būs vēl labāki.

trešdiena

Sociālie kontakti raiti ieplūst citā formātā – būs daudz telefonsarunu, sarakstes un citas attālinātas saziņas. Iespējami daži satricinājumi un pat nervozas situācijas. Dažus no šiem brīžiem var izraisīt tas, ka zīmes pārstāvju lietās vēlas iejaukties radinieki un draugi. Tomēr galu galā Vērsis atradīs sevī spēku, lai pabeigtu dienu pēc iespējas labāk un paliktu mīnusā.

ceturtdiena

Ceturtdien gaidāmi svarīgi jaunumi – visticamāk no radiem vai tuvākiem draugiem. Pēc tām sekos daudzas diskusijas, kas prasīs likt lietā veselo saprātu, taču būtiski uzmundrinās zīmes pārstāvjus. Atrašanās ģimenes lokā var būt ne tikai patīkama, bet arī noderīga. Vecāka gadagājuma sievietes var sniegt padomu, kas ievērojami uzlabos dzīvi, ja to ievēros. Un labāk vakaru veltīt iepirkšanās veikšanai – visi pirkumi šajā dienā būs pēc iespējas ienesīgāki un sagādās daudz prieka.

piektdiena

Nedēļas beigās Vērsis kļūst īpaši asprātīgs. Intuīcija saasinās, parādās spēja burtiski redzēt cauri cilvēkiem. To var izdevīgi izmantot darbā – piektdiena ir labvēlīga sarunām un darījumiem. Tomēr nav nepieciešams steigties. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas svarīgi ieklausīties savās sajūtās – tuvumā var būt cilvēki ar ne tiem tīrākajiem nodomiem.

sestdiena

Pirmajā brīvajā dienā zīmes pārstāvji vēlēsies baudīt mākslu. Varat doties uz muzeju vai galeriju vai vienkārši noskatīties labu filmu kopā ar ģimeni. Komunikācija ar mīļajiem sestdien sagādās tikai prieku un padziļinātas jūtas. Vientuļajam Vērsim šajā dienā var notikt neaizmirstama tikšanās, kas novedīs pie ilgām un laimīgām attiecībām. Galvenais ir nevis idealizēt partneri sākumā, bet gan pieņemt viņu ar visiem trūkumiem.

svētdiena

Nedēļas beigās vari izšķirties par būtiskām pārmaiņām savā dzīvē, īpaši, ja tās saistītas ar romantiskām attiecībām. Diena ir piemērota, lai beidzot pārceltos kopā ar partneri, bildinātu vai apprecētos. Arī grūtniecības plānošana veiksies labi. Kopumā Vēršiem ir labs garastāvoklis un pilnīgs sirdsmiers.

Dvīņu nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Nedēļas sākumā Dvīņiem nevajadzētu plānot svarīgas sarunas vai risināt nopietnas problēmas, kas ir tieši saistītas ar citiem cilvēkiem. Visas sarunas norit slikti un nedod vēlamos rezultātus. To daudzējādā ziņā veicina pašu zīmes pārstāvju noskaņojums un stāvoklis – liek par sevi manīt pastiprināta uzbudināmība, dažkārt arī rupjība. Tāpat neplānojiet garus braucienus – var būt nelieli, bet nepatīkami transporta kavējumi.

otrdiena

Jau šajā dienā Dvīņi kļūs jūtīgāki un mierīgāki. Joprojām iespējamas sarežģītas situācijas, taču zīmes pārstāvji spēs atrast labāko izeju no tām. Tam palīdzēs iedzimtā atjautība un radošā enerģija, kas uzliesmos šajā periodā. Turklāt palielināsies arī iespēja ietekmēt citus – vislabāk to izmantot attiecību veidošanai ar mīļajiem.

