Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

Vecajā pasaulē japāņu premium klases zīmola MPV tiks piedāvāts kā hibrīddzinējs ar visu riteņu piedziņu. Tur modelis būs pieejams ar sešvietīgu vai četrvietīgu salonu.

Lexus LM otrās paaudzes minivena pasaules pirmizrāde notika aprīlī Šanhajas automobiļu izstādē, un tad tika paziņots, ka vienlaidu modelis kļūs globāls: tas parādīsies vairāk nekā 60 valstīs, tostarp Eiropā. Priekšgājējs tiek ražots kopš 2019. gada, un sākotnēji “pirmais” LM tika pozicionēts kā ekskluzīvs Ķīnas modelis, lai gan pēc tam mikroautobuss vēl nonāca dažos Dienvidaustrumāzijas tirgos. Tāpēc tagad Lexus savu jauno modeli ir sācis demonstrēt atsevišķi: prezentācija notika Spānijā, un vienlaikus vietējā zīmola filiāle paziņoja cenas un opcijas.

Eiropiešiem būs pieejams hibrīda Lexus LM 350h; komplektācijā ietilpst četru cilindru atmosfēriskais 2,5 un elektromehāniskais variators. Turklāt “Vecās pasaules” furgonam pēc noklusējuma ir E-Four visu riteņu piedziņa (aizmugurējai asij ir uzstādīts papildu elektromotors). Kombinētā jauda ir 250 ZS un 239 Nm.

Sešvietīgais Lexus LM 350h Spānijā maksā 125 000 eiro; četrvietīgais minivensija maksās 150 000 eiro. Salīdzinājumam, top tīri elektriskais Mercedes EQV tur maksā aptuveni 90 500 eiro (šeit un turpmāk ar PVN), bet visgudrākais Mercedes-Benz V-klases modelis ar 237 dzinēju, pilnpiedziņu un AMG pakotni maksā aptuveni 123 000 eiro. Starp citu, Mercedes drīzumā prezentēs atjauninātu biznesa furgonu. Lexus LM pārdošana Eiropā sāksies šā gada oktobrī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post HTC U23 — Snapdragon 7 Gen 1, 120Hz displejs, IP67 aizsardzība un VIVERSE atbalsts
Next post Nākamās paaudzes Toyota Tacoma: Tundra stila eksterjers un interjers un jaunas tehnoloģijas