Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

Vācijas ražotājs tālajos ziemeļos testē maskētu “zaļā” SUV prototipu.

Audi zīmols ir daļa no Volkswagen grupas, un Vācijas ražotājs tagad cenšas padarīt “zaļāku” savu modeļu klāstu. Kā iepriekš ziņoja Kolesa.ru, uzņēmums paziņoja par nodomu pēc 2026. gada pāriet tikai uz elektromobiļiem. Līdz 2033. gadam Audi plāno ražot automobiļus tikai ar iekšdedzes dzinējiem.

Pagājušā gada beigās Audi oficiāli apstiprināja, ka pilnībā elektriskais krosovers Q6 e-tron tiks sākts ražot jau 2023. gadā. Ir zināms, ka šī modeļa ražošana tiks uzsākta rūpnīcā Ingolštatē (Vācijā). Jau gadiem ilgi bija zināms, ka “zaļās” saimes klāstu papildinās šāds modelis, taču tikai tagad uzņēmums ir nolēmis pacelt noslēpumainības plīvuru pār jaunuma izskatu.

Audi ir publicējis Audi Q6 e-tron prototipa fotogrāfijas, lai gan automašīna joprojām ir ļoti rūpīgi “paslēpta” ar maskēšanas plēvi: redzams tikai priekšējo lukturu siluets, proporcijas un daļa no “pikseļu” raksta, kā arī nepilnīgs aizmugurējo lukturu dizains. Paredzams, ka tirgus modelim būs sudraba krāsas korķis atpazīstamā uzņēmuma režģa formā.

“Elektriskā krosovera” maskētā prototipa fotogrāfijas uzņemtas ziemas testu laikā: topošais jaunums tiek testēts ekstremāla aukstuma apstākļos Tālajos Ziemeļos. Uzņēmums norādīja, ka Q6 e-tron būs arī kupeja versija, kuras nosaukumam tiks pievienots Sportback.

Uzņēmums pagaidām vēl neko nav teicis par topošā krosovera interjeru, taču iepriekšējiem “spiegu fotogrāfiem” jau ir bijusi iespēja ielūkoties salonā. Spriežot pēc šiem attēliem, Audi Q6 e-tron būs virtuāls “mērinstrumentu panelis” un atsevišķi novietots informācijas un izklaides sistēmas skārienekrāns, kā arī šauri ventilācijas deflektori priekšējā panelī. Tāpat krosoverim būs tāds pats “plakanā dibena” stūres rats, kāds ir Q4 e-tron.

Pagaidām nav daudz oficiālas informācijas par Audi Q6 e-tron “pildījumu”. Zināms, ka krosovers kļūs par pirmo automobili, kas balstīts uz PPE (Premium Platform Electric) platformas. Uzņēmums arī paziņoja, ka tas saņems “800 voltu elektrisko sistēmu”, “inovatīvu akumulatoru vadības un uzlādes tehnoloģiju” un “jaudīgus elektromotorus” (ražotājs neprecizēja).

Audi Q6 e-tron var būt aprīkots ar akumulatoru, kura ietilpība ir aptuveni 100 kWh, liecina provizoriskā informācija, ar kuru dalījās Carscoops.com. Turklāt modelis var būt aprīkots ar divu motoru agregātu (pa vienam elektromotoram uz katras ass), kura kopējā jauda, iespējams, ir 476 ZS un maksimālais griezes moments 800 Nm. Nav izslēgts, ka ģimene tiks paplašināta, pateicoties “uzlādētai” RS Q6 e-tron versijai, kuras kumulatīvā uzstādīšanas efektivitāte būs 646 ZS.

Uzņēmums ir novērojis, ka Audi Q6 e-tron kļūs par “pirmo rindā” no vairāk nekā divdesmit zīmola jaunumiem, kurus tas plāno prezentēt līdz 2025. gadam. Audi Q6 e-tron būs “pirmais rindā no vairāk nekā divdesmit jaunumiem, kas tiks prezentēti līdz 2025. gadam”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jaunais Ford Edge L krosovers ir lētāks par Toyota konkurentu
Next post Horoskops 2023. gada 18. martam katrai zodiaka zīmei