Jaunākais Game Informer numurs ir vērsts uz asa sižeta spēli Assassin’s Creed Mirage. Žurnālisti atklāja interesantas spēles detaļas, pirms tās iznākšanas nedaudz vairāk kā mēnesi

0
(0)

Jaunākā Game Informer numura galvenā zvaigzne bija darbība Assassin’s Creed Mirage, kas rotāja izdevuma vāku.

Game Informer žurnālisti pārbaudīja spēli un ziņoja par jaunām Mirage detaļām.

Kas ir zināms

  • Nav noslēpums, ka Assassin’s Creed Mirage Basim (Basim) galvenais varonis bija viens no seriāla iepriekšējās daļas ar apakšvirsrakstu Valhalla centrālajiem varoņiem. Spēle Baghdad Assassin sākotnēji tika iecerēta kā Assassin’s Creed Valhalla DLC, taču pēc nedēļas ilga darba Ubisoft izstrādātāji nonāca pie secinājuma, ka labāk to būtu padarīt par atsevišķu projektu.
  • Assassin’s Creed Mirage tika izstrādāts, izmantojot Anvil dzinēju, kas pazīstams no sērijas iepriekšējām trim daļām, taču šoreiz spēles spēle ir piedzīvojusi būtiskas izmaiņas, piemēram, Basim ir vairāk mobilitātes un viegluma nekā Eivoram no Valhalla, un tagad ir ienaidnieki. uzbrukt kopā, nevis secīgi.
  • Tāpat kā sērijas pirmajās daļās, arī Assassin’s Creed Mirage spēlētāji pa ēku jumtiem pārvietosies ātrāk un drošāk, tie ir veidoti tā, lai būtu ērti un iespaidīgi.
  • Basims ir bruņots ar dunčiem, zobenu, mešanas nažiem, dūmu bumbām. Kā novērotājs viņš var izmantot savu ērgli.
  • Spēlētājiem būs lielāka rīcības brīvība, izpildot stāsta misijas, viņiem tiks dots tikai mērķis, un, kā to izpildīt, izlemjat jūs.
  • Assassin Focus spēja palīdzēs Basim tikt galā ar ienaidniekiem, ar tās palīdzību jūs varat uzreiz iznīcināt vairākus cilvēkus. Interesanti nospēlēts arī no vizuālā viedokļa – Animus lagu formā.

Kad gaidīt

Assassin’s Creed Mirage iznāks 5. oktobrī datoros, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series un Xbox One.

Avots: Game Informer

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »