Jaks turpina būt rezultatīvs Čehijas ekstralīgā

Latvijas hokeja izlases aizsargs Jānis Jaks svētdien atzÄ«mējās ar divām rezultatÄ«vām piespēlēm Čehijas ekstralÄ«gas mačā, viņa un Kristapa ZÄ«les pārstāvētajai LitvÄ«novas “Verva” komandai izcÄ«not uzvaru.

“Verva” mājās ar rezultātu 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) guva virsroku pār Liberecas “BÄ«lÄ« Tygrži”.

Jaks asistēja komandas otrajos un ceturtajos vārtos, 20 minūtēs un 23 sekundēs atzīmējoties ar trīs metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu. Zīle uz ledus pavadīja 19 minūtes un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē pieci latvieši un Jaks joprojām ir vienīgais, kurš pirmajās četrās spēlēs ticis pie kāda punkta, kopā iekrājot četras rezultatīvas piespēles.

Vēl svētdien VÄ«tkovices “Ridera” ar uzbrucēju Robertu Bukartu sastāvā viesos ar 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Trsinecas “Ocelārži”.

Tāpat izbraukumā pagarinājumā zaudēja aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) atzina Česke Budejovices “Motor” pārākumu.

Savukārt uzbrucējs Eduards Tralmaks un Kladno “RytÄ«rži” mājās ar 1:7 (0:2, 0:3, 1:2) kapitulēja Prāgas “Sparta” hokejistiem.

Pēc četrām spēlēm LitvÄ«novas komanda ar deviņiem punktiem ir trešā, Hradeckrālovas vienÄ«ba ar astoņiem punktiem – ceturtā, VÄ«tkovices hokejisti ar pieciem punktiem ir desmitie, bet Kladno klubs ar diviem punktiem ir priekÅ¡pēdējā, 13.pozÄ«cijā.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.