Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 55 Sekunde(-s)

Lai kādus tālruņus ražotu dažādi Ķīnas, Japānas un Dienvidkorejas zīmoli, lielākā daļa cilvēku visā pasaulē vēlētos iegādāties iPhone. Tomēr Apple mobilajām ierīcēm ir vairāki būtiski trūkumi, kas daudzus cilvēkus atbaida. Lai gan šo tālruņu ārkārtīgi augstās izmaksas ir kaut kas tāds, kas ir pieļaujams, milzīgais iegriezums vai Face ID sejas skenera atvērums nav pieļaujams. Noteiktu iemeslu dēļ daudzi lietotāji ir ārkārtīgi neapmierināti ar to, kā izskatās sejas skeneris, tāpēc viņi atsakās iegādāties iPhone, cerot, ka nākotnē situācija mainīsies. Un šķiet, ka Apple korporācija ir atradusi veidu, kā atrisināt šo problēmu.

Apple ir izveidojusi sava jaunā nākotnes tālruņa prototipu, kas tirgū nonāks 2024. gadā vai vēlāk. Šādas mobilās ierīces galvenā iezīme ir ekrānā paslēpts sejas skeneris Face ID. Tādējādi, kad šis modulis netiek izmantots, tālruņa ekrāns būs monolīta viengabalaina struktūra bez jebkādām izgriezumiem, izvirzījumiem, caurumiem vai tamlīdzīgi. Kad tiek izmantots sejas skeneris vai priekšējā kamera, daļā ekrāna vairs netiks rādīts attēls, padarot to caurspīdīgu. Tas ļaus sejas skenerim vai priekšējai kamerai veikt savu darbu un pēc tam atkal pazudīs ekrānā. Jaunā tehnoloģija parādīsies visos iPhone 17 modeļos, kļūstot par galveno un būtiskāko visu jauno iPhone modeļu klāsta funkciju.

Svarīgi apzināties, ka ikviena šāda veida inovācija, ko ievieš Apple, rada pasaules mēroga pārmaiņas, kā tas bija 2017. gadā ar iPhone X. Tiklīdz citi ražotāji redz, kāds var būt moderns tālrunis, viņi sāks strauji kopēt šāda veida inženierijas risinājumus. Bieži vien tas tā arī netiek panākts, jo vairāk nekā piecu gadu laikā nevienam nav izdevies nokopēt Face ID. Lai gan daudzi zīmoli ir radījuši sejas skenēšanas sistēmas, tās ir ievērojami sliktākas, mazāk precīzas un kopumā daudz mazāk stabilas. Apple varētu papildināt iPhone 16 klāstu ar sejas skeneri, kas atrodas zem ekrāna, taču zīmols vēlas, lai jaunais inženiertehniskais risinājums būtu pēc iespējas gudrāks un izsmalcinātāks, un tas prasa vairāk laika.

Apple jau ir jaunā sejas skenera prototipi, kas tagad tiks aktīvi testēti. Ja uzņēmumam tas izdosies, pārskatāmā nākotnē visu jauno iPhone ekrāni veidos vienu vienību. Tas ļaus maksimāli izmantot pieejamo vietu, izbaudīt spēļu spēlēšanu pilnekrāna režīmā un filmu skatīšanos bez jebkādām izgriezumiem, izvirzījumiem vai kā cita, kas varētu traucēt gūt maksimālu labumu no šī procesa. Patiesībā iPhone 17 riskē kļūt par perfektu viedtālruni, jo īpaši tāpēc, ka tam garantēti būs C tipa USB ports uzlādei un datu pārsūtīšanai, iespējams, pat ar īpaši ātrās Thunderbolt datu pārsūtīšanas tehnoloģijas atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post No 12. marta. WhatsApp sāk masveidā bloķēt miljoniem kontu
Next post Uz šaurā tilta Torņakalnā iestrēguši divi Rīgas satiksme autobusi