Lasīšanas Laiks:16 Minute(-s), 16 Sekunde(-s)

No 2023. gada 8. maija līdz 14. maijam turpinās dilstoša mēness periods. Visas zodiaka zīmes jutīs zināmu atslābumu un letarģiju. Pastāv risks nonākt sliktā ietekmē. Bet tas ir arī labvēlīgs laiks, lai novērstu šaubas, iekšējās pretrunas, smagu darbu un rezervi nākotnei. Piektdien, 12. maijā, trešā mēness ceturkšņa laiks, kad kļūst iespējama garīga un radoša atjaunotne.

Auns nedēļas horoskops 2023.gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Laba diena garīgam darbam. Idejas, ko Auns pauž skaļi, kolēģi var kritizēt. Bet par tiem nevajadzētu šaubīties. Turpiniet strādāt pie plāna. Iespējama kopīga darīšana ar radiem.

otrdiena

Slavenas personības vājuma dēļ izrādīs laipnību un mēģinās uzbrukt. Neļaujies savām emocijām. Jūsu dāsnums tiks jums ieskaitīts. Atvērsies jauni apvāršņi. Nav izslēgts izdevīgs piedāvājums, papildu ienākumu avota rašanās.

trešdiena

2023. gada 10. maijā Auni saņems atbildes uz dažiem saviem jautājumiem. Ne visas ziņas būs labas. Lai saglabātu pozitīvu attieksmi, koncentrējieties uz biznesu. Pašapziņa parādīsies saskarsmē ar veiksmīgiem indivīdiem.

ceturtdiena

Izmantojiet dabisko šarmu, lai iegūtu spēcīgu cilvēku simpātijas. Jo vairāk tev ir domubiedru, jo spēcīgāka autoritāte. Ir lietderīgi strādāt pie sakariem, dibinot kontaktus ar citiem uzņēmumiem. Var būt spēcīgs stimuls biznesa attīstībai.

piektdiena

Partneris, tuvi draugi var attālināties, ja nepievēršat viņiem uzmanību. Jūs atdodat daudz enerģijas darbam, aizmirstot par piedalīšanos to cilvēku lietās, kurus mīlat. Jums ir jāizrāda sava interese. Attiecības tiks atjaunotas, ja plānojat kopīgu braucienu, dosieties makšķerēt, uz mežu vai uz ezeru.

sestdiena

Var būt ķermeņa stīvums, muskuļu sasprindzinājums. Relaksācija un labs garastāvoklis dos nelielu fizisko aktivitāti. Iespējams, uzmanību prasīs mājsaimniecības darbi.

svētdiena

Šo solījumu ir svarīgi turēt, un, ja tas neizdevās, nekavējoties to atzīsti. Pastāv liels strīds ar mīļoto cilvēku. Esiet prasīgs pret sevi, cīnieties ar vājībām un zemiskām vēlmēm. Varbūt jūs tiksit kārdināts, izprovocēts uz maldināšanu vai nodevību. Ir vērts izturēt pārbaudi, jūs stiprināsit attiecības.

Vērša nedēļas horoskops 2023.gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Lai paspētu paveikt visu šodien plānoto, ierobežo kontaktus ar cilvēkiem. Nevajadzētu ilgi tērzēt pa telefonu un novērst uzmanību, apspriežot neinteresantas detaļas. Vakarā noder pasīvā atpūta. Sports, trokšņainas kompānijas atņems pēdējos spēkus.

otrdiena

Varbūt satraucošs stāvoklis, ko Vērsis nekādi nevar izskaidrot. Ir nepieciešams pārslēgt uzmanību uz kaut ko patīkamu. Pavadiet laiku ar draugiem, palutiniet sevi ar gardu ēdienu. Veiksmīgi būs lēti pirkumi.

trešdiena

Dienas kārtībā attiecībās ar mīļoto cilvēku. Var rasties aizdomas par nodevību, aizvainojums uzmanības vai romantikas trūkuma dēļ. Mierīga saruna bez abpusējām apsūdzībām noskaidros jūsu statusu. Intuīcija var maldināt. Lēmumu pieņemšanu šodien nevar sasteigt. Veltiet laiku pārdomām.

ceturtdiena

Jūsu hobijs var palīdzēt atrisināt sarežģītu problēmu. Daži zīmes pārstāvji atgriezīsies pie savas iecienītākās laika pavadīšanas, no kuras pameta. Ir iespējams gūt labumu no gadījuma, kuru Vērsis jau uzskatījis par neperspektīvu. Biznesa idejas, arī draugu izteiktās, būs veiksmīgas.

