Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Vācu kompānija gatavo papildinājumu savai modeļu klāsta klāsta modeļu klāstam – jaunu krosoveru ar indeksu Q6 e-tron. Izmantojot pieejamo informāciju, esam nolēmuši parādīt, kāds izskatīsies šis automobilis.

Audi aktīvi paplašina savu automobiļu klāstu ar elektrisko piedziņu, un pirms divām nedēļām izplatīja nākamā jaunuma – Q6 e-tron krosovera – oficiālās fotogrāfijas. Uz tām attēlotais prototips vēl ir paslēpts zem maskējošas plēves, taču jau tagad ir iespējams saskatīt visas galvenās jaunā elektriskā tramvaja izskata iezīmes.

Jaunā Audi Q6 e-tron zīmējums
Automobilis tiks veidots Ingolštates uzņēmuma pašreizējā stilā, un tas iegūs vairākas raksturīgas iezīmes. Priekšpusē par tādiem var uzskatīt mūsdienās modīgos “divstāvu” priekšējos lukturus. Augšējā daļā atradīsies gaitas lukturi, kas veidoti pikseļu formā ar oriģinālu rakstu, bet nedaudz zemāk bamperī integrēti tuvās un tālās gaismas lukturu bloki. Šāds risinājums ļoti atgādina jaunākos BMW jauninājumus – jauno Seven un restilēto X7 krosoveru. Līdzīgi būs atrisināta arī topošā A6 e-tron priekšējā optika, kura renderus mēs jau veicām iepriekš. Atšķirībā no tā krosovers iegūs tradicionālos durvju rokturus, kā arī horizontālas iegriezumus virs riteņu arkām. Aizmugurē būs firmas lukturi, kas stiepjas visā pakaļgala platumā, savukārt Q6 e-tron iegūs oriģinālu LED grafiku. Turklāt krosovers attēlots ar oriģināla dizaina jauniem riteņu diskiem.

Jaunā Audi Q6 e-tron attēls
Parkett būs pirmais automobilis, kas būvēts uz PPE (Premium Platform Electric) platformas, ko izstrādā Audi un Porsche. Tas var saņemt divu dzinēju spēka agregātu ar kopējo jaudu 476 ZS un maksimālo griezes momentu 800 Nm. Starp citu, Audi jau iepriekš paziņoja, ka pēc 2026. gada tā izstrādās tikai elektriskos automobiļus un ka modeļi ar iekšdedzes dzinējiem būs pieejami tikai līdz 2033. gadam.

Jāpiebilst, ka topošajam Q6 e-tron nav nekāda sakara ar Q6 trīsrindu krosoveru, kas oficiāli tika prezentēts pagājušajā vasarā (tā fotogrāfijas zemāk galerijā).

Jaunums pirmizrādi piedzīvos šī gada laikā.

Runājot par tradicionālākiem modeļiem, vācu autoražotājs gatavo arī restilētas Q7 un Q8 krosovera versijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post KG Mobility (agrāk SsangYong) Seulas automobiļu izstādē: 1 sērijveida modelis un 3 koncepti
Next post Trešdien gaiss iesils līdz +18 grādiem