Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Neatkarīgās franču studijas Sloclap radītā cīņas spēle Sifu ir kļuvusi par vienu no 2022. gada hitu topiem un ir minēta gandrīz visos TOPos. Spēle ir saņēmusi ļoti pozitīvas atsauksmes no kritiķiem un spēlētājiem, pateicoties tās interesantajai koncepcijai un gudrajai kaujas sistēmai.

Pagaidām spēle ir pieejama tikai Epic Games Store veikalā un PlayStation 5 un PlayStation 4 konsolēs, taču drīzumā projekts būs pieejams plašākai auditorijai.

Kas ir zināms
Izstrādātāji ir izlaiduši piekabi ar diviem svarīgiem jaunumiem:
1. 2023. gada martā Sifu būs pieejama Steam un Xbox konsolēs.
2) Vienlaikus ar iznākšanu šajās platformās visās spēles versijās būs jauns režīms. Tas ietver arēnas cīņas, par uzvaru kurās spēlētājs saņems interesantas modifikācijas galvenajā Sifu režīmā.

https://www.youtube.com/watch?v=wO7vQrjJ-Ok

Kad gaidīt
Precīzs Sifu iznākšanas datums jaunajās platformās vēl nav zināms, bet izstrādātājs to ierobežo līdz “2023. gada martam”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

f2eb6d5c3fd6ce51b9e91d641eab6e7e Previous post Forša šaušanas spēle no Epic Games veikala: Wolfenstein: The New Order bezmaksas izloze sākas jau šodien
ad37c159fda2ddc31020f6883df438d9 Next post PlayStation lietotāji jauno God of War ir atzinuši par labāko spēli desmit kategorijās