trešdiena

Diena izvērtās nedaudz nervoza. Jums nevajadzētu to tērēt mājsaimniecības darbiem, īpaši lieliem, piemēram, remontam vai nekustamā īpašuma iegādei. Iespējamas arī nesaskaņas ar sievietēm – īpaši no viņu pašu ģimenes. Kopumā starp personīgo dzīvi un darbu ir daudz krustpunktu, un tas ir tas, kas satrauc.

ceturtdiena

Līdz nedēļas vidum Dvīņi beidzot nonāk garīgā un emocionālā pacēluma stāvoklī. Ceturtdien ir labi iziet pie cilvēkiem – jaunas paziņas un seni kontakti nesīs daudz interesantu priekšlikumu. Bet nopietnas diskusijas vai pat līgumu slēgšana, labāk tās pārcelt pie sava mājokļa sienām – tā tās būs visveiksmīgākās.

piektdiena

Pēdējā darba diena kļūst par ideālu laiku jebkuriem pirkumiem, arī lieliem un atbildīgiem. Nauda var nākt no negaidītiem avotiem, kā rezultātā zīmes pārstāvji jūtas īpaši bagāti un ir gatavi pēc iespējas vairāk tērēt sev un spontānām vēlmēm. Jebkuri darījumi arī veiksies labi. Lieliski, ja šajā dienā ir iespēja uzrunāt sabiedrību – šāds gājiens nesīs popularitāti un slavu.

sestdiena

Sestdien kategoriski nav ieteicams iesaistīties darba uzdevumos – pat īss darbam veltīts laiks var dot negatīvu rezultātu. Iespējami finansiāli zaudējumi vai strīdi ar priekšniecību un partneriem. Labāk velti laiku ģimenei – tuvākajiem un mīļākajiem šajā dienā īpaši būs nepieciešams Dvīņu atbalsts. To darot laicīgi, jūs varat būtiski stiprināt attiecības.

svētdiena

Nedēļas beigās zīmes pārstāvji īpaši vēlēsies izklaidēties un iepriecināt sevi ar priekiem. Tas ir pareizais impulss. Labāk velti laiku atpūtai un izklaidēm. Šajā periodā uzbūvētie plāni un projekti var nebūt dzīvotspējīgi, jo nebūs iespējams novērtēt reālo situāciju.

Vēža nedēļas horoskops 22.-28.05.2023

pirmdiena

Nedēļas sākumā Vēžiem būs īpaši viegli saprotami cilvēki. Visproduktīvākās attiecības darba plānā veidojas ar sievietēm. Ir iespējams noslēgt jaunu aliansi vai ienesīgu partnerību, kas nākotnē nesīs bagātību. Patīkamas ir arī romantiskas attiecības.

otrdiena

Otrdiena piemērota jebkādu ideju īstenošanai un plānu un prognožu veidošanai. Šajā dienā zīmes pārstāvji izceļas ar īpašu precizitāti, piesardzību un punktualitāti. Ja nepieciešamība kaut ko pārrunāt ar priekšnieku vai sazināties ar valdības organizācijām briest jau sen, labāk šādu vizīti ieplānot otrdien, tad tā kļūs maksimāli efektīva.

trešdiena

Bet vide sagatavoja Vēžus dažām grūtībām. Būtībā tie ir saistīti ar viņu pašu noskaņojumu un stāvokli. Zīmes pārstāvjiem jāsaglabā emocijas un gudri jāizvēlas vārdi. Noskaņojums šajā dienā būs nedaudz dumpīgs un agresīvs, kas var izraisīt strīdus un problēmas attiecībās ar vadību.

ceturtdiena

Līdz nedēļas vidum attiecības ar darba kolektīvu var kļūt saspringtākas. Vēža perfekcionisms rada uzpūstas prasības, kuras ne visi var izpildīt. Ir vērts izrādīt lielāku maigumu, kā arī atturēties no nopietnu lēmumu pieņemšanas – nākotnē tie var sagādāt nepatikšanas. Arī finansiāli riskēt nav ieteicams, pastāv naudas zaudēšanas draudi.

piektdiena

Nedēļas beigās zīmes pārstāvja mājā un ģimenē var pārcelties strīdi. Vēži var būt zināmā mērā pretrunīgi, vēloties pilnīgu personisko brīvību, bet pieprasot pakļautību no mājām. Tomēr sarunas ar draugiem vai socializēšanās jaunā lokā palīdzēs pamanīt problēmu un izveidot kompetentāku uzvedības līniju.

sestdiena

Sestdien situācija sāk uzlaboties. Konflikti ar ģimeni un draugiem tiek izlīdzināti, un komunikācija kļūst produktīvāka. Var gaidīt, ka ģimenes locekļi vai draugi sniegs vērtīgus padomus vai pat darbus, lai palīdzētu ar darba lietām. Svarīgi ir atlicināt laiku mājas kopšanai – dzīvokļa komforts palīdzēs padarīt domas skaidrākas.

svētdiena

Brīvo dienu labāk veltīt pašaprūpei. Joga, pilates vai fitness palīdzēs atjaunot grūtajā nedēļā zaudēto enerģiju. Daudz prieka var sagādāt arī spa procedūras – jāpiesakās uz masāžu vai jādodas uz pirti. Taču atslodzes dienu vari sarīkot arī mājās, piemēram, mērcēties karstā burbuļvannā.

Lauvas nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Spilgtajam un izteiksmīgajam Lauvai pirmdien savas domas un viedokli labāk paturēt pie sevis. Pretējā gadījumā pastāv risks tikt pārprastam. Tomēr kopumā šajā dienā ir labāk sazināties ar cilvēkiem līdz minimumam, īpaši, ja runa ir par biznesa jautājumu apspriešanu. Pastāv risks nonākt citu iespaidā un piekrist ne pārāk labvēlīgiem nosacījumiem.

otrdiena

Taču otrdien ar jaunu sparu varēsi atgriezties pie darba. Jebkuras izmaiņas karjeras ceļā vai darba vietā šajā dienā būs veiksmīgas un paaugstinās darbības efektivitāti. Komunikācijas būs daudz, taču jebkuras sarunas izrādās produktīvas un nes jaunus interesantus priekšlikumus.

trešdiena

Līdz trešdienai Lauvas kļūs vēl enerģiskākas un produktīvākas. Būs spēks virzīt savas idejas un projektus – turklāt ļoti veiksmīgi. Šajā dienā apkārtējie ir burtiski inficēti ar jebkādām uguns zīmes pārstāvju idejām un ir gatavi sniegt visdažādāko atbalstu. Arī attiecības ģimenē kļūs siltākas un draudzīgākas.

ceturtdiena

Līdz nedēļas vidum Lauvas var izjust izlaidību, kas var beigties ar analfabētu apiešanos ar naudu un kaitinošām sīkām kļūdām darbā. Ceturtdien nevajadzētu vērsties pēc palīdzības pie cilvēkiem – diez vai viņi spēs dot kādu vērtīgu pienesumu zīmes pārstāvju lietās.

piektdiena

Savādi, bet visskaidrāk izpaudīsies Ļvovas radošās un līdera īpašības nedēļas pēdējā dienā. Šāds spēka pieplūdums palīdzēs atrisināt visas nedēļas laikā sakrājušās problēmas. Droši vari riskēt un pieņemt pat visnegaidītākos lēmumus – piektdien viss izdosies pēc iespējas labāk.

sestdiena

Ja kādā ģimenē vai pārī jau ilgāku laiku bijušas kādas nesaskaņas un nesaprašanās, sestdiena ir labākā diena, lai tās atstātu aiz muguras. Kopumā ļoti ieteicams pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Labāk ir darīt kaut ko neaizmirstamu, piemēram, organizēt nelielu pastaigu vai doties uz vietu, kuru partneri jau sen sapņojuši apmeklēt. Tad attiecības kļūs vēl harmoniskākas.

svētdiena

Nedēļas pēdējā dienā Ļvovas stāvoklis iespēju robežās atgriežas normālā stāvoklī – parādās vairāk možuma, un garastāvoklis kļūst īpaši labs. Parādās arī iedvesma, gribas it visā paust radošumu. Īpaši labi būs daļu šīs enerģijas novirzīt romantiska vakara organizēšanai partnerei. Noderēs arī labdarība.

Jaunavas nedēļas horoskops 22.-28.05.2023

pirmdiena

Nedēļas sākums Jaunavai paies īpaši laba noskaņojuma zīmē. Radoša pieeja uzņēmējdarbībai ļaus gūt patiesus panākumus, un jebkurš roku darbs sagādās daudz prieka. Lieliska diena uzņēmējiem, māksliniekiem un sportistiem. Zīmes pārstāvji ir cieņā un cieņā no priekšniekiem un kolēģiem.

otrdiena

Otrdiena īpaši piemērota tikšanās, runas un pārrunām, kā arī komunikācijai ar kolektīvu. Kādam komandā var būt nopietni iebildumi pret Jaunavas raidītajām idejām un nostādnēm. Tomēr, pateicoties iedzimtajai sistematizācijas tieksmei un īpaši šajā dienā parādītajam šarmam, zīmes pārstāvji spēs viegli pārliecināt pretiniekus, tādējādi pelnot tikai lielāku cieņu.

trešdiena

Nedēļas vidū Jaunavas turpina spīdēt. Viņu sirsnīgais raksturs un draudzīgais noskaņojums piesaista pieredzējušāku un turīgāku partneru uzmanību. Šajā dienā var atrast sponsoru vai patronu interesantiem projektiem, kā arī piemērotu cilvēku romantiskām attiecībām. Turklāt vide ir labvēlīga, lai parakstītu papīrus un slēgtu darījumus.

ceturtdiena

Ceturtdiena nes sev līdzi arī finansiālu veiksmi – šajā dienā daudzas Jaunavas saņems naudas dāvanas vai citus negaidītus čekus. Vēl viens pozitīvisma avots būs ģimene vai romantisks partneris. Jebkuri seni konflikti šajā dienā atrisināsies viegli, un attiecības abiem kļūs stiprākas un interesantākas.

piektdiena

Devsa intelekts šajā dienā sasniedz maksimumu – uzlabojas atmiņa, paātrinās domāšanas procesi, un, pateicoties tam, jebkurš darbs nokļūst uz pleca. Visi sarežģītākie un atbildīgākie darbi šajā dienā tiks izpildīti lieliski. Turklāt par labu nāks arī komunikācija – piektdien iegūtie sociālie sakari zīmes pārstāvjus turpmāk padarīs vēl veiksmīgākus.

sestdiena

Sestdien Jaunavām noteikti jāsanāk kopā ar ģimeni. Labāk, ja uzdevumi ir intelektuāli – piemēram, jūs varat visi kopā doties uz kvestu vai viktorīnu, vai arī varat vienkārši noorganizēt galda spēļu vakaru. Sestdien radītās atmiņas zīmes pārstāvjiem un viņu mīļajiem paliks uz ilgu laiku, kas ģimenes attiecības padarīs maigākas.

svētdiena

Jebkura dzimuma jaunavām šo dienu noderēs pavadīt sieviešu sabiedrībā. Šāda pulcēšanās uzlabos garastāvokli un palīdzēs ātri atrisināt visu klātesošo problēmas. Kopumā diena solās būt mierīga un patīkama. Harmonija ģimenē palīdzēs viegli tikt galā ar jebkādiem sadzīves jautājumiem.

