Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Šonedēļ japāņu uzņēmums parādīja konceptauto XRT, kas sniedz priekšstatu par jaunā sērijveida L200 izskatu.

L200 modeļa vēsture sākās 1978. gadā, kad tika sākta kompaktā pikapa pirmās paaudzes ražošana. Šodien uz montāžas līnijas atrodas ceturtā paaudze, kas pirmo reizi tika prezentēta 2014. gadā. Tā piedzīvoja radikālu restilingu 2019. gada pavasarī, un tagad pilnīgi jaunā paaudze tiek gatavota izlaišanai, un mums ir iespēja novērtēt tās izskatu, pateicoties XRT pikapam. Tas tika atklāts otrdien Bangkokas automobiļu izstādē un pagaidām tiek minēts kā koncepts, lai gan patiesībā tas ir maskējumā tērpts piektās paaudzes L200 pikaps.

Jaunums iegūs diezgan brutālu leņķveida dizainu. Priekšpusē būs liela režģa konstrukcija, kas “iespiesta” starp plašiem C formas līstēm. Optika pēc jaunākās modes ir veidota “divstāvu”: augšējā daļā būs šauri bloki ar trim L veida LED elementiem katrā, bet nedaudz zemāk bamperī būs galvenie tuvās un tālās gaismas bloki. Sānu pusē uz spārniem izvietotas raksturīgas horizontālas iedobes, kas pāriet durvīs. Aizmugurē pikaps iegūs lielus, leņķveida lukturus, to grafika vēl ir paslēpta zem maskēšanas plēves, bet mēs esam attēlojuši vienu no iespējamiem variantiem.

Oficiāli dati par jaunā L200 tehniskajām īpašībām vēl nav pieejami. Paredzams, ka tas tiks būvēts uz rāmja platformas, kas tiks ņemta no jaunajiem Nissan Navara un Renault Alaskan pikapiem, kā arī no topošajiem Mitsubishi un Nissan apvidus automobiļiem. Visticamāk, modeļa izmēri salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi tiks palielināti, tostarp garums un garenbāze.

Tā pirmizrāde notiks tuvāko mēnešu laikā.

Pašreizējais L200 līdz šim Krievijas tirgū oficiāli bija pieejams ar diviem dīzeļdzinēju variantiem. Bāzes 2,4 154 ZS modeļa ar 6 ātrumu “mehāniķi” cena ir vismaz 4 179 000 rubļu. Jaudīgākais 181 ZS variants ar tādas pašas jaudas motoru ir aprīkots ar 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un tiek piedāvāts par 5 219 000 rubļu. Visas versijas ir aprīkotas ar visu riteņu piedziņu.

Tikmēr jaunās paaudzes kompaktais krosovers ASX nonāca tirgū šā gada sākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Uzņēmums Geely ir atklājis jaunu krosoveru – ” stilīgo” Atlas
Next post Bijušajā Mercedes-Benz rūpnīcā Krievijas Federācijā, iespējams, tiks uzstādīti Ķīnas luksusa zīmola modeļi