Lasīšanas Laiks:38 Sekunde(-s)

Jau ne reizi vien esam rakstījuši, ka vivo gatavo jaunu vadošo viedtālruņu līniju ar zīmolu iQOO. Pēc iekšējās informācijas, ierīču izlaišana ir tepat aiz stūra.

Kas ir zināms

Saskaņā ar baumām viedtālruņu prezentācija notiks nākamā mēneša sākumā – 7. novembrī. Jaunajai sērijai būs vismaz divi modeļi: iQOO 12 un iQOO 12 Pro. 

Jaunajiem produktiem būs 2K Samsung E7 AMOLED ekrāni ar 144 Hz. Turklāt ierīces tiks aprīkotas ar jaunu augstākās klases Snapdragon 8 Gen 3 mikroshēmu un galveno kameru ar OmniVision OV64B periskopa sensoru. Varbūt tikai iQOO 12 Pro sērijas top modelis saņems šādu sensoru. Tāpat zināms, ka jaunie produkti varēs lepoties ar atbalstu ātrai uzlādei ar jaudu līdz 200 W. Sīkrīki tirgū nonāks ar Android 14 operētājsistēmu un Origin OS 4.0 apvalku.

Источник: 熊猫很禿然

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Realme 10 Pro saņēma jaunu sistēmas versiju, kuras pamatā ir Android 13 un realme UI 4.0 Previous post Realme 10 Pro saņēma jaunu sistēmas versiju, kuras pamatā ir Android 13 un realme UI 4.0
Insider: visi trīs Samsung Galaxy S24 modeļi saņems LTPO paneļus Next post Insider: visi trīs Samsung Galaxy S24 modeļi saņems LTPO paneļus