Svaru nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Jau no pirmās darba dienas Svariem būs aktīvi jāiesaistās ražošanas procesā. Zīmes pārstāvjus sagaida daudzi jauni uzdevumi, kā arī darījumi un sarunas, kas nākotnē nesīs komerciālus panākumus. Iespējami arī komandējumi vai citi braucieni, kā arī negaidīti finanšu ieņēmumi.

otrdiena

Darbā Svari parādīs maksimālu apdomību un inteliģenci, un jebkuras grūtības ātri tiks atrisinātas ar kolēģu palīdzību. Taču profesionālā darbība šajā dienā nebūt nav pirmajā vietā – daudz svarīgākas kļūst ģimenes un mājas lietas. Noteikti zvaniet vecākiem vai vecvecākiem – tas stiprinās attiecības un uzlabos garastāvokli.

trešdiena

Bet trešdien saziņu labāk atlikt. Gaisa zīmes pārstāvji kļūs īpaši nelīdzsvaroti – jebkurš sīkums var satraukt un izraisīt patiesas dusmas. Sakarā ar to palielinās konfliktu risks, tāpēc labāk ir samazināt krustojumus ar svarīgiem cilvēkiem.

ceturtdiena

Jau ceturtdien Svaru jūtīgums uzņem pavisam citu virzienu. Šajā dienā zīmes pārstāvji spēj īpaši jūtīgi reaģēt uz mākslas darbiem un pat radīt tos savām rokām. Radošums palīdz visos centienos. Palielinās arī empātija, kas atvieglo iepriekšējā dienā radušos konfliktu risināšanu.

piektdiena

Piektdiena Svariem nesīs ievērojamus finansiālus panākumus. Šajā dienā zīmes pārstāvji savas idejas var pasniegt labvēlīgākā gaismā un saņemt finansējumu jebkuros projektos. Arī noderīgo paziņu datubāze aktīvi aug. Nu, labāk ir pavadīt vakaru pirms nedēļas nogales kādā interesantā vietā, nevis savas mājas sienās.

sestdiena

Nedēļas nogales sākas ar harmonisku stāvokli un uzlabotu pašsajūtu. Pat ja pirms tam Svari bija slimi vai cieta no kādiem nepatīkamiem simptomiem, tagad tie garantēti izzudīs. Jūs varat atļauties glāzi vīna, nebaidoties par aknu stāvokli.

svētdiena

Pēdējās brīvdienās zīmes pārstāvjiem nebūs vēlmes strādāt vai risināt kādus nopietnus jautājumus. Vēlaties izklaidi, piedzīvojumus un daudzveidīgu atpūtu. Tas nav slikts veids, kā pavadīt dienu, taču ir svarīgi paturēt prātā saistības un solījumus. Pastāv arī pārtēriņa risks.

Skorpiona nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Nedēļas sākums Skorpioniem nebūs pārāk viegls. Problēmu sakne slēpjas drūmajās domās, kas pēkšņi iesēžas zīmes pārstāvju galvā. Emocijas var novērst uzmanību no darba un traucēt produktivitātei. Svarīgi nepieņemt būtiskus lēmumus un censties saglabāt koncentrēšanos – pretējā gadījumā var rasties zaudējumi.

otrdiena

Jau otrdien noskaņojums un kondīcija izlīdzināsies. Dzīvespriecīgie un enerģiskie Skorpioni ir maksimāli noskaņoti darbam un ir gatavi risināt jebkuras problēmas. Diena var nest labus ienākumus gan uzreiz, gan ilgtermiņā.

trešdiena

Baltā svītra turpinās – zīmes pārstāvjus visur vajā veiksme. Trešdiena ir lieliska diena, lai mestos riskantākos piedzīvojumos, īstenotu drosmīgus projektus un izdevīgi ieguldītu naudu. Jebkurš bizness izdodas vislabākajā veidā, galvenais ir būt aktīvam.

