Insider: jaunajai Mass Effect daļai nebūs atvērtas pasaules: BioWare atgriezīsies pie sērijas pirmo spēļu koncepcijas

0
(0)

Aplāde The Xbox Two plaši pazīstamā iekšējās informācijas pētniece un žurnāliste Džeza Kordena dalījās ar interesantu informāciju par slavenās kosmosa lomu spēļu sērijas Mass Effect jauno daļu.

Kas ir zināms

Džezs Kordens ir uzzinājis, ka BioWare studija ir atteikusies no lielas atvērtas pasaules struktūras un, izstrādājot jaunu spēli, koncentrējas uz oriģinālās triloģijas par komandieri Šepardu koncepciju.

Šāds lēmums, visticamāk, ir saistīts ar pamatotu Mass Effect: Andromeda kritiku, kas tika izlaista 2017. gadā un piedāvāja spēlētājiem ceļot pa vairākām liela mēroga, taču tukšām un neinteresantām vietām, tāpēc spēles spēle bija garlaicīga un vienmuļa.

Ir vērts atzīmēt, ka cita BioWare spēle Dragon Age: Inquisition, kas tika izlaista 2014. gadā, saskārās ar tādu pašu problēmu. Tāpēc lēmums atteikties no lielās atvērtās pasaules Mass Effect 5 (parastais nosaukums) var darboties par labu spēles kvalitātei.

Par pašu spēli gandrīz nekas nav zināms, visticamāk, izstrādātāji ar jaunām Mass Effect 5 detaļām dalīsies 7. novembrī – N7 dienā, kad notiks tradicionālie Mass Effect fanu svētki.

Avots: Xbox Two

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »