Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 19 Sekunde(-s)
  • 15. martā 2023 gada. dilstošs mēness ir 23. Mēness diena.
  • Mēness Strēlniekā
  • Mēness diena sākās trešdien, 15. martā 2023. gada pulksten 03:47
  • Beigsies ceturtdien, 16. martā 2023. gada pulksten 04:56
  • Mēness lēkts 03:47
  • Mēness saulriets pulksten 09:25

Auns

Ir iespējama kavēšanās, šķēršļi gadījumos, kas izraisīs kairinājumu. Kontrolējiet sevi un nesekojiet emociju vadībai, lai nestrīdētos ar citiem. Ir lietderīgi meklēt informāciju. Trešdien Auns viegli mācās, uzlabo savas prasmes.

 

Vērsis

Vērsis var tikt galā ar sarežģītu uzdevumu. Panākumi ir iespējami, ja neizmantojat pārbaudītas metodes, bet atrodat nestandarta pieeju. Jebkuri eksperimenti dos labu rezultātu. Jūs varat izmēģināt jaunu apģērba stilu, mainīt matu griezumu, frizūru.

Dvīņi

Veselīga skepticisma deva nesāp. Mums ir jāskatās uz lietām reālistiski. Neaizraujieties ar cilvēkiem. Atcerieties, ka vecs draugs ir labāks par jauniem diviem. Ir labi, ja Dvīņi var atrast laiku draugiem, ar kuriem viņi mēdza cieši sazināties. Apmeklējiet viņus vai vismaz piezvaniet viņiem.

 

Vēzis

Jūs gaida neparasts atgadījums. Notiks kaut kas svarīgs, kas mainīs parasto dzīvesveidu. Pārsteigums būs patīkams, bet prasīs ievērojamus resursus. Naktī var notikt bezmiegs. Stundu pirms gulētiešanas ieteicams uzņemt siltu vannu un atpūsties klusumā.

Lauva

Kontakts ar cilvēkiem prasīs daudz pūļu. Jūs neesat noskaņots argumentiem un garām diskusijām, un citiem, gluži pretēji. Labākais veids, kā taupīt enerģiju, ir neiedziļināties sarunu biedra vārdos. Lauvām jādomā par to, kā uzlabot savu grafiku, lai būtu pietiekami daudz laika personīgajai dzīvei.

 

Jaunava

Šodien ir daudz darāmā. Sāciet smagi strādāt pēc iespējas agrāk. Citi var dot nelūgtus padomus. Nekavējoties pārtrauciet to, stingri izklāstot pieļaujamā robežas. Dienas otrā puse, iespējams, būs jāvelta mājsaimniecības darbiem un sadzīves jautājumiem.

 

Svari

Šodien jums būs grūti koncentrēties uz darbu. Manā galvā domas par romantiku un kolēģiem arī ir ļoti traucējošas. Dažas lietas ir labāk atlikt, lai nepieļautu kļūdas. Horoskops sola mīlestības tikšanās, zvanus. Ir iespējams samierināt mīļotājus, atjaunot iepriekšējās attiecības.

Skorpions

Skorpions var justies vientuļš, mīļu cilvēku pamests likteņa žēlastībā. Bet ir vērts uzņemties iniciatīvu, un kļūs skaidrs, ka citi ir aizņemti, risinot savas problēmas. Ja iespējams, lūdzu, palīdziet. Trešdiena, 15. marts, ir labvēlīga pašattīstībai, izstrādājot negatīvas rakstura iezīmes, vecas dusmas.

 

Strēlnieks

Jūsu personīgajām simpātijām un nepatikai nevajadzētu ietekmēt darba jautājumus. Horoskops brīdina par konfliktiem, skandāliem darbā. Vakarā jūs varat novērst uzmanību no problēmām tuvinieku lokā. Nav vēlams pirkt dārgas lietas, aizdot naudu.

 

Mežāzis

Diena var paiet uz ceļa. Ir iespējami ceļojumi, kas saistīti ar darbu vai hobiju. Tie būs noderīgi, bet tie būs ļoti nogurdinoši. Lai iegūtu spēku, jums agri jāiet gulēt.

 

Ūdensvīrs

Būs iespēja izmēģināt līdera lomu. Tikai jūs spējat tikt galā ar sarežģītu uzdevumu. Pēc veiksmīga lēmuma citi pārstās šaubīties par jums. Var ienākt interesanti ieteikumi.

 

Zivis

Zvaigžņu atrašanās vieta sola iegūt labas ziņas, kas saistītas ar darbu un finansēm. Zivīm biežāk jāizsaka savs viedoklis. Daži cilvēki jūs pārprot, domājot, ka klusēšana ir piekrišanas pazīme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post POCO F2 Pro lietotāji ir sākuši saņemt MIUI 14 stabilu versiju
Next post Ko ir jāzin par brīvprātīgi iesniedzamo gada ienākumu deklarāciju 2023 gada