Itālijas futbolisti svarīgā mačā uzvar Ukrainu

Itālijas vīriešu futbola izlase otrdien 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā ar 2:1 (2:1) uzvarēja Ukrainu.

Pēc izcīnītās uzvaras Itālija kopā ar otrdienas pretinieci un Ukrainu, kā arī Ziemeļmaķedoniju, par sešiem punktiem atpaliek no apakšgrupas līderes Anglijas.

Itālijas futbolisti pirmajā puslaikā veidoja daudz uzbrukumu un abus vārtus guva Dāvide Fratēzi. Vispirms 12. minūtē pēc ukraiņu kļūdas pie soda laukuma viņš saņēma bumbu un ar sagatavotu sitienu panāca 1:0, bet 29. minūtē, bumbai tiekot cauri viesu aizsardzībai, Milānas “Inter” pussargs varēja izpildīt netraucētu sitienu.

Puslaika beigu pusē ukraiņi sāka spēlēt aktīvāk un 41. minūtē haotiskā epizodē pie mājinieku vārtiem itāļu futbolists netīši piespēlēja Andrijam Jarmolenko, kurš ar sitienu no tuvas distances panāca 1:2.

Vēl C apakšgrupā Ziemeļmaķedonija viesos ar 2:0 (2:0) uzvarēja Maltu. Viesiem vārtus guva Elifs Elmass un Jovans Manevs pēc Enisa Bardhi piespēlēm.

C apakšgrupā līdere ar 13 punktiem piecās spēlēs ir Anglija, tālāk ar septiņiem punktiem ir četrus mačus aizvadījusī Itālija un piecus dueļus nospēlējušās Ukraina un Ziemeļmaķedonija. Malta piecās spēlēs ir bez punktiem.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu “play-off” spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.

Pašreizējā Eiropas čempione ir Itālija, kura 2021. gadā Londonā finālā pēcspēles sitienos pieveica Angliju.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.