piektdiena

Diena būs darbīga. Lietas iet labi vai slikti. Garastāvoklis arī nestabils. Šodien Vērsim nevajadzētu riskēt, slēgt darījumus un veikt pirkumus. Vēršu meitenēm 2023. gada 12. maijā var būt slepens pielūdzējs. Daudzi saņems dāvanas, uzmanības zīmes.

sestdiena

Sarunas ar cilvēkiem ir nogurdinošas, neviļus ieslīd kāršu izrēķināšanā, strīdos. Labi strādāt vienatnē, ģenerālā uzkopšana dzīvoklī. Vakarā sagaidi pārsteigumu no tuviniekiem.

svētdiena

Ja vēlies gūt panākumus, esi gatavs uzņemties iniciatīvu un uzņemties papildu pienākumus. Sarunās jāpaliek nopietnam, smalki jāsajūt sarunu biedra noskaņojums. Iespējams, ka sākas pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Nesteidzieties šķirties no naudas, šajā periodā labāk ir uzkrāt līdzekļus.

Dvīņu nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Dvīņi lieliski pavadīs laiku, ja plāno aktīvas izklaides. Sacensības, sacensības, grupu treniņi sporta zālē jūs uzmundrinās un tonizēs. Atpūta lielā kompānijā sagādās daudz smieklu, priecīgus mirkļus. Jauni projekti, dārgi pirkumi var izrādīties neveiksmīgi.

otrdiena

Izturieties pret otrdienas notikumiem ar humoru. Nelabvēļi var kļūt aktīvi, bet jūs ātri noliksit šos cilvēkus viņu vietā. Nav labākais laiks, lai sāktu ko jaunu. Tikt galā ar vecām problēmām, labot kļūdas un nepilnības darbā.

trešdiena

No rīta iespējamas vardarbīgas emocijas, agresija pret nejaušiem cilvēkiem, dažiem kolēģiem. Labāk nesāc konfliktus, pretējā gadījumā viss turpinās pieaugt. Koncentrējies uz ikdienas uzdevumu risināšanu. Efektivitāte ir augsta. Zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs finanšu plūsmas palielināšanai.

ceturtdiena

Uzmanība un precizitāte darbā nesīs augļus: iespējams pakāpties pa karjeras kāpnēm, palielināt ienākumus. Personīgā dzīve iepriecina mazāk. Mēģiniet rast kompromisu nelielos konfliktos ar partneri, pretējā gadījumā attiecības ieplīsīs.

piektdiena

Jūs gaida parasta diena darbā. Horoskops brīdina nemeklēt piedzīvojumus. Nav nepieciešams radikāli mainīt izskatu, plānot pārvietošanos. Būs labi tikties ar radiem. Dvīņi var saņemt ilgi gaidītās ziņas, ziņas no tālienes.

sestdiena

Enerģija ļauj veikt daudzus uzdevumus. Vari veidot grandiozus dienas plānus, risināt sarežģītas problēmas, tikt galā ar problēmām. Kolēģi un draugi nāks palīgā tur, kur pašiem būs grūti tikt galā.

svētdiena

Neļaujiet sevi atbaidīt no nepatikšanām un negaidītiem šķēršļiem. Izmantojiet to kā iespēju mācīties, kļūt stiprākiem un pārliecinātākiem. Šī situācija var nospēlēt jūsu rokās, pārvērsties par lielu uzvaru.

Vēža nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Vēži var saskarties ar apkārtējo neizpratni un aizkaitinājumu. Esiet izvēlīgs savos kontaktos. Pirmdienu pavadīsi izdevīgi, ja analizēsi pieļautās kļūdas. Šķiet, ka ir pienācis laiks iemācīties domāt piezemētāk un mazāk ļauties sapņiem.

otrdiena

Kāda mistiska diena. Vēžus 2023. gada 9. maijā gaida negaidītas tikšanās, veiksmīgas sakritības. Jūs varat atrast kaut ko, kas jau ilgu laiku ir pazudis. Šodien ir lietderīgi iegādāties amuletus, amuletus un dārglietas ar akmeņiem.

trešdiena

Būs iespēja strādāt pie pašcieņas. Tevi var izvēlēties par komandas pārstāvi, kuram uzticēt kādu svarīgu uzdevumu. Iespējams, publiska uzstāšanās vai cita situācija, kurā Vēži būs spiesti sevi pierādīt. Neliels stress un uztraukums palīdzēs.

ceturtdiena

Diena piemērota, lai mierīgi analizētu esošās problēmas un izstrādātu plānu to risināšanai. Jūs labi saprotat ar cilvēkiem, viegli apburat un veidojat draudzību. Šodien iegādātās mēbeles būs izturīgas, kā arī santehnika, lielā sadzīves tehnika.

piektdiena

Nedēļas laikā esi paspējis paveikt daudz, un esi gatavs iekarot jaunas virsotnes. Bet veselība var izgāzties, ja nesamazina aktivitāti. Ir pienācis laiks rūpēties par savu ķermeni. Koncentrējieties uz veselīgu uzturu. Noderēs masāža, peldēšana, vannas vai saunas apmeklēšana.

sestdiena

Parastās lietas iedvesīs garlaicību. Vēži alkst pēc jaunas pieredzes. Pozitīvas emocijas sniegs aktīva atpūta, brauciens ciemos. Jaunā vietā jūs varat satikt cilvēku, kurš vēlāk kļūs par tuvu draugu.

svētdiena

Vēžiem trūkst neatlaidības, lai sasniegtu savus mērķus. Jums jābeidz sevi žēlot un attaisnoties. Ir pienācis laiks parādīt rakstura spēku. Atteikties sazināties ar cilvēkiem, kuri apšauba veiksmes iespēju. Svētdien smagi strādājiet, un jūs redzēsiet, ka esat tuvu uzvarai.

Lauvas nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

2023. gada 8. maijā Lauvas viegli nostiprinās savu autoritāti darba kolektīvā. Palīdziet kolēģiem, sniedziet profesionālus padomus. Esiet līdzjūtīgs pret padoto kļūdām. Esiet piesardzīgs ar naudu: biežie nelieli izdevumi bieži rada lielu robu ģimenes budžetā.

otrdiena

Daudzi zīmes pārstāvji jutīsies mierīgi un mierīgi. Priecē daba, laikapstākļi, mīļie. Viss iet labi. Vari veiksmīgi atrisināt kādu finansiālu jautājumu vai vienkārši garīgi atpūsties.

trešdiena

Impulsīvas darbības izdosies. Lauvas ir ļoti aktīvas, ātri tiek galā ar uzdevumiem. Iespējamas pozitīvas pārmaiņas karjerā. Mīlestības randiņš riskē pārvērsties par vilšanos partnerī. Tas viss ir atkarīgs no jūsu uzstājības.

ceturtdiena

Dienas otrā puse ir labvēlīga jebkuram biznesam. No rīta iekšēja spriedze var traucēt normālai komunikācijai ar cilvēkiem, darba veikšanai. Ir vērts ierobežot kontaktus. Būtu jauki sakopt darba vietu.

piektdiena

Laika ļoti pietrūkst. Lai tiktu ar visu galā, vajadzētu sastādīt plānu un biežāk skatīties pulkstenī. Nav izslēgti patīkami pārsteigumi no mīļotā cilvēka. Mēģiniet pabeigt savu biznesu un atrast laiku satikties. Saziņa intīmā vidē sagādās laimi un prieku.

sestdiena

Jūs varat pietuvoties savam sapnim. Ir pienācis laiks izlēmīgai rīcībai lietā, kurai jau sen gatavojies. Neņemiet palīgus. Šodien savstarpēja sapratne ar domubiedriem noies greizi, katrs situāciju redzēs savā veidā.

svētdiena

Ar enerģisku darbību Lauvas var satikt ietekmīgus cilvēkus. Panākumi sagaida jaunas lietas, kas saistītas ar radošumu un radošumu. Ieteicams apmeklēt izstādes, piedalīties pasākumos. Nav izslēgti arī nelieli kases čeki, kas noderēs. Ieguvumi 2023. gada 14. maijā Lauvām sagādās daudz prieka.

