Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 26 Sekunde(-s)

Jaunās paaudzes GLC kupeja krosovers oficiālo pirmizrādi piedzīvoja šā gada martā, un tuvākajā nākotnē tiks pievienota arī augstākā līmeņa versija ar 63 indeksu. Kā tas izskatīsies?

GLC Coupe Vācijas uzņēmuma modeļu klāstā parādījās 2016. gadā, gadu pēc parastā GLC krosovera, kas savukārt ir GLK pēctecis, pirmizrādes. Šobrīd kupejas formas parko automobiļa otrā paaudze jau atrodas uz montāžas līnijas, un tā tika atklāta marta vidū. Tāpat kā priekšgājējs, arī jaunais krosovers saņems jaudīgāko Mercedes-AMG GLC 63 Coupe versiju, un prototipi jau tiek testēti, ik pa laikam nonākot fotogrāfu objektīvu redzeslokā.

Jaunā Mercedes-AMG GLC 63 Coupe zīmējums
Automobilis tiks veidots citu vācu zīmola AMG jaunumu stilā. Viena no spilgtākajām kroskupejas iezīmēm būs režģis ar vertikālām joslām, ko pēdējos gados visi uzņēmuma modeļi ir saņēmuši jaudīgākajās versijās. Būs jauns bamperis ar lielākām gaisa ieplūdes atverēm, jauni sliekšņi, un uz spārniem, iespējams, atradīsies plāksnīte ar modeļa nosaukumu. Aizmugurē galvenā atšķirība no mazāk jaudīgajām versijām ir četras leņķveida izplūdes caurules, un uz bagāžnieka vāka varētu būt arī spoileris. Turklāt krosovers ir attēlots ar oriģināla dizaina diskiem, līdzīgiem tiem, kādi piemīt topošā jaunuma testa paraugiem.

Jaunā Mercedes-AMG GLC 63 Coupe zīmējums
Būtiskas izmaiņas notiks zem krosovera motora pārsega: turbo 4,0 V8 tiks aizstāts ar 2,0 turbo četru dzinēju, tādas pašas izmaiņas notika arī pagājušajā rudenī prezentētajā jaunās paaudzes C 63. Lai kompensētu divkāršu cilindru skaita samazinājumu, paredzēta hibrīdsistēma ar elektromotoru, kura kopējā jauda var sasniegt 671 ZS un 1020 Nm griezes momentu. Salīdzinājumam – iepriekšējās paaudzes modeļa specifikācijas: Iepriekšējās paaudzes dzinēju jauda ir 510 ZS un 700 Nm griezes moments.

Jaunā agregāta pirmizrāde gaidāma tuvāko mēnešu laikā.

Turklāt vācu kompānija gatavo “uzlādētu” jaunās paaudzes sedanu Mercedes-AMG E 63, kas arī zaudēs savu V8 dzinēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atjauninātais Nissan Almera: zīmols ir izdomāts, bet dizains vairs nav noslēpums
Next post Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja: neliels, bet mulsinošs 6 cilindru versijas pārveidojums