ceturtdiena

Ceturtdien Skorpionu neatlaidībai nav robežu, kas ļauj veiksmīgi turpināt nedaudz agrāk iesāktos projektus. Nostiprinās arī attiecības darba kolektīvā, un kolēģi var atvērties otrā pusē un kļūt par īstiem draugiem.

piektdiena

Ir svarīgi piektdienas vakaru veltīt tuviem cilvēkiem, un jūs varat ne tikai atpūsties kopā, bet arī atrisināt jebkurus svarīgus jautājumus vai veidot kopīgus plānus. Tāpat ir vērts uzturēt kontaktus ar gados vecākiem tuviniekiem – šajā periodā viņiem īpaši svarīga ir Skorpionu uzmanība.

sestdiena

Zīmes pārstāvju enerģētika rit pilnā sparā un labāk būtu atrast tai pareizo pielietojumu. Laba ideja būtu izbrauciens dabā vai sportošana un citas fiziskas aktivitātes. Pretējā gadījumā spēks var pārvērsties dusmās un izraisīt nepārdomātus lēmumus un vārdus.

svētdiena

Skorpionu pārmērīga autoritāte un agresija šajā dienā var izraisīt strīdus. Dienu labāk pavadīt vienatnē ar sevi un pilnībā to veltīt atpūtai. Ja tas nav iespējams, ir vērts mēģināt vismaz labāk sekot vārdiem un uzvedībai, lai nevienu neaizvainotu.

Strēlnieka nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Pirmdiena Strēlniekam būs vairāk nekā veiksmīga. Jūs varat riskēt ar visu un sākt jebkuru biznesu – šajā dienā viss dos tikai pozitīvus rezultātus. Tāpat visās izpausmēs ir vērts gaidīt atbalstu no vides. Pastāv liela varbūtība atrast sponsoru jaunam projektam vai apbrīnot sava darba cienītājus.

otrdiena

Otrdien veiksme kļūst romantiska. Vientuļie zīmes pārstāvji var nodibināt jaunu paziņu, kas ļaus sajust mīlestību no pirmā acu skatiena. Strēlniekiem, kuri ir attiecībās, dienu labāk pavadīt tuvu cilvēku – otrās pusītes un kopīgo draugu sabiedrībā.

trešdiena

Zīmes pārstāvju pacilāts noskaņojums šajā dienā var likt pārvērtēt savas spējas. Nevajadzētu uzņemties liekus pienākumus, un labāk noskaidrojiet visus ar darbu saistītos jautājumus, lai pārliecinātos, ka kolēģi visu saprot pareizi.

ceturtdiena

Ceturtdien Strēlniekam būs vēlme un iespēja it visā uzņemties līdera lomu. Tieši viņiem būs jārisina kolektīvā radušās nesaskaņas, jāatrisina darba jautājumi un pareizi jāsadala budžets, arī pa pāriem. Ar lielu varbūtību zīmes pārstāvjiem veiksies īpaši labi.

piektdiena

Līdz nedēļas beigām Strēlnieki beidzot nostiprinās savas jaunās pozīcijas darbā un izpelnīsies visu darbinieku cieņu. Vakarā var nosvinēt panākumus, pulcējoties kopā ar mīļajiem. Iespējamas negaidītas dāvanas un finanšu ieņēmumi.

sestdiena

Sestdien labāk priekšroku dot aktivitātēm brīvā dabā, jo zīmes pārstāvju enerģijas līmenis ievērojami paaugstināsies. Sports vai laiks dabā palīdzēs jums nopūst tvaiku, lai jūs nekautrētos pret saviem mīļajiem. Un, ja jūs padarāt šādas aktivitātes arī kolektīvas, jūs varat pilnībā nostiprināt attiecības.

svētdiena

Arī svētdienu nav vērts pavadīt mājās – tieši šajā laikā Strēlnieki būs īpaši burvīgi, tāpēc iziešana ārā palīdzēs veidot jaunas saiknes un nostiprinās popularitāti. Jums nav jāraizējas par naudu, pat lieli izdevumi šajā dienā būs nepamanāmi budžetam.

Mežāža nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Jau no paša nedēļas sākuma Mežāžus var sagaidīt negaidīti un patīkami pārsteigumi. Veiksme sagaida pat tajos projektos, kas iepriekš šķita bezcerīgi. Var bez bailēm tērēt naudu un riskēt – lai ko zīmes pārstāvji darītu šajā dienā, viņi vienalga paliks mīnusā.

otrdiena

Otrdien veiksmes sērija turpinās, un mierīgi un koncentrēti Mežāži spēj no tā gūt maksimālu labumu sev. Tuvajiem var būt nepieciešama palīdzība, taču tās sniegšana nebūs apgrūtinājums. Pretī jūs varat saņemt ļoti vērtīgus padomus.

trešdiena

Taču trešdien var rasties kādas nesaskaņas ar ģimeni. Zemes zīmes pārstāvjiem var būt nepareizs impulss – vēlme dot tuviniekiem kādu solījumu, lai viņi kādu laiku paliktu vieni. To darīt nav vērts, jo vēlāk šādas saistības var būt grūti izpildīt.

ceturtdiena

Pēc neilga konflikta perioda Mežāžus pārņems neparasts jūtīgums. Jūs vēlēsities palīdzēt nabadzīgajiem un nelabvēlīgajiem, un citu jūtas tiks izdzīvotas kā jūsējās. Laba diena sarunām un pārliecināšanai.

piektdiena

Piektdien zīmes pārstāvji var saņemt negaidītu personīgā budžeta papildināšanu. Jebkuri gadījumi, arī juridiski, arī tiks lemti par labu Mežāžiem. Romantiskas un draudzīgas attiecības kļūs harmoniskākas.

sestdiena

Sestdien zīmes pārstāvjiem vajadzētu uzvilkt savu labāko tērpu un iziet sabiedrībā. Paaugstināta mākslinieciskums un šarms piesaistīs visu klātesošo acis. Iespējama liktenīga tikšanās ar topošo mīļāko. Tomēr aizņemtos Mežāžus nedrīkst vadīt kaislības – pastāv risks krāpt savu partneri.

svētdiena

Svētdien nekādā gadījumā nevajadzētu domāt par darbu un vēl jo vairāk to darīt. Šādi darbi joprojām nenesīs augļus, tāpēc labāk ir pavadīt laiku pelnītai atpūtai. Tomēr ir svarīgi būt uzmanīgiem ar pārtiku un dzērieniem – pārmērība var kaitēt veselībai.

Ūdensvīra nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Pirmdiena ir lieliska diena, lai parādītu Ūdensvīra inteliģenci tā vislabākajā līmenī. Tieši šajā periodā zīmes pārstāvju garīgās spējas ir visaugstākajā līmenī, kas ļauj atrisināt visas problēmas un jokojot tikt galā ar visiem uzdevumiem.

otrdiena

Šī diena ir piemērota mācībām un jaunas pieredzes iegūšanai. Biznesa braucieni vai vienkārši tūrisma braucieni Ūdensvīram var dot daudz priekšrocību. Labi ir arī komunicēt ar jauniem cilvēkiem – pastāv liela varbūtība atstāt pozitīvu iespaidu un palikt atmiņā uz ilgu laiku.

trešdiena

Zīmes pārstāvju spējas nedaudz samazinās, taču no šīs tendences nav jābaidās. Pat ja ir kādas problēmas, kolēģi un paziņas noteikti palīdzēs atrast efektīvu risinājumu. Tajā pašā laikā Ūdensvīra autoritāte un cieņa pret viņiem tikai augs.

ceturtdiena

Karjeras panākumi turpināsies arī pēc nedēļas vidus, tomēr zīmes pārstāvji var justies nevietā. Pastiprināsies nemiers, parādīsies jauni uztraukuma iemesli. Labākais veids, kā nomierināties, ir pāriet uz ikdienu un mājas darbiem, piemēram, sākt tīrīšanu.

piektdiena

Piektdien Ūdensvīra dzīvē īpaši uzkrītošu lomu spēlēs romantiskas attiecības. Gaidāmas spilgtas emocijas, kā arī daudz smieklu un jautrības. Turklāt šādā dienā ir labi caur radošumu izpaust savas sakāpinātās sajūtas.

sestdiena

Sestdien zīmes pārstāvji var justies pamatīgi noguruši, lai arī nedēļas laikā pārdzīvojumi pārsvarā bijuši pozitīvi. Brīvdienās vajadzētu atlicināt laiku pastaigai un pastaigai. Bet nav vērts klāt sulīgu galdu – labāk sakopt ķermeni.

svētdiena

Svētdien var gaidīt ciemiņus, pat ja šāda tikšanās sākotnēji nebija plānota. Šāds pārsteigums var nedaudz saniknot Ūdensvīru, kurš gribēja darīt pavisam citas lietas. Nevajadzētu sekot negatīvo emociju vadībai – labāk atpūsties un iet straumei līdzi, izbaudot saziņu.

Zivju nedēļas horoskops 2023. gada 22.-28.maijam

pirmdiena

Zivju radošums pirmdien burtiski pārplūst – ir grēks neizmantot šādu iedvesmu, tāpēc noteikti vajadzētu atlicināt laiku mākslai. Ir svarīgi veltīt laiku savai otrajai pusei. Kopumā diena ir piemērota jebkādiem romantiskiem pasākumiem, tostarp kāzām.

otrdiena

Otrdiena nav labākā diena darbam. Ģimenei būs nepieciešama īpaša uzmanība, un ikdienas dzīves jautājumi būs jārisina vairāk nekā parasti. Zivis var kaitināt vajadzība novērst uzmanību no darba, taču tieši mājas jautājumi būs svarīgākie un galu galā nesīs pozitīvu.

trešdiena

Līdz nedēļas vidum zīmes pārstāvji var justies ne vislabākajā veidā. Ja ir iespēja palikt mājās un ne ar vienu komunicēt, labāk to darīt. Pretējā gadījumā ir svarīgi saglabāt savu lepnumu, pretējā gadījumā iespējami konflikti gan darbā, gan personiskajās attiecībās.

ceturtdiena

Ceturtdien finanšu lietas prasa īpašu piesardzību. Var ienākt jauni piedāvājumi, kurus nevajadzētu uzreiz uztvert ticībā – pretējā gadījumā pastāv risks zaudēt naudu.

piektdiena

Līdz piektdienai lietas beidzot uzlabosies. Nogurušās Zivis saņems kompensāciju par visu piedzīvoto stresu. Šajā dienā veiksme sagaida finansiālos, romantiskos un ģimenes jautājumos. Jūtieties brīvi uzņemties jebkuru biznesu, jo tas noteikti būs uz pleca.

sestdiena

Kopumā veiksmes sērija turpinās, taču pastāv daži riski, kas saistīti ar to, ka zīmes pārstāvjus var “nest”. Ir vērts nodarboties ar relaksācijas praksi, piemēram, meditāciju, lai mazinātu paaugstinātu agresiju. Nekādā gadījumā nevajadzētu iejaukties konfliktos un kautiņos.

svētdiena

Nedēļas beigās Zivis īpaši priecāsies būt savās mājās. Varat to padarīt vēl ērtāku – piemēram, veikt kādu tīrīšanu vai iegādāties interesantus dekorus. Un vakarā būtu jauki uzaicināt viesus. Tuvi un mīļi cilvēki varēs sniegt atbalstu un uzmundrināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Recepte: Lauku virtuves kotletes
Next post Kā tiek gatavots Parmezāns