Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)

Pašreizējais Hyundai Santa Fe (ceturtās paaudzes) tika prezentēts 2018. gada sākumā.

Lai gan atmiņas vēl ir svaigas un Santa Fe tiek labi pārdots, Hyundai pēdējā laikā ir domājis par tā pēcteci, t.i., piektās paaudzes modeli, kas ieviesīs interesantu izskatu un daudzus tehniskus uzlabojumus.

Pagājušā gada oktobrī tika atklāti neoficiāli renderi, un novembrī tika uzfilmēts testa prototips, kad kļuva skaidrs, ka jaunais Santa Fe ir gandrīz gatavs.

Jaunākās spiegu fotogrāfijas uzņemtas ziemas testu laikā tālajos ziemeļos, tāpēc, lai gan ģeogrāfiski šis modelis ir tālu, tas tuvojās izlaišanas termiņam, kas sagaidāms šā gada laikā, kas nozīmē, ka jaunais Santa Fe varētu parādīties tirdzniecības salonos aptuveni pēc gada.

Lai gan smagā maskēšanās plēve slēpj detaļas, var redzēt, ka virsbūve ir nedaudz lielāka nekā pašreizējam modelim un tai ir nedaudz citāda forma, taču pamatproporcijas ir saglabātas.

Oficiālas informācijas no Hyundai par jauno Santa Fe vēl nav, tāpēc varam tikai pieņemt, ka spēka agregātu klāsts būs ļoti bagātīgs.

Proti, sagaidāms, ka bāzes modelis būs aprīkots ar benzīna dzinēju, un neoficiāli avoti vēsta, ka piedāvājums tiks papildināts ar hibrīda variantiem, pirmkārt, ar plug-in hibrīda piedziņas sistēmu, kuras akumulatoram vajadzētu nodrošināt vairāk nekā 50 km. km nobraukumu.

Protams, Eiropas tirgum varētu tikt piedāvāts arī dīzeļdzinējs, lai gan, visticamāk, līdz ar Euro 7 noteikumu ieviešanu 2025. gadā šāds modelis tiks izņemts no pārdošanas.

Neoficiāli avoti apgalvo, ka jaunais Santa Fe būs pieejams piecvietīgā un septiņvietīgā versijā un jauno drošības sistēmu dēļ tam būs nedaudz augstāka cena nekā priekšgājējam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ineos Grenadier – ūdeņraža versija atlikta
Next post Land Rover ir atjauninājis Range Rover Velar