Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Pēdējā laikā internetā ir izskanējušas vairākas baumas par Samsung Galaxy S23 FE viedtālruņa likteni – piemēram, tika ziņots, ka jaunums debitēs 2023. gada otrajā pusē. Taču iekšējais informācijas sniedzējs @rquandt šo informāciju noliedz.

Kas gaidāms
Roland Quandt sociālajos tīklos ir rakstījis, ka Samsung, iespējams, neizlaidīs Galaxy S23 FE 2023. gadā. Avotam ir precīzs agrīnu neoficiālu atklājumu vēstījums, un, pēc viņa domām, “S23 FE, visticamāk, neiznāks šogad”.

 

Diemžēl sīkāka informācija vēl nav pieejama. Iespējams, Samsung vēlas izlaist Galaxy S23 FE nākamā gada sākumā vai vispār atteikties no Fan Edition sērijas.

Iepriekš tika spekulēts, ka Samsung šogad varētu izlaist Galaxy A74 par labu Galaxy S23 FE izlaišanai. Taču iespējams, ka uzņēmums pilnībā atteiksies no šiem diviem modeļiem un atstās Galaxy A54 un bāzes Galaxy S23 kā vienīgos augstākās klases vidējās un sākumklases viedtālruņus 2023. gadā.

Avots: SamMobile

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post ASV bankrotē Silicon Valley – lielākais banku sabrukums kopš 2008. gada. Daži analītiķi jau runā par “globālās krīzes atbalsīm”
Next post Sejas ID apakšekrāna sistēma parādīsies iPhone 17 Pro un iPhone 17 Pro Max vismaz – ne ātrāk kā 2025. gadā