Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 26 Sekunde(-s)

Pagājušajā nedēļā tika ziņots, ka Ford plāno atjaunot Capri nosaukumu un piešķirt to jaunam elektriskajam SUV. Kas tas būs?

Capri bija kupejas nosaukums, kas no 1968. līdz 1986. gadam tika ražota uz Ford Cortina bāzes. Sākotnēji auto tika iecerēts kā Mustang ekvivalents Eiropā, un tas izrādījās ļoti veiksmīgs: ražošanas laikā tika pārdoti aptuveni 1,9 miljoni eksemplāru. Pēdējos gados vairākkārt parādījās baumas par slavenā nosaukuma atdzimšanu, parasti tika pieņemts, ka tiks izgatavots šī modeļa pēctecis ar kupeja virsbūvi. Tomēr tagad viss norāda uz to, ka Capri vārdu iegūs sportisks kupejas tipa krosovers ar elektrisko piedziņu.

Jaunā Ford Capri zīmējums
Par tā eksterjeru pagaidām nav gandrīz nekādas informācijas, varam tikai vadīties pēc vēl viena no nesenajiem uzņēmuma jaunievedumiem – elektriskā krosovera Explorer EV. Ir arī tīzeris ar vairākiem nākotnes Ford jauninājumiem, no kuriem viens, domājams, ir jaunais Capri. Šajā tīzerī redzama tikai raksturīgā LED gaitas gaismu grafika, kas sastāv no četriem loka formas elementiem katrā priekšējā lukturī. Savā ziņā to var uzskatīt par atsauci uz vecajiem Capri modeļiem ar četriem apaļiem lukturiem. Pastāv iespēja, ka arī aizmugurējā optika būs veidota līdzīgā stilā. Tāpat renderos attēlotajam krosoveram ir zemāks jumts salīdzinājumā ar elektrisko Explorer un spēcīgāks aizmugurējo statņu slīpums, kas raksturīgs tagad modē esošajiem kupeja tipa krosoveriem.

Jaunā Ford Capri renders
Tāpat kā Explorer EV, arī jaunais modelis tiks būvēts uz Volkswagen MEB platformas (Ford un VW 2020. gadā noslēdza aliansi). Explorer tiks piedāvāts ar trim spēka agregātiem, no kuriem divi ir viendzinēji ar vienu elektromotoru uz aizmugurējās ass, kas dod 125 kW (170 ZS) vai 210 kW (286 ZS) jaudu. Ir pieejama arī pilnpiedziņas modifikācija ar diviem motoriem, kuru kopējā jauda ir 250 kW (340 ZS).

Paredzams, ka jaunā modeļa pirmizrāde notiks nākamgad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atklāts Kia EV9 flagmaņu krosovers, tiek izstrādāts karstais EV9 GT
Next post Lamborghini Revuelto: jaunais 1015 ZS hibrīda superauto atklāts visā savā krāšņumā