Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 46 Sekunde(-s)

Pagājušajā nedēļā japāņu uzņēmums izplatīja pirmos jaunā SUV tīzerus. Mēs tos izmantojām, lai gūtu priekšstatu par jaunā automobiļa izskatu.

Lexus GX vidēja izmēra SUV pirmo reizi tika prezentēts 2002. gadā Detroitas starptautiskajā auto izstādē. Tā ir Toyota Land Cruiser Prado modeļa greznā versija. Otrās paaudzes apvidus automobilis debitēja 2009. gada beigās, un kopš tā laika GX ir saņēmis vairākus ievērojamus restāļus, no kuriem pēdējais notika 2019. gadā, un šajā formā apvidus automobilis ir pieejams vēl šodien. To var raksturot kā vienu no ilgmūžīgākajiem mūsdienu automobiļu tirgus transportlīdzekļiem, taču drīzumā to nomainīs pilnīgi jauns modelis.

Jaunā Lexus GX zīmējums
Pirms dažām dienām tika publicēti pirmie jaunuma tīzeri, kuros redzami priekšējās daļas un gaismu fragmenti. GX iegūs leņķotāku dizainu, tā priekšējie lukturi būs veidoti vecākā LX SUV stilā, taču to forma būs oriģināla, jo no ārpuses parādīsies “ķepas”. Uzmanību piesaista masīvais motora pārsegs ar padziļinājumu centrālajā daļā, un tā nodalījums būs pilnīgi horizontāls, pārejot sānos esošajās izgriezumos. Būs leņķveida riteņu arkas ar plastmasas pārsegiem. Sānu loga forma nekur nav parādīta, varam tikai pieņemt, ka tā būs līdzīga LX modelim. Arī par aizmugurējo daļu nav daudz informācijas, skaidrs ir tikai tas, ka lukturi tiks veidoti kā vienots elements ar šauru LED sloksni visā bagāžnieka vāka platumā, tāpat kā uz citiem zīmola jaunumiem.

Jaunā Lexus GX zīmējums
Saskaņā ar provizoriskiem datiem jaunais Lexus GX saglabās rāmja konstrukciju un dalīs platformu ar Toyota Land Cruiser 300 un iepriekšējās paaudzes Lexus LX. Varam sagaidīt turbokompresoru 6 cilindru dzinēju parādīšanos, līdzīgi kā vecākajos modeļos, un hibrīda modifikācijas. Pašreizējais GX tiek piedāvāts ar vienīgo dzinēju – benzīna atmosfērisko V8 4,6, kas savienots ar 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Jaunā modeļa pirmizrāde gaidāma nākamajā mēnesī.

Šodien Krievijā pašreizējā Lexus GX oficiālais cenu saraksts versijā Executive 5 veido 7 525 000 rubļu, bet dārgākā komplektācija Premium Sport tiek lēsta 8 001 000 rubļu apmērā. Visi varianti ir aprīkoti ar iepriekšminēto V8 motoru, kura jauda ir 296 ZS (438 Nm).

Tikmēr Lexus kompānija gatavo vēl vienu jaunumu – lielu trīs rindu krosoveru TX, kura pamatā ir jaunais Toyota Grand Highlander. Runājot par jau prezentētajiem modeļiem, gada sākumā tika parādīts jauns krosovers Lexus RX apvidus versijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Bijušajam Geely Coolray tiek veikta virkne uzlabojumu un palielināta jauda
Next post Lamborghini Urus Essenza SCV12 Edition: superauto “iekļauts” superautomobilī