Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Lai gan OnePlus vēl nav oficiāli apstiprinājis savu dalību MWC 2023, saskaņā ar iekšējo informāciju ražotājs tur ieradīsies, nevis ar tukšām rokām.

Ko sagaidīt

Pazīstamais trauksmes cēlējs Makss Džembors ziņo, ka OnePlus starptautiskajā pasākumā prezentēs OnePlus Concept Two koncepta viedtālruni. Šķiet, ka tas ir OnePlus Concept One (attēlā) pēctecis, konceptuālais sīkrīks, kas debitēja CES 2020.

OnePlus Concept One bija patiešām interesanta ierīce ar ādas aizmuguri, McLaren iedvesmotu dizainu un “neredzamu” trīskāršu aizmugurējo kameru. Lēcas ir novietotas zem pieciem īpaši plāniem slāņiem, no kuriem vidus ir vissvarīgākais elektrohromais materiāls. Šāds pārklājums kļūst tumšāks, ja tiek pielietots virzītas strāvas lādiņš. Tas ir, kad kamera ir izslēgta, stikls ir tumšs, un aiz tā esošie objektīvi nav redzami, bet, tiklīdz tiek aktivizēta kameras aplikācija, pārklājums kļūst caurspīdīgs. Diemžēl šī tehnoloģija nav ieviesta nevienā gatavajā produktā.

Joprojām nav zināms, kādus jauninājumus demonstrēs OnePlus Concept Two.

Avots: @MaxJmb
Foto: Engadget

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Apple Watch un Android viedtālruņu stilā: iPhone 15 Pro vajadzētu iegūt atjauninātu dizainu ar plāniem rāmjiem un bez asām malām
Next post Likvidējamās “ABLV Bank” klienti vēl mēnesi var pieteikties garantētās atlīdzības saņemšanai