Jaunavas nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Darbība un enerģija palīdzēs biznesā. Jaunava šodien jūtas lieliski. Jūs varat risināt sarežģītas problēmas. Pēc vakariņām būtu jauki pastaigāties svaigā gaisā. Izvairieties no tenkām un neiesaistieties intrigās. Neesiet sabiedrībā pat kā klausītājs vai liecinieks.

otrdiena

Jums ir jāsadarbojas ar cilvēkiem, kuriem uzticaties, lai pārvarētu radušos šķēršļus. Koncentrēšanās uz biznesa lietām dos pārsteidzošus rezultātus. Taču ģimenes locekļus var aizvainot uzmanības trūkums. Neaizmirstiet par viņiem. Sagatavojiet nelielu pārsteigumu, lūdzu, ar labu vārdu.

trešdiena

Nav labākā diena svarīgu jautājumu risināšanai un biznesa tikšanās. Ir nepieciešams pēc iespējas vairāk atteikties no darba. Velti laiku ģimenes attiecību stiprināšanai, dziedināšanai, lietu sakārtošanai mājā un savām domām.

ceturtdiena

Meitenēm ir nenogurstoši jāstrādā. Daudziem zīmes pārstāvjiem būs nepieciešama palīdzība. Deleģējiet dažus uzdevumus kolēģiem, tuviem draugiem. Ir svarīgi nesteigties izteikt viedokli par satikto cilvēku. Drīz jūs sapratīsit, ka kļūdījāties attiecībā uz viņu.

piektdiena

Humora izjūta un vieglprātīga attieksme pret teikto palīdzēs izlīdzināt asus stūrus attiecībās ar nelabvēļiem. Devs diplomātiju iezīmēs viņiem svarīga persona. Varētu būt kāds interesants piedāvājums. Vakars piemērots iepazīšanai ar pretējo dzimumu.

sestdiena

Noderēs aktīva pozīcija biznesā un mīlestība. Jūtieties brīvi izteikt savu viedokli, dalīties ar savu viedokli. Pret jums izturēsies ar lielāku cieņu. Var notikt karojošo pušu samierināšanās. Nav izslēgts arī ienesīgas sadarbības sākums.

svētdiena

Atturieties no gariem ceļojumiem. Diena labvēlīga sadzīves jautājumu risināšanai, mājas darbiem. Risinot sarežģītas problēmas, paļaujieties uz dzīves pieredzi. Komunikācija ar mīļoto sniegs prieku, uzlādēs ar pozitīvām emocijām vairākas dienas iepriekš.

Svaru nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Pirms ķeraties pie lietas, padomājiet, vai jums ir pietiekami daudz resursu un kādu rezultātu vēlaties iegūt. Ja izredzes ir apšaubāmas, dariet kaut ko vienkāršāku. Saskarsmē ar cilvēkiem izrādi atturību un neizšļaksti emocijas, pretējā gadījumā var rasties konflikts. Paaugstināts emocionālais fons palīdzēs gūt panākumus radošā projektā.

otrdiena

Attiecības ar partneri var pāriet uz nākamo posmu. Vientuļajiem Svariem vajadzētu rūpīgāk aplūkot apkārtējo vidi: kāds viņiem nepārprotami jūt līdzi, bet baidās spert pirmo soli. Labvēlīga diena domubiedru, partneru, projekta sponsoru atrašanai. Nav ieteicams smags fizisks darbs, gari ceļojumi – tie negatīvi ietekmēs pašsajūtu un veselību.

trešdiena

Maksimālais ieguvums dos sporta aktivitātes, labsajūtas procedūras. Šajā dienā ir ļoti labi sākt strādāt pie svara zaudēšanas, iziet profilaktiskās ārstēšanas kursu. Laime dos tikšanos ar mīļoto cilvēku. Senas attiecības atdzīvinās jautra nodarbe brīvā dabā.

ceturtdiena

Ir pienācis laiks kādam nopietnam projektam vai svarīgai lietai, kuru Svari jau ilgu laiku ir atlikuši. Augsts enerģijas līmenis ļauj pārspēt sevi, izdarīt to, ko agrāk nevarēji. Vakarā paēdiet ģimenes vakariņas. Garšīgs ēdiens un patīkama saruna palīdzēs saliedēties, sajust vienam otra atbalstu un mīlestību.

piektdiena

Svariem ir grūtāk nekā parasti, ņemot vērā fizisko darbu. Sava enerģija ir jāizmanto taupīgi. Iespējamas nelielas problēmas, sadzīves nepatikšanas. Pozitīvas emocijas dos saskarsmi ar jauniem cilvēkiem, kā arī atpūtu lielā kompānijā, apmeklējot kādu pasākumu.

sestdiena

Jūs varat viegli paveikt darbu, darīt to, kas jums ir padomā. Sestdiena būs darbīga un enerģiska. Var plānot remontu, mēbeļu pārkārtošanu. Negaidītas labas ziņas, nav izslēgti kases ieņēmumi.

svētdiena

Svētdienas pirmā puse ir mazāk produktīva. Svariem vajadzētu labi atpūsties, izgulēties, savest sevi kārtībā. Pēc pusdienām pienāks saspringts periods, kas prasīs ātrus lēmumus, lielu spēka un enerģijas krājumu. Meklējiet palīdzību no radiniekiem. Viņi sniegs lielu atbalstu.

Skorpiona nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Skorpioni satiks cilvēku, kurš drīzumā palīdzēs viņu karjerā. Sadarbojoties ar cilvēkiem, esiet diplomātisks. Var izrādīties, ka pat daži ienaidnieki ir jūsu pusē. Draudzīgums, mierīgums ir jūsu panākumu atslēga šodien.

otrdiena

Lietas var nenotikt pēc plāna. Jums jābūt gatavam un jāsaglabā optimisms. Jebkurā gadījumā diena izvērtīsies patīkama, sniegs pozitīvas emocijas no komunikācijas ar mīļajiem. Iespējams, ka nāksies risināt kādas ar māju un mājsaimniecību saistītas problēmas. Darba tikšanos labāk ieplānot pēcpusdienā.

trešdiena

No rīta Skorpioni var būt nesavākti, izkaisīti. Svarīgas lietas un sarunas vislabāk pārplānot. Līdz vakaram veiktspēja palielināsies. Jūs varat viegli panākt, jūs varat labot dažas pagātnes kļūdas.

ceturtdiena

Diena būs pārsteigumiem pilna, ne vienmēr patīkamiem. Acīmredzot plāni būs jāmaina. Problēmu risināšanas kavēšanās izraisīs kairinājumu, taču tad jūs atradīsit priekšrocības. Iegādājoties kādu patīkamu sīkumu, uzlabosies garastāvoklis.

piektdiena

Laba komunikācija ar cilvēkiem. Daudzi kontakti nesīs pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Uzlabosies atmosfēra darba kolektīvā un ģimenē. Iespējamie karjeras ieteikumi.

sestdiena

Lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, jums jābūt uzmanīgākam pret detaļām. Sestdienu Skorpioni pavadīs pārdomās. Labvēlīgs laiks, lai mācītos no nesenās pagātnes, lai pārskatītu veidu, kā jūs saskaraties ar cilvēkiem.

svētdiena

Virzīties uz mērķi nebūs viegli, taču ar pienācīgu centību tas izdosies. Turiet savus plānus noslēpumā, nelielieties, un tad uzvara būs jūsu. Šodien dzirdēto kritiku nevar uztvert nopietni. Vakarā uzmundrinās patīkama, konfidenciāla saruna ar kādu labu draugu vai mīļāko.

Strēlnieka nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Neuzķerieties uz sīkumiem un pievērsiet lielāku uzmanību detaļām. Viņi nespēlēs lomu. Strēlniekam jākoncentrējas uz savu prasmju attīstīšanu, prasmju slīpēšanu. Labs garastāvoklis un pašpārliecinātība palīdzēs atrast saziņu ar dvēseles radinieku. Plānojiet interesantu kopīgu atpūtu.

otrdiena

Strēlniekiem savu mērķu sasniegšanai būs jāpieliek vairāk pūļu nekā parasti. Ceļā sagaida daudz grūtību, taču, ja sakoposi domas, saglabāsi cīņassparu, tad visu pārvarēsi. Esiet piesardzīgs, meklējot jaunas paziņas. Viņiem, iespējams, ir savtīgi mērķi, viņi vēlas tevi izmantot. Vieglprātības dēļ nauda var tikt zaudēta. Diena piemērota satikšanai ar seniem draugiem, kā arī intīmai saziņai.

trešdiena

Grūta, saspringta diena. Būs smagi jāstrādā, ātri jāpielāgojas apstākļiem, jārisina vairākas problēmas vienlaikus. Tu jutīsies mazāk noguris, ja atradīsi laiku pusdienām mīļotā sabiedrībā.

ceturtdiena

Kopš rīta nestrādāju. Grūts ir gan garīgais, gan fiziskais darbs. Strēlniekiem sava diena jāplāno atbilstoši savām iespējām. Uz tuvinieku palīdzību labāk necerēt. Spēks un labs garastāvoklis atgriezīsies vakarā. Ja saruna ar partneri ir nobriedusi, nekavējieties. Ir iespēja uzlabot attiecības.

