Lasīšanas Laiks:38 Sekunde(-s)

Kad Microsofot 2013. gadā paziņoja, ka Xbox varēs palaist dažas Windows programmas, diez vai kāds būtu domājis, ka to var izmantot spēļu palaišanai no Nintendo GameCube un Wii, izmantojot Dolphin Emulator beta versiju, kas tiek izstrādāta Universālās Windows platformas pamatā.

Kas ir zināms

Programmatūra, kas ir brīnišķīgā SirMangler atvase, lieliski darbojas pat divu moderno Xbox konsoļu jaunākajā versijā, kā YouTuber Modern Vintage Gamer demonstrēja savā videoklipā .

https://youtu.be/HJHb3ZJXJfw

Kanāla autors rāda diezgan gludu GameCube spēļu darbību ar 1440p izšķirtspēju, pat ar Eternal Darkness: Sanity’s Requiem pakotni, neskatoties uz to, ka tas viss notiek no USB diska.

Lai gan emulators tehniski darbojas arī Xbox One un Xbox One X, MVG parāda, ka šeit lietas ir acīmredzami nestabilas, tāpēc, iespējams, labāk izmantot pašreizējo paaudzi šādai izklaidei.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Microsoft Edge ir jauna funkcija, kas ļauj atvērt divas saites vienā pārlūkprogrammas logā Previous post Microsoft Edge ir jauna funkcija, kas ļauj atvērt divas saites vienā pārlūkprogrammas logā
Hakeri ielauzās Riot Games serveros un nozaga League of Legends un Teamfight Tactics pirmkodu. Izstrādātāji atsakās maksāt izpirkuma maksu Next post Hakeri ielauzās Riot Games serveros un nozaga League of Legends un Teamfight Tactics pirmkodu. Izstrādātāji atsakās maksāt izpirkuma maksu