Humane oficiāli iepazīstināja ar AI Pin, valkājamu ierīci ar lāzerprojektoru un OpenAI modeļu atbalstu par 699 USD

0
(0)

Humane ir paziņojis par kompaktu valkājamu sīkrīku AI Pin, kas darbojas ar mākslīgā intelekta modeļiem no Microsoft, OpenAI un citiem.

Kas ir zināms

AI Pin ir mazs kvadrātveida modulis, kas magnētiski piestiprinās pie apģērba. Tās svars ir 34 grami. Tam atsevišķi pievienots arī 20 gramus smags akumulatoru bloks.

Ierīci darbina Snapdragon procesors. Sīkrīks ir aprīkots ar kameru, mikrofonu, skaļruni un lāzerprojektoru. Pēdējais ļauj parādīt informāciju lietotāja plaukstā.

AI Pin tiek kontrolēts ar balsi un žestiem, un ierīcei nav ekrāna vai pogu. Tās galvenais mērķis ir pieaicināt AI modeļus dažādu uzdevumu veikšanai. Humane saka, ka viena no galvenajām funkcijām ir piekļuve ChatGPT.

Humane oficiāli iepazīstināja ar AI Pin — valkājamu ierīci ar lāzerprojektoru un OpenAI modeļu atbalstu par 699–2 $.

AI Pin tiek aktivizēts, pieskaroties un pieskaroties. Uzņēmums apgalvo, ka ierīce nepārtraukti neieraksta, un, kad tiek aktivizēta kamera vai mikrofons, iedegas īpašs indikators.

Ierīce darbojas operētājsistēmā Cosmos, kas automātiski novirza lietotāju pieprasījumus uz pareizajiem AI rīkiem. Tas ļaus jums iztikt bez lietojumprogrammu lejupielādes un pārvaldības.

Humāni pozicionē AI Pin kā nākotnes drošu risinājumu, kas attīstīsies, pilnveidojoties AI modeļiem. Nākotnē ir plānots pievienot navigāciju, iepirkšanās iespējas un citas funkcijas. 

Cena un kad to gaidīt

Ierīces priekšpasūtījumi tiks atvērti 16. novembrī, un piegāde uz ASV sāksies 2024. gada sākumā.

Sīkrīks maksās 699 USD. Jums būs jāmaksā arī USD 24 mēnesī par Humane abonementu, kas ļauj iegūt tālruņa numuru un datu pārklājumu, izmantojot T-Mobile tīklu.

Avots: Humane , Wired

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »