Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 2 Sekunde(-s)

Paredzams, ka Korejas zīmola modelis debitēs šogad. Zem motora pārsega šim SUV būs 2,0 litru atmosfēriskais benzīns.

Fakts, ka Korejas uzņēmums Hyundai gatavo jaunu krosoveru, kļuva zināms nesen: februāra vidū fotogrāfijas un lielākā daļa raksturlielumu atradās Ķīnas Rūpniecības ministrijas datubāzē. Vēlāk, šī mēneša sākumā, fotospiegi uz ceļiem varēja noķert SUV prototipu bez maskēšanās (tomēr kadrā bija tikai tā pakaļgals). Tagad viņu objektīvos ir nokļuvis nākotnes Hyundai jaunuma interjers.

Visticamāk, modelis tirgū ienāks ar nosaukumu Mufasa: uz krosovera bagāžas nodalījuma durvīm, kas tika iemūžināts sertifikācijas attēlos, varēja redzēt atbilstošu uzrakstu. Lai gan Ķīnas kopuzņēmums Beijing Hyundai vēl var mainīt savas domas (uz prototipa, kas tika palaists Dienvidkorejā, uzrakstu nebija vispār). Atgādinām, ka vārds Mufasa piederēja Simbas tēvam, Disneja multfilmas “Karalis Lauva” varonim.

Spriežot pēc salona fotogrāfijām, ko publicējis ķīniešu izdevums Autohome , uz Hyundai Mufasa priekšējā paneļa ir liels horizontāli iegarens displejs, kas apvieno gan virtuālo instrumentu paneli, gan informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānu. Zemāk ir centrālās ventilācijas atveres, un zem tām ir skārienekrāns klimata kontrolei.

Krosovers saņēma arī daudzfunkcionālu stūri ar “saplacinātu” dibenu, pārnesumu selektoru ar taustiņiem tradicionālās sviras vietā centrālajā tunelī, kā arī tumšu salona apdari ar kontrastējošām sarkanām šuvēm (akcents sēdekļu dizainā ).

Vairāki Ķīnas mediji liecina, ka Mufasa aizstās Hyundai ix35 krosoveru. To joprojām ražo un pārdod Vidējā Karalistē: piemēram, otrās paaudzes modelis parādījās 2017. gadā, un 2020. gada beigās tas tika plaši atjaunināts . Kā jau iepriekš ziņoja Kolesa.ru, jaunā apvidus auto garums ir 4475 mm, platums – 1850 mm, augstums – 1665/1681/1685 mm (attēls mainās atkarībā no versijas), un attālums starp asīm ir 2680 mm. Salīdzinājumam, pašreizējais ķīniešu ix35 ir garāks (4500 mm) un augstāks (1710 mm), platums ir līdzīgs, un riteņu bāze šim SUV ir mazāka (2640 mm).

Jaunā krosovera ārējo īpašību sarakstā ir slīps jumts, melni balsti, reljefi štancējumi uz sānu sienām, liela melna radiatora režģis ar trīsdimensiju gājienu rakstu, masīvi bamperi, vertikāli priekšējo lukturu kopas un savstarpēji savienoti pakavu formas aizmugurējie lukturi. vienā lielā iegarenā ovālā visā bagāžas nodalījuma durvju platumā.

Pagaidām Hyundai Mufasa ir pieteikts viens dzinējs, runa ir par 2,0 litru “aspirējamo” benzīna dzinēju, kura jauda ir 160 ZS. Modeļi prognozē arī MHEV versiju ar 48 voltu “elektronisko papildinājumu” (tomēr pagaidām nav skaidrs, vai šī būs vēl viena modifikācija papildus tradicionālajai ICE versijai, vai arī elektrificētā versija būs vienīgā).

Mufasa būs pārdošanā Ķīnas tirgū līdz šī gada beigām. Pagaidām nav zināms, vai SUV paliks ekskluzīvs Ķīnai, vai arī Korejas zīmola modeļi paplašinās ģeogrāfiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Crossover Kia EV5 debitēja Ķīnā kā globāls modelis: tirdzniecība sākas rudenī
Next post Marta beigās notiks planētu parāde – vienā rindā sastāsies pieci debess ķermeņi