Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Huawei šonedēļ prezentēja savus jaunos flagmaņu viedtālruņus Huawei P60 klāstā. Tagad ražotājs ir atklājis vienu interesantu detaļu par šīm ierīcēm.

Kas ir zināms
Kā izrādās, viedtālruņi sniedz iespēju norēķināties par pirkumiem bezkontakta režīmā, pat ja tālrunis ir pilnībā izlādējies un izslēgts. Tas tiek panākts, izmantojot tālruņa drošības moduli, NFC savienojamību, enerģijas statusa noteikšanu un viedās mijiedarbības tehnoloģijas.

Huawei ir parūpējies arī par drošību: lietotāji var iestatīt maksājumu skaitu bez strāvas padeves un atļaut veikt nelielas summas maksājumus bez paroles. Var arī vienkārši izvēlēties neļaut veikt nelielus maksājumus bez paroles: šādā gadījumā katru reizi terminālī būs jāievada kods, lai apstiprinātu maksājumu.

Ja viedtālrunis tiek pazaudēts vai nozagts, īpašnieks var pieteikties RMB digitālajā lietotnē citā tālrunī un atslēgt beztīkla un bez strāvas padeves maksājumu funkciju, tādējādi aizsargājot savus rēķinus.

Pagaidām šī maksājumu funkcija darbojas tikai Huawei P60, Huawei P60 Pro un Huawei P60 Art, taču nākotnē tā būs pieejama arī citos modeļos. Nav skaidrs, vai tā darbosies globālajā tirgū. Pagaidām viedtālruņi tiek pārdoti tikai Ķīnā, un to starptautiskais noiets nav gaidāms līdz 9. maijam.

Avots: Gizmochina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jaunais Hyundai Mufasa krosovers aizstās ix35
Next post Par diviem Tesla drošības uzlaušanas gadījumiem hakeri saņēma $100 000 un Tesla Model 3 elektromobili