Izplatās nepatiesa informācija par zādzībām Jēkabpilī evakuētajās vietās

author
1 minute, 39 seconds Read

Izplatās nepatiesa informācija par zādzībām Jēkabpilī evakuētajās vietās, portālu informēja Valsts policijā (VP).

VP pievērš pastiprinātu uzmanību arī īpašumu drošībai Jēkabpilī, īpaši evakuētajās vietās, lai nepieļautu negodprātīgu rīcību pret personu atstātajiem īpašumiem. VP uzsver, ka šādi gadījumi līdz šim nav fiksēti.

Piesaistītie policijas resursi veic kontroli un ir gatavi reaģēt uz jebkādu informāciju. Ja cilvēkiem rodas aizdomas par kādām personām vai situācijām, VP aicina ziņot, zvanot 110.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvalde paziņojumā uzsvēra, ka Daugavas abos krastos dzīvojošajiem jēkabpiliešiem nekavējoties jāevakuējas.

Aizsargdambja nestspēja turpina samazināties. Iedzīvotājiem no Daugavas kreisā un labā krasta pilsētas robežās, kā arī no teritorijas starp Rembertiem un Punu muižu kritiski jāizvērtē situācija un nekavējoties jāevakuējas, brīdina VUGD.

Jēkabpils novada pašvaldība iepriekš informēja, ka aizsargdambja nestspēju negatīvi ietekmējis ilgstoši augstais ūdens līmenis Daugavā.

Kā ziņots, sestdien no rīta ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils sasniedzis 8,92 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Pēdējās diennakts laikā ūdens kāpis par aptuveni 70 centimetriem, līdz 1981.gada plūdu rekordam atlikuši mazāk nekā desmit centimetri. Īsi pēc plkst.9 ūdens līmenis bija pacēlies līdz 8,92 metriem virs novērojumu stacijas nulles punkta, savukārt vēsturiski augstākais rādītājs šajā vietā fiksēts 1981.gada 31.martā – 8,97 metri virs stacijas nulles punkta.

Pilsētā turpinās aizsargdambja stiprināšana, bet pilsētā pamazām applūst arvien plašākas teritorijas.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: