Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Pirmdien, 13. martā, “Rīgas ūdens” sāks ūdensvada remontu Imantā, Jūrmalas gatves krustojumā no Zolitūdes ielas līdz 7. līnijai, portālu informēja “Rīgas ūdens”.

Ūdensvada remonta laikā būs spēkā satiksmes ierobežojumi. Ūdensvada rekonstrukcija nepieciešama, lai Imantas un Beberbeķu rajonā izveidotu energoefektīvu, kvalitatīvu, drošu un sakārtotu ūdensapgādes sistēmu.

Būvdarbu pirmais posms notiks no Zolitūdes ielas līdz Anniņmuižas bulvārim. Iebraukšana Jūrmalas gatvē no Zolitūdes ielas puses būs slēgta (izņemot sabiedrisko un avārijas transportu), bet piekļūšana objektiem, uzņēmumiem un iestādēm būs iespējama no Anniņmuižas bulvāra puses. Šāda satiksmes organizācija būs spēkā līdz 31. maijam.

В Иманте с понедельника начнется ремонт водопровода; ожидаются ограничения движения

Būvnieki centīsies darbus organizēt tā, lai pēc iespējas atvieglotu satiksmi, tāpēc “Rīgas ūdens” aicina satiksmes dalībniekus sekot līdzi un ievērot ceļa zīmes.

Jūrmalas gatves posmā no Zolitūdes ielas līdz Līnijas ielai 7. tiks izbūvēts ūdensvads 2,3 km garumā. Būvdarbi tiks pabeigti līdz 31. augustam. Projektu īstenos Rovlan Group par kopējo summu 1,6 miljoni eiro.

Projekta ietvaros Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā projekta ietvaros tiks rekonstruēts Jūrmalas ūdensapgādes tīkls, likvidēti divi esošie cauruļvadi un izbūvēts pilnīgi jauns tā sauktais zemspiediena ūdensvads, kas nodrošinās pieslēgumu pilsētas tīklam Imantas un Beberbeķu apkaimē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Galvaspilsētā ienāk vēl viens naktsklubs, Godvilu nomainot pret Tower Previous post Galvaspilsētā ienāk vēl viens naktsklubs, Godvilu nomainot pret Tower
“Kopā mēs varam!”: aizkustinošs NMPD stāsts par dzīvību glābšanu ārpus pilsētas Next post “Kopā mēs varam!”: aizkustinošs NMPD stāsts par dzīvību glābšanu ārpus pilsētas