Centrālās konsoles apakšdaļā ir papildu skārienjūtīgā josla, uz kuras ir dublēti multivides ekrāna un klimata kontroles vadības elementi – saskarne mainās, tiklīdz nospiežat pogu augšpusē (poga ir fiziska). Tādējādi pašā klimata kontroles blokā ir saglabāts neliels displejs un paplāksnes. Dārgajām versijām deklarēta arī Bose audiosistēma ar astoņiem skaļruņiem, priekšējo sēdekļu apsilde un ventilācija.

Runājot par izskatu, jaunās paaudzes Verna/Solaris izskatās daudz agresīvāk nekā iepriekšējais modelis. Tātad sedans ir saņēmis plašu radiatora režģi, kas turklāt ir “nolaists”. Zem motora pārsega malas atrodas LED lente, kas pilda gaitas lukturu funkciju (tāpat kā restilētajā Sonata un flagmanā Grandeur). Paši priekšējie lukturi (arī LED) ir novietoti zemāk nekā iepriekšējā Verna, un zem tiem ir vieta atsevišķiem miglas lukturiem. Aizmugurējie lukturi ir veidoti kā vienota plāksne ar “atzarojumiem” malās, bet uz pakaļgala vēl ir “spraugas”.

Indijas sedana garums ir 4535 mm, kas ir par 95 mm vairāk nekā iepriekšējam Verna modelim. Modelis ir par 36 mm platāks (tagad 1765 mm), un riteņu bāze ir palielināta par 70 mm – līdz 2670 mm. Augstums nav mainījies – 1475 mm. Krievu Hyundai Solaris ir mazāks par iepriekšējo Hyundai Verna garumā un augstumā (mūsu modeļa rādītāji ir 4405 mm un 1469 mm), platums un attālums starp automobiļu asīm ir vienāds. Jaunās paaudzes sedana bagāžas nodalījuma tilpums ir 528 litri pret 480 litriem priekšgājējam (Solaris – tie paši 480 litri).

Indijā jaunums tiks piedāvāts ar benzīna “atmosfērisko” 1,5 MPI un līdzīga tilpuma “turbo četru” T-GDI (jauda nav norādīta). Abi dzinēji ir savienoti pārī ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, turbo versijai ir arī septiņu pakāpju divu sajūgu robotizētā pārnesumkārba. Iepriekšējo indiešu sedanu darbināja 115 zirgspēku 1,5 atm un turbo 1,0 (120 ZS), turklāt priekšgājējam bija 115 zirgspēku 1,5 CRDi dīzeļdzinējs. Dažos tirgos, tostarp Krievijā, iepriekšējais modelis ir pieejams ar 1,4 un 1,6 dzinējiem.

Nākamais Hyundai Verna tiks prezentēts 21. martā. Krievijā mēs nevaram gaidīt jauno Solaris – vismaz ne tuvākajā laikā. Visas Krievijas Hyundai-Kia pirmizrādes šobrīd ir apturētas, un nav zināms, vai šī “pauze” vispār beigsies.