Jaunais Chevrolet Aveo nonāk tirgū un ir lētāks par Kia Rio

Loading

Pagājušā mēneša vidū Meksikā tika prezentēts jaunās paaudzes Chevrolet Aveo.

Pagājušā mēneša vidū Meksikā debitēja jaunās paaudzes Chevrolet Aveo. Atgādināsim, ka 2022. gada pavasarī tīmeklī parādījās hečbeka patenta attēli, taču tam automobilim bija Ķīnas zīmola Wuling logotipi. Tā paša gada vasarā tika publicēti četru durvju versijas sertifikācijas attēli, un jau ar viegli atpazīstamu “tauriņu” Chevy. Vēlāk parādījās informācija par jauno kravas automobiļu ražošanu Debesu impērijā: ražošana tika izveidota rūpnīcā SAIC-GM-Wuling. Vienlaikus kļuva zināms, ka ārpus Ķīnas tiks pārdoti “piecdurvju” un sedans ar Chevrolet logotipiem, un to debijas tirgus būs Meksika.

Attēlā: jaunais Chevrolet Aveo sedans un hečbeks
Atgādinām, ka šeit četru un piecu durvju budžeta automobiļi tiek pozicionēti kā nākamās paaudzes Aveo ģimene. Šodien Meksikas tirgū ir uzsākta hečbeka pārdošana: šī modeļa sākumcena ir 294 400 Meksikas peso, bagātākās versijas cena ir 323 400 Meksikas peso. Sedana cena tiks atklāta vēlāk.

Jāatzīmē, ka modelis ir izrādījies ievērojami lētāks nekā piecu durvju Kia Rio, kas vietējā tirgū maksā vismaz 323 900 Meksikas peso. Bet “hečs” Chevrolet Aveo parādījās pat nedaudz, taču dārgāks par piecu durvju versiju Toyota Yaris, kura cena sākas no 290 000 Meksikas peso atzīmes.

Hečbeks saņēmis vienkāršus priekšējos lukturus, priekšējie lukturi vizuāli ir savienoti ar “kronšteinu”, dekorētu “hromu”, kura centrā ir logotips. Modelim ir arī neliela melna režģa restīte, trapecveida gaisa ieplūdes atvere, kas integrēta priekšējā bampera apakšējā daļā, un gar apakšējo malu iet arī sudraba josla.

Hečbeka pakaļgalu “rotā” lukturi, kas sniedzas līdz aizmugurējām durvīm, un melni ieliktņi, kas “atbalsta” spoileri; tos atkārto melni elementi aizmugurējos jumta statņos, kas saplūst ar stiklojuma līniju. Jaunā Chevrolet Aveo salonā no paneļa izvelkas 8 collu informācijas un izklaides tehnoloģiju skārienjūtīgais ekrāns.

Jaunās paaudzes meksikāņu Aveo ir aprīkots ar sešiem drošības spilveniem, drošības jostu indikatoru uz visiem pieciem sēdekļiem, visu riteņu disku bremzēm un ABS. Sarakstā ir arī aizmugurējie stāvvietas sensori, atpakaļskata kamera un riepu spiediena kontroles sistēma.

Automobilis piedāvā tikai vienu dzinēju: runa ir par 1,5 litru benzīna četru cilindru “atmosfērisko”, kas attīsta 98 ZS (142 Nm). Bāzes versijā tas darbojas ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet bagātākā variantā – ar variatoru.

Jaunajam Chevrolet Aveo nākotnē vajadzētu parādīties arī citās Latīņamerikas valstīs, turklāt modelis varētu sasniegt arī Tuvos Austrumus. Nav izslēgts, ka Krievijā šo automobiļu piegādes var tikt organizētas pēc paralēlā importa shēmas no Ķīnas, lai gan šajā gadījumā tie ieradīsies ar “debesu” zīmola Wuling logotipiem.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: