Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Lielbritānijas uzņēmums Lotus gatavo vēl vienu jaunumu, šoreiz tas būs elektriskais sedans, kura prototipi jau tiek testēti uz ceļiem. Mēs esam izmantojuši pieejamos spiegu fotoattēlus, lai gūtu priekšstatu par to, kā šis auto izskatīsies.

Lotus tika dibināts 1952. gadā Norfolkā, Anglijas austrumos. Tas ir pazīstams kā sporta automobiļu ražotājs un savā vēsturē vairākkārt mainījis īpašniekus, tostarp General Motors un Malaizijas Proton. Kopš 2017. gada Lotus pieder Ķīnas uzņēmumam Geely Automobile, kas ir ietekmējis uzņēmuma modeļu klāstu, kurš tagad ir pārorientējies uz ar elektrību darbināmiem automobiļiem. Par pirmo šādu modeli kļuva krosovers Eletre, kura pirmizrāde notika pagājušā gada martā.

Jaunā Lotus sedana vizualizācija
Drīz tam pievienosies arī sedans, kuru fotogrāfi jau ir pamanījuši testu laikā. Lai gan topošā jaunuma virsbūve ir paslēpta zem maskēšanās plēves, tomēr jau tagad varam saskatīt galvenās automobiļa izskata iezīmes. Tā dizains būs veidots tādā pašā stilā kā jaunajam krosoveram. Sedans iegūs līdzīgas priekšējās daļas aprises, un galvenā atšķirība no parketa būs šaurie bumerangi gaitas lukturiem, kuru būs četri divu vietā. Arī tuvās un tālās gaismas lukturu bloki ir paslēpti plašā kontrastējošā ieliktnī priekšējā bamperī. Līdzīgi kā krosoverim Eletre ir ievelkami durvju rokturi un kameras atpakaļskata spoguļu vietā, savukārt sedans iegūs oriģinālas formas sānu stiklojumu un ap to izliektus līstes. Aizmugurē varam sagaidīt horizontālas LED lentes parādīšanos visā bagāžnieka vāka platumā, kas jau kļuvusi par raksturīgu elementu daudziem Ķīnas (un ne tikai) elektromobiļiem.

Jaunā Lotus sedana vizualizācija
Sagaidāms, ka sedans saņems pildījumu no krosovera Eletre R top versijas, kas aprīkota ar diviem elektromotoriem (pa vienam uz katras ass) ar kopējo jaudu 675 kW (918 ZS) un 985 Nm griezes momentu. Šāda spēka iekārta saskaņā ar ražotāja apgalvojumiem ļauj paātrināties līdz 100 km/h 2,95 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 265 km/h.

Paredzams, ka šis modelis debitēs līdz šā gada beigām.

Tikmēr Lotus jaunākais ar benzīna dzinēju darbināmais modelis ir Emira sporta automobilis ar vidējas jaudas dzinēju, kas pārdošanā nonāca pagājušajā gadā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Buick Electra E5 pirmizrāde: priekšpiedziņa vai pilnpiedziņa un Avenir luksusa versija
Next post Kad Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro un POCO X3 NFC saņems MIUI 14