piektdiena

Vakarā Strēlnieki var saņemt lieliskas ziņas. Bet diena būs darbīga. Komunikācija ar citiem izraisa ne pārāk patīkamas emocijas. Ir nepieciešams ilgs laiks, lai sagatavotos ikdienas darbiem.

sestdiena

Kopīgas aktivitātes ar ģimenes locekļiem uzlabos izpratni vienam par otru, kā arī mazinās Strēlnieku aizkaitināmību un nemieru. Varat kopā gatavot vakariņas vai veikt vienkāršu kosmētisko remontu. Noskaņojums būs viegls, jautrs.

svētdiena

Draudzīgums un optimistisks noskaņojums var atstāt Strēlnieku, ja veselība netiks atjaunota laikā. Iesaistieties hronisku slimību profilaksē, sāciet ēst pareizi un lietot vitamīnus. Nesteidzīgas pastaigas svaigā gaisā, tēja ar melisu un kumelītēm palīdzēs justies labāk.

Mežāža nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Nekavējoties šķērsojiet mazus šķēršļus. Nekrāj problēmas, pretējā gadījumā tās nokritīs kā sniega bumba. Laba diena ģimenes saišu stiprināšanai, tikšanās pie liela galda. Jūs saņemsiet labus padomus un atbalstu no saviem radiniekiem, kas jums ir tik ļoti nepieciešami.

otrdiena

Pareizu lēmumu pamudinās intuīcija. Jūs pats sapratīsit, kur ir vērts riskēt, un kur labāk būt uzmanīgiem. Visa diena cīnās. Nav izslēgti strīdi ar ienaidniekiem, karsti strīdi. Kāds spēs celt gaismā, uzlabot maldināšanu.

trešdiena

Mežāži jutīs, ka lietas virzās pārāk lēni. Daudzi jautājumi paliks neatbildēti. Centieties nekavēties pie neapmierinātības sajūtas. Padomājiet par interesantu, notikumiem bagātu atpūtu.

ceturtdiena

Var būt spēka zudums, apātija. Labāk ir pārvietot lietas. Pozitīvas emocijas dos saziņu ar draugiem, jaunu cilvēku iepazīšanos. Iespējams interesants ceļojums. Daži Mežāži būs negaidīti uzaicināti uz kādu jautru pasākumu, svētkiem.

piektdiena

Veiciet tikai vieglu darbu un dariet to uzmanīgi. Piektdien, 2023. gada 12. maijā, Mežāžiem labāk nedarīt neko svarīgu. Labs garastāvoklis dos radošumu, grāmatas lasīšanu, atpūtu vienatnē.

sestdiena

Jūs var novērst tukšas runas, tenkas. Līdz ar to nebūs iespējams noskaņoties uz plāna izpildi, un diena paies bezjēdzīgi. Vispirms dariet lietas un pēc tam sazinieties un kopīgojiet ziņas.

svētdiena

Vienmēr ir nepatīkami dzirdēt jums adresētu kritiku, taču dažreiz tā dod vairāk labuma nekā uzslavas. Nopietni padomājiet par to, ko šodien dzirdat savā uzrunā. Izdarījuši pareizos secinājumus, Mežāži sasniegs jaunu līmeni, kļūs veiksmīgāki un vairosies laimīgāki. Šajā dienā iepriecinās lielie pirkumi, kā arī matu griezums, matu krāsošana.

Ūdensvīra nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Horoskops iesaka Ūdensvīram pirmdienu pavadīt aktīvi. Prieks atnesīs atpūtu brīvā dabā, spēlēšanos ar bērniem vai mājdzīvniekiem svaigā gaisā. Jūs varat nodarboties ar sportu, stādīt savus iecienītākos ziedus. Ar viedokļa izteikumiem, kritiku esi uzmanīgs. Jūsu vārdi ir pārāk tuvu sirdij.

otrdiena

Izmanto dienu nopietnām sarunām, svarīgiem lēmumiem. Iespējami drosmīgi plāni attiecībā uz dzīvi ar partneri, biznesu. Iespējams, ka ieradīsies liela naudas summa, lai īstenotu Ūdensvīra iepriekš iecerēto.

trešdiena

Jums ir jāstrādā pie sava garastāvokļa. Emocionālais fons ir nestabils, veicina konfliktus. Viegli treniņi, rīta vingrošana palīdzēs nonākt pie harmonijas un līdzsvara dvēselē. Sāc dienu ar laipniem darbiem, izrādi mīlestību mīļajiem, un trešdiena paies raiti un labi.

ceturtdiena

Pēc horoskopa 2023. gada 11. maijs ir labvēlīgs laiks jauniem sākumiem. Ūdensvīri var veiksmīgi atvērt biznesu, satikt cilvēku, ar kuru kopā nodzīvos līdz sirmam vecumam. Esi aktīvs līdz vakaram.

piektdiena

No rīta labi darbojas fantāzija un loģika. Jums var būt lieliska ideja. Nesteidzieties to īstenot. Nu padomā. Pēcpusdienas laiks piemērots darbam, sportam, ceļojumiem un biznesa tikšanām.

sestdiena

Jums ir tendence pārspīlēt grūtības un ātri zaudēt drosmi. Vairāk pārliecības par sevi un savām spējām, un sestdiena būs ļoti produktīva. Mīļotais cilvēks novērtēs uzmanību un gādīgu attieksmi. Nav izslēgts neaizmirstams datums, mīlestības apliecinājums.

svētdiena

Šodien Ūdensvīri var saņemt ziņas, kas krasi mainīs prioritātes, liks uztraukties un satraukties. Dzīvē nāk pozitīvas pārmaiņas, un no tām nevajadzētu baidīties. Jūsu sirdsmieram parunājiet ar radiniekiem. Šajā dienā ieteicams palikt mājās. To vajadzētu pavadīt pēc iespējas mierīgāk, būtu jauki atpūsties un agri gulēt.

Zivju nedēļas horoskops 2023. gada 8.-14.maijam

pirmdiena

Kādā no publiskām vietām var notikt interesanta iepazīšanās. Esi atvērts komunikācijai, biežāk paskaties apkārt. Iespējams, daži patīkami pārsteigumi – laimīgas sakritības, negaidīts pirkums par to, par ko sapņoji, lielisks piedāvājums.

otrdiena

Dienas pirmā puse ir auglīgāka nekā otrā. Pēc pusdienām nav izslēgtas grūtības, ar kurām nevar tikt galā bez profesionāļu palīdzības. Nesaskaņām ar mīļoto cilvēku nevajadzētu jūs sadusmot. Strīdi viegli pāraug strīdos un skandālos.

trešdiena

Zivīm jāreaģē ātri. Rezultāts būs atkarīgs no lēmumu pieņemšanas ātruma. Nav ieteicams izlaist brokastis. Diēta, pasīvā vide negatīvi ietekmēs uzņēmējdarbību. Esiet vērīgs un aktīvs, lai nepalaistu garām iespēju uzlabot savu karjeru un finanses.

ceturtdiena

Jūs varat saņemt sliktas ziņas, uzzināt informāciju, kas ļoti satrauc. Jums viss ir jāzina sīkāk. Visticamāk, situācija ir optimistiskāka, nekā sākumā šķita. Visas grūtības var pārvarēt ar pietiekamu piepūli. Šodien laba diena sevis attīstīšanai, dāvanu iegādei mīļajiem.

piektdiena

Persona, par kuru jūs bieži domājat, var spert soli uz priekšu. Lieliski lēmumi nāk no intuīcijas. Uzmanieties no sadzīves un rūpnieciskām traumām, ievērojiet drošības noteikumus.

sestdiena

Palīdzība nāks no tās puses, kura bija vismazāk gaidīta. Zivis var saņemt lielu naudas summu vai ko tādu, kas viņām šobrīd ir steidzami nepieciešams. Padomājiet, kā pateikties palīgiem. Izsakiet pateicību ne tikai vārdos, bet arī sniedziet pakalpojumu. Lai uzlabotu attiecības ar kolēģiem, varat noorganizēt tikšanos neformālā vidē.

svētdiena

Neceriet uz ātriem panākumiem. Jums ir jāizmanto visas savas zināšanas, prasmes un sakari. Esiet konsekventi savās darbībās un mierīgi reaģējiet uz jauniem šķēršļiem. Viena cilvēka apbrīna dos spēku. Nav izslēgts romāna sākums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Dzelzceļa smagā elpa: arvien mazāk kravu, nav naudas glābšanai
Next post Imantā svētdienas vakarā pulcējas vardarbīgi jaunieši