Jaunais Hyundai Mufasa krosovers aizstās ix35

Loading

Korejas zīmola Parkett līdz šim ir debitējis kā “piedzīvojumu” koncepts ar apvidus riepām un agresīviem buferiem.

Jaunā Hyundai krosovera fotogrāfijas, kā arī dažas tā tehniskās specifikācijas parādījās tīmeklī pagājušā mēneša vidū: tās tika publicētas Ķīnas Rūpniecības ministrijas datubāzē. Marta sākumā prototipa SUV prototips uz ceļiem izgaismojās bez kamuflāžas, tomēr objektīvā nonāca tikai pakaļgals; pavisam nesen fotogrāfi nofotografēja interjera jaunumus. Tagad ražotājs ir nolēmis parādīt automobili oficiāli, taču “plīvurs” vēl nav pacelts – Hyundai Mufasa debitēja kā koncepts ar Adventure papildinājumu.

Jaunā krosovera ražošana tiks uzsākta Pekinas Hyundai kopuzņēmumā. Uzņēmums nesen apstiprināja, ka jaunums tirgū nonāks ar nosaukumu Mufasa. Kā iepriekš norādīja Kolesa.ru, vārds Mufasa piederēja Simbas tēvam – Disneja multfilmas “Karalis Lauva” varonim. Ir zināms, ka Ķīnas tirgū jaunais modelis nonāks pārdošanā līdz gada beigām. Pagaidām nav skaidrs, vai Mufasa paliks ekskluzīvs tikai Ķīnā, vai arī šis modelis tiks piedāvāts arī citos tirgos.

Ķīnas izdevums Autohome dalījās ar tiešraides fotoattēliem no izstādes automobiļa prezentācijas. “Agresīvā izskata koncepts ir aprīkots ar lieliem riteņiem ar apvidus riepām, paplašinātām riteņu arkām no nekrāsotas plastmasas, papildu kāpurķēdēm, vizuāli akcentētām vilkšanas acīm un masīvām bufera siksnām. Tāpat Hyundai Mufasa Adventure ir saņēmis virsbūvi uz jumta ar integrētiem prožektoriem.

Mufasa sērijveida versijas prezentācija notiks Šanhajas automobiļu izstādē, kas notiks aprīlī. Atgādināsim, ka jaunā Hyundai ārējo iezīmju sarakstā ir arī smailas sānu malas, slīps jumts, melni centrālie un aizmugurējie balsti, masīva melna radiatora režģa ar volumetrisku triepienu rakstu, vertikāli priekšējo un aizmugurējo lukturu bloki, kas savienoti kopā tā, lai veidotu vienu lielu iegarenu ovālu.

Salonā ir saīsināts daudzsviru stūres rats, pārnesumu pārslēgs ar taustiņiem un liels horizontāli izstiepts displejs, kas apvieno virtuālo instrumentu paneli un informācijas un izklaides sistēmu skārienjūtīgo ekrānu. Zem tā ir centrālie ventilācijas deflektori, un zem tiem atrodas skārienjūtīgais ekrāns klimata kontroles vadības ierīcēm.

Hyundai Mufasa reklāmizdevums
Korejas zīmola jaunā krosovera garums ir 4475 mm, platums – 1850 mm, augstums – 1665/1681/1685 mm (rādītājs mainās atkarībā no versijas), bet attālums starp asīm ir 2680 mm. Atgādinām, ka Ķīnā Hyundai Mufasa aizstās krosoveru ix35, kas šajā tirgū joprojām ir iekļauts zīmola klāstā: automobilis ir 2017. gadā ieviestā otrā paaudze, un 2020. gada nogalē viņš piedzīvoja būtisku modernizāciju. Starp citu, salīdzinājumā ar Mufasa faktiskais ķīniešu ix35 ir garāks (4500 mm) un augstāks (1710 mm), tam ir vienāds platums un mazāka riteņu bāze (2640 mm).

Pagaidām vēl nav pilnīgas oficiālas informācijas par sērijveida modeļa tehnoloģiju. Saskaņā ar Ķīnas Rūpniecības ministrijas datu bāzi Hyundai Mufasa ir deklarēts tikai viens dzinējs – benzīna 2,0 litru “atmosfēriskais motors” ar jaudu 160 Zs. Paredzams, ka krosoverim būs hibrīdversija ar 48 voltu “elektromotoru”.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: