Lasīšanas Laiks:40 Sekunde(-s)

Nākamnedēļ visā Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra un iestāsies sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) speciālisti.

Jaungada naktī Latvijā ieplūdīs vēsāks gaiss, tādēļ naktī temperatūra valsts rietumu daļā pazemināsies līdz -1…-6 grādiem, bet austrumos līdz -7…-12 grādiem.

Jaunā gada pirmajā dienā termometru stabiņi saglabāsies līdzīgās atzīmes. Pūtīs vājš vējš, kas pēcpusdienā pastiprināsies un Kurzemes ziemeļos brāzmās brāzmās sasniegs 15-17 metru sekundē ātrumu.

  1. gada pirmās nedēļas sākumā brīžiem gaidāms skaidrs laiks, vietām snigs, piekrastē pūtīs brāzmains vējš. Gaisa temperatūra visā teritorijā turpinās pazemināties, un austrumos naktīs gaiss atdzisīs līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija.

Atkusnis uz daudzām upēm ir sarežģījis hidroloģisko situāciju, tāpēc LVĢMC aicina sekot līdzi jaunākajai informācijai. Plaši applūdušas palienes un zemie apvidi, bet vienlaikus dažās upēs ūdens līmenis ir pazeminājies. Ledus veidošanās atsāksies nākamnedēļ, kad atgriezīsies sals.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jaungada sagaidīšana Rīgā nodokļu maksātājiem izmaksās 200 tūkstošus eiro
Next post Nu tik būs! Lielais janvāra horoskops visām Zodiaka zīmēm